فیلتر دیسکی آزود – فیلتر آبیاری قطره ای – فیلتر آزود AZUD

فیلتر دیسکی آزود اسپانیا – فیلتر دیسکی آزود – فیلتر دیسکی ایتوک – فیلتر دیسکی تصفیه آب – فیلتر دیسکی aytok – فیلتر دیسکی AZUD – فیلتر دیسکی ۲ اینچ – فیلتر دیسکی چیست – فیلتر دیسکی هلیکس – فیلتر دیسکی آبیاری قطره ای – فیلتر دیسکی – فیلتر دیسکی آبیاری – کاتالوگ فیلتر دیسکی – قیمت فیلتر دیسکی – قیمت فیلتر دیسکی ۲ اینچ – مشخصات فیلتر دیسکی – قیمت فیلتر دیسکی آزود – قیمت فیلتر دیسکی ۳ اینچ – فیلتر دیسکی آزود ۳ اینچ – فیلتر دیسکی دوبل – فیلتر دیسکی ۱۳۰ میکرون – فیلتر دیسکی ۵۰میکرون – فیلتر دیسکی ۲۰ میکرون – فیلتر دیسکی ۵ میکرون – رنگ فیلتر دیسکی ۱۳۰ میکرون قرمز

Azud
ORBIT

راهنمای انتخاب سیستم فیلتراسیون – فیلتر دیسکی آزود اسپانیا

فیلتر دیسکی به دو دستی دستی و اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. ما در بازرگانی آب نیرو فقط بر روی فیلتر های دستی تمرکز کرده ایم. همان گونه که می دانید فیلتر دیسکی آزود اسپانیا یکی از بهترین ها در جایگاه خود می باشد. این سیستم با کنار زدن فیلتر های توری قدیمی تولید فیلتر های دیسکی را به صورت پیشرو در دستور کار خود قرار داده است. بنابر این پیشنهاد اول و آخر ما استفاده از فیلتر دیسکی می باشد. همچنین قابل ذکر است که فیلتر دیسکی با کارایی بالاتر و بهینه بودن میزان خروجی آن در رده اول قرار گرفته است .

تعدادی پارامترهای متعددی در انتخاب یک فیلتر دیسکی موثر است:

۱- کاربرد فیلتر دیسکی (صنایع صنعتی – کشاورزی – نفتی – خانگی و …. ) 

۲- قطر لوله ورودی و خروجی سیستم شما 

۳- میزان نیاز به دبی آب ورودی و خروجی 

۴ – میزان یا مقدار ذرات معلق موجود در آب 

۵- وقت شما در شستشوی دستی فیلتر ها 

با توجه به موارد بالا شما می توانید یک فیلتر دیسکی مناسب با کار خود انتخاب نمایید. 

فیلتر دیسکی آزود مدل هلیکس HELIX – فیلتر هلیکس آزود AZUD

فیلتر های هلیکس به مدل های ۲ اینچ – ۳ اینچ – چهار اینچ دوبل  و شش اینچ تقسیم بندی می شوند.

در سیستم هلیکس، تصفیه آب توسط چرخش آّ در بین دیسک ها صورت می پذیرد که همین امر باعث کارایی بشتر سیستم فیلتراسیون می شود. 

از فیلتر های دیسکی علاوه بر سیستم های کشاورزی بیشتر در سیستم های صنعتی مانند تصفیه پساب ها استفاده می شود. 

در زیر می توانید جدول مشخصات فیلتر دیسکی آزود سری هلیکس را مشاهده نمایید. 

 

همان گونه که در جدول فوق مشاهده می فرمایید دبی آب خروجی به صورت حداکثری برای سایز های مختلف درج شده است. به طور مثال در فیلتر دیسکی آزود ۲ اینچ سری ۲N که کد وارداتی ایران می باشد حداکثر دبی خروجی پس از تصفیه آب ۳۰ متر مکعب بر ساعت می باشد. این میزان هرچه اندازه ذرات معلق در آب بیشتر باشد کمتر می گردد و ممکن است به زیر ۱۰ متر مکعب نیز تقلیل یابد. پس اگر میزان ذرات معلق شما زیاد می باشد حتما از فیلتر پیش تصفیه استفاده نمایید و حداقل امکان سایز فیلتر خود رو بزرگتر انتخاب کنید. در سیستم های هلیکس سایز فیلتر بزرگ می باشد و از یک کمربند استنلس استیل استفاده شده است. این دو مورد باعث گران تر شدن این فیلتر از انواع دیگر می گردد. 

  • فیلر ۲ اینچ دیسکی سوپر ۵ میکرون هلیکس

  • فیلتر ۲ اینچ دیسکی سوپر ۲۰ میکرون هلیکس

  • فیلتر ۲ اینچ دیسکی سوپر ۵۰ میکرون هلیکس

  • فیلتر ۲ اینچ ۱۳۰ میکرون هلیکس

  • فیلتر ۳ اینچ  ۱۳۰ میکرون هلیکس

  • فیلتر ۴ اینچ دوبل ۱۳۰ میکرون هلیکس

  • فیلتر ۶ اینچ دوبل ۱۳۰ میکرون هلیکس

فیلتر دیسکی آزود سری AGL – فیلتر آزود AGL

 در این سری فیلتر آزود دیگر خبری از کمربند استیل نیست همچنین سایز ارتفاع آن کمتر شده است اما مشخصات آن همان طور که در جدول پایین مشاهده می کنید فرق خیلی زیادی دیده نمی شود. در حقیقت فیلتر دیسکی آزود سری AGL  را می توان سری اقتصادی و مقرون به صرفه نامید. بیشتر مصرف این فیلتر در گلخانه های کوچک – مصارف خانگی – باغ ها بزرگ و کوچک – استخر ها و …. می باشد. 

مزیت های فیلتراسیون دیسکی آزود اسپانیا:

فیلتراسیون دیسکی آزود

کیفیت بالا و ظرفیت در دیسکهای و شیارهای آنها

صاحب طراحی المان فیلتراسیون

صاحب تکنولوژی ساخت

درجات فیلتراسیون مختلف

اساس فیلتراسیون آزود

اجزاء قابل تعویض

ساخته شده از مواد ترمو پلاستیکی

مقاومت بالا

نصب آسان

المان فیلتراسیون بر اساس دیسکهای شیاردار

سیستم هلیکس

بهره برداری آسان و ساده

فیلتر دیسکی آزود مدولار – مینی فیلتر دیسکی آزود 

 این فیلتر ها صرفا و بیشتر برای گلخانه و باغچه های کوچک و یا در ورودی آب منازل شخصی بیشتر استفاده می گردد. از این فیلتر دیسکی بخاطر ظرفیت پایین آن نمی توان در سیستم های صنعتی با ذرات معلق درشت و زاد از حد استفاده نمود زیرا ظرفیت تصفیه آن ها در حد پایین و برای واحد های مصرفی کم درست شده اند.

در این فیلتر دیسکی هم خبری از کمربند استیل مشاهده نمی گردد و جزء مدل های اقتصادی و مقرون به صرفه می باشند. این فیلتر ها به دلیل کوچکی با ظاهری متفاوت تر درست شده اند که کارایی خوب و بهینه ای را از خود نشان داده اند. در ظاهر این فیلتر ها به صورت مورب و کمی زاویه دار طراحی شده اند و خبری از طراحی عمودی و مستقیم وجود ندارد. با این حال ورودی و خروجی باز هم در یک راستا قرار دارند.

 

فیلتر دیسکی آزود – فیلتر آبیاری قطره ای – فیلتر آزود AZUD

معرفی شرکت:

گروه کسب و کار آزود به توسعه تکنولوژی و محصولات خود به منظور استفاده کارآمد از آب در آبیاری، فیلتراسیون و تصفیه آب، تطبیق آب در دسترس برای برنامه های کشاورزی، صنعتی و شهری پرداخته است.

استفاده منطقی از منابع کمیاب

آزود یک گروه از شرکت های ساخته شده توسط بیش از ۲۰ شرکت است. هدف اصلی از آزود ، حساسیت به مشکلات آب، توسعه فن آوری ها و محصولات است که اجازه می دهد تا استفاده کارآمد و حداکثر سود دهی از منابع کمیاب آب حاصل گردد.

محور فعالیت اصلی و  استراتژی آزود ، تمرکز در فرهنگ آب است که باعث افزایش استفاده منطقی از آب می شود.

رشد و تقویت این شرکت بر اساس رابطه با مردم است

موفقیت های مشتریان ما در واقع موفقیت و پیروزی ماست. این اصل به شعبه های توزیع کننده و کلیه شعبه های ما در سراسر جهان منتقل شده است و همه کسانی که آزود را می سازند، این اصل را درک کره اند.

راه حل های سفارشی برای هر بازار

آزود یک پروژه جهانی با یک برند بین المللی است. استراتژی شرکت  براساس فرهنگ آب، نوآوری و جهت گیری به مشتری توسعه یافته است. با برخورداری از پیشرفت سریع جامع بین المللی، آزود در بیش از ۷۰ کشور پنج قاره وجود دارد.

نوآوری محصولات و طرح و توسعه:

آزود به لطف تعهد خود به نوآوری بر اساس نیازهای مشتری رشد کرده است. آزود اهمیت سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه را ضروری دانسته و به عنوان یک عنصر کلیدی در استراتژی بلند مدت به آن نگاه می کند. این شرکت بخش مهمی از منابع اقتصادی و انسانی خود را برای توسعه فن آوری ها و محصولاتی که توانایی استفاده از آب و انرژی را افزایش می دهد، سرمایه گذاری کرده است. در نتیجه تلاش های خود، آزود یک پیشنهاد جهانی به منظور ارائه راه حل هایی در زمینه های آبیاری، فیلتراسیون و تصفیه اب مطرح کرده است. فیلتر دیسکی آزود

مدولاسیون و تطبیق محصولات ما مزایای خاصی داشته و فرآیندهای ساده‌تری را برای توزیع کنندگان و مشتریان نهایی را ارائه می کنند، افزایش بهره وری در خدمت به مشتریان و تضمین حداکثر هر گونه پروژه از ابعاد فنی آن می دهد.

به دنبال آینده‌ای روشن تر، این شرکت همچنان تلاش می کند تا به بهینه سازی استفاده از منابع هیدرولیک در سراسر جهان پرداخته و به فرهنگ سازگاری با آب وفادار بماند. فیلتر دیسکی آزود

کیفیت:

سازش ما با سیستم های کیفیت و مدیریت زیست محیطی.

پیشگامان حفاظت از محیط زیست:

سازش ما با محیط زیست یکی دیگر از مدیران فعالیت آزود است.

آزود یکی از اولین شرکت های این بخش در معرفی سیستم مدیریت محیط زیست بود که تحت استاندارد ISO 14002 گواهی شده است. علاوه بر این، این شرکت هر ساله در مدیریت صحیح معیارهایی که به محیط زیست لطمه می زند و مواد زائد و افزایش بازیافت سرمایه گذاری می کند. فیلتر دیسکی آزود

حداکثر کیفیت:

تمام سازمان آزود جهت حفظ استاندارد فنی با بالاترین کیفیت براساس استاندارد ISO 9001 هدایت شده است.

محصولات:

محصولات این شرکت در سه دسته بندی اصلی زیر ارائه می شود:

  • آبیاری: گروه شامل پخش کننده قطره‌ای(خط آبیاری قطره ای چند فصلی، خط دیواره نازک و خط ابیاری آنلاین)، فیلترهای دستی(فیلتر دیسکی، صفحه ای و فیلترهای شبه اتوماتیکی صفحه ای)، فیلترهای اتوماتیک(فیلترهای دیسکی و فیلترهای صفحه ای اتوماتیک)، حاصلخیز کننده، اتصالات آبیاری(اتصالات ایمن و اتصالات ابیاری میکرویی)، میکروآبپاشهای ، منظره سازها(لوله های میکروابیاری و اتصالات میکرو آبیاری) فیلتر دیسکی آزود
  • فیلتراسیون: سیستم فیلتراسیون دیسکی اتوماتیک، فیلتراسیون صفحه ای اتوماتیک، تجهیزات فیلتراسیون دستی
  • تصفیه آب: خالص ساز آب، صفحه آب آشامیدنی سیار، تصفیه آب فاضلاب، تصفیه آب خاکستری، تصفیه آب بازیافتی فیلتر دیسکی آزود

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .