۳ دیدگاه برای شیر برقی هانتر۱ اینچ

دسته‌ها

فروش انواع پمپ کارواش صنعتی _ کارواش صنعتی ماشین های سبک و سنگین
فروش انواع پمپ کارواش صنعتی _ کارواش صنعتی ماشین های سبک و سنگین
فوریه 9, 2024
آشنایی با ویژگی های شیر برقی هانتر 1 اینچ مدل PGV-101G
آشنایی با ویژگی های شیر برقی هانتر ۱ اینچ مدل PGV-101G
فوریه 29, 2024
3 دیدگاه برای شیر برقی هانتر۱ اینچ

3 دیدگاه برای شیر برقی هانتر۱ اینچ

شیر برقی هانتر یکی از ابزار های آبیاری اتومات است که کار باغبان ها را تا حد زیادی راحت می کند. در این مقاله قصد داریم به طور دقیق از دیدگاه های مختلف، این ابزار را بررسی کنیم تا تمام اطلاعات لازم جهت خرید شیر برقی هانتر۱ اینچ را بدست آورید.

شیر برقی هانتر۱ اینچ چیست؟

یکی از ابزار های بسیار کاربردی در امور باغبانی می باشد. کنترل آبیاری به صورت اتوماتیک توسط این شیر انجام می شود. برای موقعیت هایی که وقت آبیاری از اهمیت زیادی برخوردار است شیر برقی هانتر ۱ اینچ بهترین انتخاب خواهد بود. شیر برقی هانتر به طور کلی در سایز های متفاوتی عرضه می شود و شما می توانید سایز مناسب مورد نیازتان را انتخاب و خریداری کنید.

در ادامه به طور کامل از دیدگاه های مختلف بررسی خواهیم کرد.

شیر برقی هانتر۱ اینچ جهت آبیاری زمین ها زراعی

شیر برقی هانتر ۱ اینچ جهت آبیاری زمین ها زراعی

مزایای استفاده از شیر برقی هانتر

از مزایای عمومی شیر برقی هانتر۱ اینچ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• کنترل میزان ورودی و خروجی آب به طور دقیق

• کنترل زمان سیستم آبیاری در نوبت های مختلف

• می توان شدت جریان آب را هنگام آبیاری با استفاده از شیر برقی هانتر۱ اینچ کنترل کرد.

• امکان تنظیم دستی آبیاری را نیز دارد.

• قابلیت استفاده در مکان های مرطوب را دارد.

• قابلیت استفاده از تمام سلونوئید های شیر در مدل های متفاوت به طور یکسان وجود دارد.

هر چقدر که شیر برقی هانتر۱ اینچ، کیفیت ساخت بالاتری داشته باشد بر مزایای آن افزوده خواهد شد. برای مثال شیر برقی هانتر۱ اینچ وارداتی از کشور هایی همچون آلمان و آمریکا کیفیت ساخت بسیار بالایی دارند. این شیر برقی ها متعاقباً دوام و ویژگی های پیشرفته تری نیز خواهند داشت.

بررسی شیر برقی هانتر۱ اینچ از نظر مشخصات فنی

جنس شیر برقی هانتر از نوعی پلاستیک فشرده و بسیار مقاوم ساخته شده است. این مسئله باعث شده است که شیر برقی هانتر در موقعیت های مرطوب دچار زنگ زدگی نشود. این ویژگی به خودی خود یکی از مزیت های خوب یک شیر برقی هانتر به حساب می آید.

حداقل و حداکثر فشار کارکرد این شیر بین ۱ تا ۱۲ بار است. ورودی و خروجی آب شیر برقی هانتر۱ اینچ همانطور که از نامش پیداست به میزان ۱ اینچ می باشد. ( یعنی تقریبا به اندازه ۲۵ میلی متر)

دبی عبوری آب از شیر برقی هانتر به میزان پنج دهم تا نه متر مکعب در عرض یک ساعت است. یعنی در عرض یک دقیقه هفت دهم تا صد و پنجاه لیتر از شیر برقی آب عبور می کند.

این ابزار به طور تقریبی به طول ۱۰ سانتی متر است و ارتفاع آن نیز به دوازده الی سیزده سانتی متر می رسد. عرض این ابزار به اندازه ی نصف ارتفاع آن است.

برق سلونوئید شیر برقی هانتر۱ اینچ ۲۴ ولت می باشد. شدت جریان برق لازم جهت کار با این ابزار ۳۷۰ میلی آمپر AC است. با این حال برخی شیر های برقی هانتر را به صورت سفارشی با برق DC تولید و به کار می اندازند. برای مثال در مدل های node این شیر از برق DC استفاده می شود.

شیر برقی هانتر۱ اینچ در مدل های متفاوتی در بازار عرضه می شود. برخی از این مدل ها زاویه دار هستند درحالی که برخی دیگر ورودی و خروجی آب آن ها در یک راستا انجام می شود.

حداکثر دمایی که شیر برقی هانتر۱ اینچ می تواند تحمل کند به میزان ۷۵ درجه سانتی گراد است.

برحسب مدل شیر برقی هانتر ویژگی تنظیم دستی باز و بسته شدن شیر نیز ممکن است وجود داشته باشد. به این گونه که شما به جای فعال کردن بخش آبیاری اتوماتیک شیر آن را به صورت دستی می توانید باز و بسته کنید.

توجه داشته باشید که میزان دبی آب برحسب سایز و مدل شیر برقی است. هر چقدر سایز ورودی و خروجی آب شیر برقی بزرگ تر باشد قطعا میزان دبی آب نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

شیر برقی هانتر در سه سایز ۱اینچ، ۲اینچ و ۳اینچ عرضه می شود. شما می توانید برحسب وسعت زمین زراعی و میزان نیاز آن به آبیاری شیر برقی مناسب را انتخاب و خریداری نمایید.

شیر برقی هانتر چه ویژگی هایی دارد؟

شیر برقی هانتر چه ویژگی هایی دارد؟

نکات تکمیلی

شیر برقی هانتر۱ اینچ برای تمام سیستم های آبیاری زمین های زراعی، گلخانه ها، فضای سبز و باغ ها مناسب است. همچنین شیر برقی به دلیل قابلیت تنظیم زمان آبیاری و مقدار آبیاری به باغبان ها جهت کنترل راحت تر آبیاری کمک می کنند. با استفاده از شیر های برقی هانتر جهت آبیاری لازم نیست نگران آبیاری سر وقت محصولات زراعی و گیاهان خود باشید زیرا به صورت اتوماتیک و ربات گونه تمام عملیات آبیاری و آبپاشی گیاهان توسط شیر برقی هانتر انجام خواهد شد.

طرز عمل این شیر به اینگونه است که سلونوئید انرژی الکتریکی دریافت شده از برق را به انرژی مکانیکی جهت چرخش این ابزار تبدیل می کند. در نتیجه آبیاری به صورت تنظیم شده انجام می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =