پمپ کارواش اینتر – کارواش صنعتی اینتر پمپ ایتالیا

پمپ کارواش اینتر – کارواش صنعتی اینتر پمپ – کارواش اینتر ایتالیا – inter pump – پمپ کارواش ایتالیایی – لوازم یدکی پمپ کارواش اینتر ws201 – لوازم پمپ کارواش اینتر ۱۰۰ بار w98 – شیر فشار شکن پمپ اینتر – کیت پکینگ پمپ اینتر – کیت سوپاپ پمپ اینتر – سرامیک پمپ اینتر ۲۰۰ بار – کیت کاسه نمد اینتر پمپ – قیمت لوازم پمپ اینتر – قطعات اینتر پمپ فابریک

پمپ کارواش اینتر

 پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار – چرخ و دسته – سه فاز

کارواش صنعتی اینتر پمپ

 پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار 

سه فاز

معرفی پمپ کارواش اینتر – کارواش اینتر پمپ ایتالیایی – پمپ کارواش ایتالیایی 

پمپ کارواش اینتر پمپ

پمپ کارواش اینتر پمپ

برای درک کارایی پمپ کارواش اینتر هیچ راهی بهتر از این نیست که مشتریان خود را متقاعد کنید ماشینشان را با آب بشویند ، در این رابطه قطعا بهترین پمپ کارواش صنعتی اینتر پمپ ایتالیا می باشد . برای اطمینان از اینکه کارواش اتوماتیک یا دستی شما همیشه میزان فشار مناسبی از آب را پمپاژ میکند و فشار برای کارواش آب کافی است باید دستگاه پمپ را بررسی کنیم.اینتر پمپ بزرگترین تولید کننده پمپ های پیستون فشار قوی حرفه ای در جهان و همچنین یکی از مهم ترین نقش آفرینان جهانی در بازار قطعات هیدرولیکی است. گروه inter pump  در سال ۱۹۷۷ در S.Ilario در نزدیکی Reggio Emilia ، ایتالیا توسط Fulvio Montipò تأسیس شد و به لطف پیشرفت های فنی وی ، از جمله استفاده از مواد جدید ، این شرکت بلافاصله توانست پمپ های فشار قوی تولید کند که در مقایسه با محصولات رقیب ، کوچکتر و کارکرد آنها آسان تر بود.

شرکت اینترپمپ بزرگترین تولید کننده پمپ های پیستونی فشار بالا در جهان است. سالها قبل گروه اینترپمپ در بازار پمپ پیستون از جمله پمپ کارواش اینتر انقلابی ایجاد کرد و پمپ هایی بهتر، قابل کنترل تر، ساکت تر و با تعدادی بیشتر ساخت.

کشور ایتالیا پمپ کارواش اینتر را در  سایر مناطق اروپا ، آمریکای شمالی ، خاور دور ، اقیانوسیه و در سطح بین المللی تولید و به بازار عرضه می کند. پمپ کارواش اینتر از دو قسمت تشکیل شده است که  انتقال نیرو را از موتور ماشین صنعتی یا از طریق اجزای هیدرولیک انجام می دهد، اول سیلندرهای هیدرولیکی که اجزای سیستم های هیدرولیکی از انواع مختلف خودرو هستند و دوم سیلندرهای جلو و زیر بدنه برای استفاده در وسایل نقلیه صنعتی در بخش ساخت و ساز هستند. سیلندرهای دوتایی در طیف وسیعی از برنامه ها مانند ماشین های خاکی و کشاورزی ، جرثقیل های کامیون ، فشرده کننده های زباله و غیره استفاده می شود. خطوط و اتصالات هیدرولیکی که در تجهیزات هیدرولیک و سیستم های آب استفاده می شود فراهم کننده پمپ ها ، کنترل های جهت دار ، سوپاپ ها ، سایر اجزای هیدرولیکی و محصولات جانبی است.

اینتر پمپ های فشار قوی،  سیستم های پمپاژ را که در طیف وسیعی از بخشهای صنعتی برای انتقال مایعات استفاده می شود با دبی تا ۲۳۸ GPM و فشارهای تا ۲۲۰۰۰ PSI ارائه می دهد. که برای بسیاری از بازارهای صنعتی مناسب است.

پمپ های پیستونی

پمپ های پیستون فشار بالا و پمپ های پیستونی فشار قوی اعضای خانواده پمپ کارواش اینتر هستند. ضمن اینکه این پمپ ها کاربردهای زیادی دارند اما نیاز به تخلیه کامل جریان پمپ یا بای پس بخشی از جریان از طریق دریچه های کاهش فشار دارند. معمولاً قسمت جریان بای پس به مخزن تأمین آب بازگردانده می شود یا می تواند دوباره به سمت ورودی پمپ کارواش گردش یابد. پمپ های پیستون دارای دو یا سه مجموعه هستند که جریان و فشار پمپ را تولید می کنند. این پمپ ها معمولاً توسط موتورهای الکتریکی ،هیدرولیکی ، موتورهای گازی یا دیزلی تأمین می شوند. پمپ ها نباید بیش از دور در دقیقه یا درجه بندی فشار کار کنند. درایو قرقره یا درایو مستقیم در بسیاری از دامنه های جریان و فشار موجود است.

کاربرد ها و ویژگی های پمپ کارواش اینتر

پمپ های پیستونی برای استفاده در کارواش، شستشوی کامیون، شستشوی فشار، تمیز کردن صنعتی  تمیز کردن فاضلاب، پرتاب آب، مه پاش، و تمیز کردن کاربرد دارند. پمپ اینتر کارواش inter pump می توانند در دبی از کمتر از یک گالن در دقیقه برای مه آلود کردن برنامه ها تا صدها گالن در دقیقه برای فاضلاب و تمیز کردن صنعتی متفاوت باشند. دامنه های فشار می تواند از ۲۰۰ PSI برای تمیز کردن فشار کم تا بیش از ۲۰،۰۰۰ PSI برای کاربردهای انفجار آب متفاوت باشد.

کارواش صنعتی یا پمپ پیستون معمولاً دارای منیفولد های برنجی ، کروم یا استیل ضد زنگ با مهر و موم های برای سازگاری شیمیایی هستند. اکثر پمپ ها از دمای سیال ۱۴۰-۱۶۰ درجه فارنهایت درجه بندی می شوند اما در کاربردهای ویژه می توانند برای ۱۸۰-۲۰۰ درجه فارنهایت نصب شوند. مایعات پمپ شده باید کاملا تمیز باشند.

پمپ کارواش اینتر – کارواش اینترپمپ ایتالیا 

گروه اینترپمپ (interpump group S.P.A) بزرگترین تولید کننده پمپ های فشار پیستونی – پمپ کارواش اینتر ایتالیا و حرفه ای در جهان است و یکی از گروه های پیشرو در سطح بین المللی در بخش هیدرولیک است. پمپ کارواش اینتر گروه Interpump در سال ۱۹۷۷، در S.Ilario d’Enza – ایتالیا، تولید پمپ های پیستونی فشار بالا را آغاز کرد. به دلیل استقبال از مواد نوآورانه و طراحی پمپ های جمع و جور، کاربری آسان تر و کم صداتر، ظرف چند سال گروه Interpump تبدیل به بزرگترین تولید کننده پمپ های پیستونی فشار قوی -کارواش اینترپمپ- در جهان شد. در اوایل دهه ۹۰، گروه Interpump شروع به گسترش فعالیت خود به بخش های دیگر، با به کارگیری شرکتهایی متخصص در زمینه تحولات حرفه ای حرفه ای و قطعات موتور الکتریکی کرد.

گروه Interpump بزرگترین تولید کننده قدرت در جهان است – کارواش اینترپمپ و یکی از تولید کننده های اصلی پمپ های هیدرولیک، سیلندر ها و سایر قطعات هیدرولیکی است. اخیرا شرکت هایی که در بخش تحولات حرفه ای شرکت می کنند،  بر اساس استراتژی جدید گروه به فروش می رسند. استراتژی گروه هدف این است که به دنبال ایجاد موقعیت های قوی تر به عنوان تولید کننده پمپ های فشار بالا، انتقال دهنده‌های قدرت، پمپ های هیدرولیک و همچنین رشد بیشتر در این بخش ها، حتی با به دست آوردن مالکیت متمرکز باشد.

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

پمپ کارواش اینتر

کارواش صنعتی

بخش هیدرولیک: 

انتقال قدرت که برای منتقل کردن توان از موتور یک وسیله نقلیه صنعتی به سایر قطعات هیدرولیک استفاده می شود و به جعبه انتقال خودرو متصل می شود. کارواش اینترپمپ دیگر اجزای هیدرولیکی توسط شرکتها دیگر گروه (پمپ های هیدرولیک، واحدهای کنترل، دریچه ها، سیلندرها، مخازن) ساخته می شوند که برای انجام وظایف خاص کمک می کنند مانند بلند کردن اجسام، جرثقیل های عملیاتی، کارواش اینترپمپ – میکسچرهای عملیاتی بتن و غیره. این پمپ در مقابل پمپ کارواش برتولینی ایتالیا می باشد. 

بیش از ۵۵٪ از گردش مالی در این بخش از صادرات خارج از اتحادیه اروپا می آید.  تمام شرکت های این بخش سیستم های کیفیتی را با استانداردهای ISO 9001: 2000 در نظر میگیرند.

پمپ کارواش اینتر بخش جت آب: 

گروه Interpump بزرگترین تولیدکننده پمپ های پیستونی با فشار بالا و فوق العاده است. کارواش صنعتی اینتر در گذشته، گروه Interpump به معنای واقعی کلمه، بازار پمپهای پیستونی را با طراحی و ساخت پمپ های کوچک تر، کاربری آسانتر، راحت تر و ساکت تر و و با ساختاری که بتوان قطعات را جایگزین کرد، متحول کرد. کارواش اینترپمپ – یکی دیگر از عناصر واجد شرایط نوآوری، استفاده از پیستونهای سرامیکی بود که به طور قابل ملاحظه ای عمر درزبندی را نسبت به پیستونهای فولادی که قبلا استفاده شده بود گسترش داد. کارواش اینترپمپ – به لطف این نوآوری ها، گروه Interpump عملا یک استاندارد جدید مرجع ایجاد کرده است، که مرجعیت جهانی در این زمینه است.

امروزه محدوده تولیدات شرکت های موجود زیرمجموعه گروه Interpump، شامل تعداد زیادی از مدل های با فشار کار از ۵۰ تا ۴۰۰۰ بار (۷۰۰ تا ۵۸۰۰۰ پوند بر اینچ مربع) و برق مورد نیاز از چند کیلو وات به ۷۵۰ کیلو وات. کارواش اینترپمپ پمپ های فشار بالا در دستگاه های تمیز کننده با فشار بالا، سیستم های شستشوی خودرو، روغنکاری اجباری ماشین آلات ابزار، آب شیرین کن آب با اسمز معکوس و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود. پمپ ها و سیستم های با فشار فوق العاده بالا برای تمیز کردن سطوح، کشتی ها، لوله ها، و همچنین برای برداشتن، برش و حذف بتن، آسفالت و رنگ از سطوح سنگ، سیمان یا فلز و برای برش مواد جامد استفاده می شود.

پمپ های پیستون گروه Interpump در سراسر جهان فروخته می شود: در این بخش بیش از ۵۰٪ از حجم معاملات گروه از صادرات خارج از اتحادیه اروپا است.

پمپ کارواش اینتر

نمایندگی پمپ کارواش اینتر

کیفیت: 

استاندارد: UNI EN ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015) – کارواش اینترپمپ
شماره گواهی صلاحیت: CERT-00145-93-AQ-BOL-ACCREDIA/1 – کارواش اینترپمپ
واحد اعتبار سنجی: DNV GL – کارواش اینترپمپ

محصولات: 

پمپ ۴۷ سری: 
این سری در سراسر جهان به خاطر قابلیت اطمینان فوق العاده آن مشهور است و به معنای “قلب” گروه Interpump و مرجع اصلی شستشوی حرفه ای با فشار بالا است. حداکثر سرعت جریان ۳۰ لیتر در دقیقه است، حداکثر فشار ۲۵۰ بار (۳۶۰۰ psi) با قدرت موتور تا ۱۵ اسب بخار است. کارواش اینترپمپ

پمپ سری ۶۶ H.P.:
برای تجهیز پاک کننده های حرفه ای فشار بالا و سیستم های صنعتی، با موتور تا ۳۰ اسب بخار طراحی شده است سری ۶۶ با بالاترین استانداردهای کیفیت در بخش نرم افزار خود، تامین فشار تا ۵۰۰ بار را تضمین می کند. کارواش اینترپمپ

پمپ سری H.T :  
سری H.T( دما بالا) برای استفاده در سیستم های شستشوی خودرو و کاربردهای صنعتی تا ۸۵ درجه سانتیگراد (۱۸۵ درجه فارنهایت) طراحی شده است.  دارای مواد بسیار نوآورانه و بالاترین قابلیت اطمینان حتی در سخت ترین شرایط.  طیف سری HT بسیار گسترده است، پوشش جریان از ۵ تا ۱۷۰ لیتر در دقیقه و فشار کاری تا ۲۵۰ بار را شامل می شود. 

پمپ سری SS (فولاد ضد زنگ): 
پمپ سری SS، که شامل محدوده SS71 است، به AISI 316L مجهز شده و برای کاربردهای مختلف در زمینه اسمز معکوس، مواد غذایی، صنایع شیمیایی و دارویی طراحی شده است. کارواش اینترپمپ کیفیت مواد مورد استفاده آنها را برای استفاده با مایعات خورنده مناسب است. کارواش اینترپمپ پنج اندازه مختلف قاب، نرخ جریان را از ۵ تا ۱۵۰ لیتر در دقیقه و فشار کاری تا ۲۵۰ بار پوشش می دهد.

پمپ کارواش صنعتی اینتر پمپ ایتالیا INTER PUMP

مدل پمپتوان (hp)آبدهی (لیتر در دقیقه)فشار (بار)دور موتور (rpm)
W 983111001450
W 13039.51301450
EL 14114111401450
WS 1515.5151501450
W 16315351601000
WS 2017.5152001450
W 501520155001450
W401820184001450
W302115213001450
W252518252501450
W214122412101450
WS163012.5301601450

انواع پمپ کارواش اینتر پمپ ایتالیا – کارواش صنعتی اینتر

انواع پمپ کارواش

پمپ کارواش به دلیل ساختار پمپ آب پیستونی ، به پمپ پیستونی معروف است. پمپ پلانجری، پمپ فشار بالا نیز گفته می شود. پمپ کارواش در انواع خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی وجود دارد. تفاوتی که بین این سه مدل پمپ است، در قدرت و فشار آن ها می باشد. پمپ پیستونی با حرکت پیستون درون سیلندر و حرکات رفت و برگشت باعث فرآیند مکش و پمپاژ می شود. این پمپ که به یک مخزن متصل می باشد، آب ورودی را تامین می کند.

این منبع آب توسط نازل به دستگاه وصل می باشد. هنگامی که آب با فشار وارد دستگاه می شود توسط پمپ این فشار افزایش یافته و آب با فشار زیاد به بیرون ارسال می شود. همین خروجی فشار آب بالا سبب زدودن و از بین بردن آلودگی ها و آلاینده ها می شود. منبع تغذیه این دستگاه به صورت برقی و سوختی می باشد. پمپ پیستونی جابجایی مثبت را دارد.

پمپ کارواش در دو نوع برقی و گازسوز است. حال اجزای تشکیل دهنده پمپ کارواش را بررسی می کنیم.

  • موتور

منبع تأمین نیرو و قدرت پمپ کارواش توسط موتور انجام می پذیرد. موتورها ابعاد مختلفی دارند. هرچه ابعاد موتور بزرگتر باشد دستگاه قدرتمند تر خواهد بود.

  • پمپ

مهم ترین و اصلی ترین قسمت دستگاه است.

  • شلنگ

شلنگ که آب را به بیرون هدایت می کند، باید از جنس خوب و انعطاف پذیری بالا باشد. همچنین وزن سبک آن باعث کاربرد راحت تر دستگاه خواهد بود.

  • نازل

نازل نوع پاشیدن آب و همچنین فشار را از خروجی مشخص می کند. نوع توربوی روتاری از رایج ترین انواع نازل می باشد.

پمپ کارواش صنعتی اینتر

پمپ کارواش صنعتی اینتر

تفاوت پمپ کارواش گاز سوز با برقی

  • پمپ کارواش گازسوز

این مدل پمپ برای مناطقی که دسترسی به نیروی برق ندارند، بسیار کاربردی می باشد. قدرت این پمپ بسیار بالا بوده و قطعات به کار رفته در آن از کیفیت بالایی برخوردار است. از طرفی دارای سر و صدای زیادی می باشد. به دلیل سوخت آن، تولید دود و بو را دارد. در صورت خرابی هزینه ی تعمیر بالایی را دارد. همچنین به خطر ابعاد بزرگش داری وزن زیادی می باشد.

  • پمپ کارواش برقی

این مدل پمپ به دلیل استفاده از برق برای تولید قدرت، دارای سر و صدای کمتری می باشد. همچنین به خاطر اندازه و کاربرد آسان آن، در محیط های بسته و ساختمانی قابل استفاده است. یکی از مزیت های مهم این دستگاه تولید نکردن دود و بو است. در صورت خرابی، هزینه ی تعمیر آن کمتر می باشد. نسبت به پمپ گازسوز قدرت موتور کمتری دارد. از آنجایی که تنها با برق کار می کند، قابلیت سیار بودن را ندارد. قطعات این پمپ از نوع پلاستیکی بوده که در این صورت طول عمر کمتری دارد.

انواع پمپ پیستونی

  • پمپ پیستونی محوری

پمپ پیستونی برای فشارهای بالا در انواع ماشین آلات و تجهیزات و … به کار می رود. در این مدل تعدادی پیستون به یک بلوک سیلندر استوانه ای متصل شده و در جهت مشابه به صورت محوری حرکت می کند.

  • پمپ پیستونی شعاعی

این مدل پمپ فشار بالایی تولید می کند. در این مدل پیستونی های شبیه به پره های یک چرخ به یک استوانه متصل هستند. حرکت این پیستون ها به وسیله یک شافت خارج از مرکزصورت می پذیرد.

پمپ کارواش خانگی معمولا برای شستشوی ماشین، پارکینگ و راه پله های آپارتمان ها و … کاربرد دارند. ابعاد این نوع پمپ کوچک بوده و تکفاز است. پمپ های صنعتی و نیمه صنعتی معمولا در رسوب زدایی و نظافت دستگاه ها و تجهیزات صنعتی کارخانه ها و … مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پمپ ها در ابعاد بزرگ و قدرتمند و سه فاز می باشند.