سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

سیستم آبیاری هوشمند HYDRAWISE – آبیاری دیوار سبز اتوماتیک – آبیاری روف گاردن اتوماتیک – آبیاری اتوماتیک بام سبز – اجرای آبیاری اتوماتیک بام سبز – آبیاری اتوماتیک روف گاردن – آبیاری اتوماتیک فضای سبز – سیستم آبیاری هوشمند هانتر – هانتر pro 

سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

PRO-HC

تعداد ایستگاهها: ۱۶-۴

نوع: مدولار

ساختار: قابلیت جریان

ساختار: توانایی Wi-Fi برای Hydrawise – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

مرور کلی سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE :

Pro-C Hydrawise ™ ترکیبی از قدرت مدیریت آبیاری از طریق Wi-Fi و راحتی قابلیت های مدولار یک کنترلر نسل بعدی می باشد. Pro-C Hydrawise به پیمانکاران در صرفه جویی وقت، صرفه جویی در آب، حفاظت از مناظر، و رویارویی با خواسته های مشتریان که می خواهند راه حل های هوشمند در خانه داشته باشند، کمک می کند. علاوه بر این، اجازه می دهد تا پیمانکاران با استفاده از Roam و Roam XL به مدیریت سریع سایت خود بپردازند. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE در میان بسیاری از ویژگی های قوی کنترل کننده، پیش بینی آبیاری است که تنظیم برنامه های آبیاری را براساس دمای محلی لحظه ای، احتمال بارندگی، باد و رطوبت تنظیم می کند. یک سنسور میلی آمپر سنج  باعث می شود تا مسائل مربوط به عیب یابی سیم کشی آسان شود. با اضافه کردن یک جریان سنج HC با نصب ساده ، کاربران می توانند اطلاعیه ها در مورد نشت لوله ها یا آبپاشهای شکسته را دریافت کنند. کاربران همچنین می توانند کنترل کننده را از هر نقطه از طریق تلفن هوشمند، لپ تاپ یا رایانه مدیریت کنند. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

Pro-C Hydrawise در واقع EPA WaterSense تایید شده است. Hydrawise همچنین با Amazon Alexa برای کنترل راحت صدا جهت شروع، توقف و تعلیق آبیاری سازگار است. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

 

 سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

 

ساختار سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE :

Wi-Fi برای اتصال ساده و سریع به اینترنت  از هر مکانی فعال است. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

استفاده از نرم افزار تحت وب Hydrawise به منظور به روز رسانی برنامه های آبیاری اتوماتیک – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

 جمع آوری دیتاهای محلی اب و هوا برای تنظیم برنامه ذخیره سازی اب

بکار بردن ماژول Pro-C برای ایجاد تعداد ایستگاه بین ۴-۱۶ – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

سنسور میلی آمپر سنج توکار – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

سازگار با Roam XL و Roam

سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

شامل ۱٫۵ متری سیم و دوشاخه – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

پیشرفتهای ساختاری سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE :

صفحه تماسی لمسی: کنترلر Pro-C دارای یک صفحه گرافیکی لمسی می باشد که برنامه پذیری با یا بدون Wi-Fi  را امکانپذیر کرده و به صورت دستی از کنترلر به آسانی شروع به کار می کند. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

تنظیمات آبیاری پیش بینی شده: تنظیمات برنامه روزانه بر اساس داده های آب و هوایی محلی در زمانهای گذشته، دمای فعلی و دمای پیش بینی شده، بارش، رطوبت و سرعت باد کنترل می شود. این امر جهت تنظیم زمان های آبیاری و برنامه ریزی برای صرفه جویی آب با بهره وری آب برای گیاهان می باشد. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

جریان سنج تشخیصی و هشدار: نظارت بر لوله کشی و آبپاشها با یک جریان متر آب اختیاری HC. دریافت هشدار خودکار جهت جلوگیری از آسیب به اموال، زمانی که یک لوله شکسته است. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

تشخیص سیم کشی و هشدار(PRO-C): کنترلرهای PRO-C به طور پیوسته جریانهای الکتریکی در شیرهای سلونوئیدی را  کنترل می کنند. اگر جریان بیش از حد کم یا زیاد شود، Hydrawise به شما هشدار می دهد و میگوید که فلان شیر به درستی کار نمی کند. این مسئله به شما کمک می کند تا شیر را قبل از اینکه آسیبی به مصالح به کار رفته وارد شود تعمیر کنید. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

آرم اصلاح شده هوشمند Hydrawise – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

HC

تعداد ایستگاهها: ۶، ۳۶-۱۲

نوع: ثابت

ساختار: قابلیت جریان – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

ساختار: توانایی Wi-Fi برای Hydrawise – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

مرور کلی سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE:

با استفاده از دستگاه هوشمند یا مرورگر وب، این کنترلر آبیاری بی نظیر را با استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر وب Hydrawise از سراسر جهان کنترل کنید. سیستم آبیاری پیش بینی کننده براساس پیش بینی دما، احتمال بارندگی، باد و رطوبت، برنامه را تنظیم می کند تا حداکثر صرفه جویی در مصرف آب را حفظ کند در حالی که چشم انداز مشتریان شما سالم و زیباست. یک جریان متر با روش نصب اسان اضافه کنید و نکات خودکار را تنظیم کنید تا درباره لوله های شکسته یا آبپاشها به شما هشدار دهد. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

ساختار سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE :

کنترل کامل با صفحه نمایش لمسی – سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

Wi-Fi برای اتصال ساده و سریع به اینترنت فعال است. سیستم آبیاری هوشمند هانتر HYDRAWISE

۶ و ۱۲ کنترل کننده ایستگاه استاندارد.

ماژول گسترش ۱۲ ایستگاه که  اجازه گسترش به ۳۶ ایستگاه را دارد.

دو پورت سنسور

دو سال گارانتی

پیشرفتهای ساختاری:

صفحه تماسی لمسی: کنترلرHC و Pro-HC دارای یک صفحه گرافیکی لمسی می باشد که برنامه پذیری بدون Wi-Fi  را امکانپذیر کرده . نصب و پرگرم کردن در چند لحظه با این کنترلرها طول می کشد.

کنترلر Wi-Fi: از اپلیکیشن اندروید یا آیفون  به عنوان ریموت کنترل استفاده کنید تا بازدهی افزایش یافته و کنترلرهای مشتریهای خود را از یک دستگاه هوشمند یا خانه یا دفتر وب خود مدیریت کنید.

تنظیمات آبیاری پیش بینی شده: تنظیمات برنامه روزانه بر اساس داده های آب و هوایی محلی در زمانهای گذشته، دمای فعلی و دمای پیش بینی شده، بارش، رطوبت و سرعت باد کنترل می شود. این امر جهت تنظیم زمان های آبیاری و برنامه ریزی برای صرفه جویی آب با بهره وری آب برای گیاهان می باشد.

جریان سنج تشخیصی و هشدار: نظارت بر لوله کشی و آبپاشها با یک جریان متر آب اختیاری HC. دریافت هشدار خودکار جهت جلوگیری از آسیب به اموال، زمانی که یک لوله شکسته است.

تشخیص سیم کشی و هشدار: کنترلرهای HC 12 منطقه ای به طور پیوسته جریانهای الکتریکی در شیرهای سلونوئیدی را  کنترل می کنند. اگر جریان بیش از حد کم یا زیاد شود، Hydrawise به شما هشدار می دهد و میوید که فلان شیر به درستی کار نمی کند. این مسئله به شما مکم می کند تا شیر را قبل از اینکه آسیبی به مصالح به کار رفته وارد شود تعمیر کنید.

پورتهای سنسورهای پیشرفته: دو پورت سنسور با اهداف کلی می تواند برای بسیاری از توابع مختلف استفاده شوند. پورت سنسور با جریان سنج Hunter HC ، دامنه سنسور Hunter Clik و سنسور باران و خاک استاندارد برای جلوگیری از آبیاری کار می کند. پورت سنسور همچنین می تواند یک چرخه آبیاری را آغاز کند. این به شما این امکان را می دهد که بر پایه خواندن سنسورها، سیستم را به صورت اختیاری استارت کنید.

 

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .