کف پاش کارواش – کف پاش بادی – دستگاه کف ساز کارواش

کف پاش کارواش –  کف پاش بادی – دستگاه کف ساز کارواش – کف ساز کارواش – شست و شوی کفی در کارواش – درست کردن کف شستشو  در کارواش ماشین – قیمت کف پاش کارواش – تفنگ کف پاش بادی – گان کف پاش بادی

 درباره کف پاش کارواش و کاربردهای آن چه می دانید؟

به طور معمول از دستگاه کارواش صنعتی به منظور نظافت و حذف آلودگی های اماکن صنعتی و خانگی در مدت زمان کوتاه استفاده می شود. در واقع کارواش صنعتی با توان مقاومتی بالا و پاشش پرفشار آب، قادر است انواع کثیفی ها و آلاینده های عمیق سطوح هموار و ناهموار و تجهیزات مختلف را حذف نموده و پاکیزگی را برای اماکن مختلف به ارمغان آورد. به طبع انجام موفقیت آمیز فرایند نظافت و شست و شو توسط کارواش صنعتی، بدون وجود تجهیزات و ابزارهای آن امکان پذیر نخواهد بود.

کف پاش کارواش

در واقع تجهیزات کارواش شامل دستگاه ها و متریال هایی است که می توانند انواع کارواش های صنعتی و خانگی را در عملیات مربوط به نظافت یاری رسانند. بسیاری از دستگاه های کارواش صنعتی از امکانات پاشش پرفشار مواد شوینده برخوردار هستند که این امر میزان کیفیت نظافت را تا حد بالایی افزایش می دهد. به عبارتی دیگر شست و شوی کفی یکی از آن دسته ملزومات مهم و اساسی دستگاه های کارواش به شمار می آید که در پاکیزگی بهتر و جلا دهی به سطوح و تجهیزات، نقش بسیار مهمی ایفا می کند. چنانچه سوالات گوناگونی در رابطه با این دستگاه و مزایای آن، ذهن شما را درگیر کرده است تا اتمام شدن این مقاله ما را همراهی نمایید. ما در این نوشتار برآنیم تا با معرفی کامل کف پاش کارواش و پمپ کارواش صنعتی کاربردهای آن، به تمامی سوالات شما جامه عمل بپوشانیم.

معرفی کف پاش کارواش

درباره کف پاش کارواش گفتنی های بسیار زیادی است. این محصول یا همان کف ساز ها، به یکی از ابزارهای کارآمد در کارواش های خانگی و صنعتی گفته می شود که با تولید و پاشش کف بر روی سطوح مختلف، پاکیزگی بیشتری را برای محیط های گوناگون به ارمغان می آورد. عملکرد و کارایی کف پاش کارواش به کاربر و دستگاه خاصی محدود نمی شود. با توجه نقش بسیار مهم و حیاتی که در حذف انواع آلودگی ها و ایجاد ظاهری درخشان و جذاب دارد از این رو می تواند حداکثر میزان رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. در واقع کف پاش کارواش یا همان کف سازها، دارای عملکرد نظافتی بسیار بالایی است که در فرایند از بین بردن آلودگی های مختلف، از خود نشان می دهد. به طبع؛ توانایی و عملکرد بالای این تجهیزات بسیار حرفه ای، آن ها را برای انواع کارواش و شست و شوی های لوکس نیز مناسب کرده است.

مزایای کف پاش کارواش چیست؟

آیا درباره مزایای منحصر به فرد کف پاش کارواش اطلاع دارید؟

از آنجایی که کف پاش کارواش یا کف سازها یکی از تجهیزات مهم در کارواش صنعتی، تک فاز، سه فاز و… محسوب می شود لذا این ابزار می توانند بنا به نیازهای گوناگون، در اندازه های مختلفی طراحی و تولید شوند. از جمله مزایای دستگاه کف پاش کارواش عبارتند از:

کف پاش کارواش

ظرفیت مخزن کف پاش کارواش

معمولا کف پاش کارواش یا کف سازها، دارای مخزنی با ظرفیت ۲۰۰ لیتر است که به آسانی امکان استفاده د یک شیفت کاری در کارواش های مختلف را دارد

بدنه مقاوم

معمولا ساخت و تولید پمپ کف پاش کارواش به گونه ای است که ورق ۳ میلی متر با جوش سراسری در آن به کار رفته شده است. این نوع طراحی درجه یک، میزان مقاومت دستگاه را تا حد بسیار بالایی افزایش داده است

برخورداری از دو چرخ در جهت حمل و جا به جایی آسان

وجود دو عدد چرخ تعبیه شده در کف پاش کارواش، حمل و جا به جایی آن را به هنگام کار و فعالیت بسیار آسان تر کرده است

نشان گر میزان آب

در جنب مخزن دستگاه، یک عدد شیلنگ شفاف وجود دارد که نشان گر میزان مایع کف در داخل دستگاه می باشد

برخورداری از پوشش بدنه رنگ کوره ای مقاوم

معمولا رنگ روی دستگاه به صورت پودری و کوره ای است که دوام و مقامت بالایی دارد. از این رو از زنگ زدگی ورق و آسیب دیدن آن در برابر رطوبت محافظت می کند.

نکات قابل توجه درباره کف پاش کارواش

مرغوبیت و کیفیتکف پاش کارواش و قابلیت های آن بر هیچ کسی پوشیده نیست. اما به هنگام استفاده از آن در عملیات مربوط به نظافت و شست و شو، دانستن یک سری نکات مهم و قابل توجه الزامی است. نکاتی از جمله:

فشار کاری مورد نیاز برای کف پاش کارواش تا حد میزان ۴ بار می باشد. در غیر این صورت، استفاده از آن ممکن است برای محیط و تجهیزات و یا حتی کاربران آسیب رسان باشد

مخزن پر از محلول آب و شوینده در این دستگاه تا حد مشخص و تعیین شده ای را جوابگو است

معمولا مواد مورد اختلاط در مخزن کف سازها، با نسبت ۱ لیتر در ۱۰۰ لیتر آب مخلوط می شود

کف پاش کارواش دارای شیلنگ مخصوص جهت پاشش کف بر روی سطوح است که توسط یک عدد شیر باز و بسته می شود.

دانستنی هایی درباره کف پاش بادی

درباره کف پاش بادی و کاربردهای آن چه می دانید؟ آیا از ویژگی ها و مشخصه های آن اطلاع دارید؟ آیا می دانید استفاده از این تفنگی پرکاربرد با کمک کارواش های صنعتی باعث می شود انواع آلاینده ها و رسوبات عمیق روی سطوح و تجهیزات مختلف به آسانی حذف شده و پاکیزگی مطلوب و با کیفیت در محیط ایجاد شود. بدون آنکه کمترین آسیب و خسارتی به سطوح وارد شود؟ برای دانستن اطلاعات کامل ما را تا اتمام شدن این مقاله همراهی نمایید.

کف پاش بادی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

به طور کلی کارواش های صنعتی یکی از مهم ترین و پرمخاطب ترین ماشین های نظافتی هستند که به واسطه توان نظافتی بالایی که دارند به طور گسترده ای در انواع محیط های گوناگون نظیر اماکن صنعتی، تجاری، خانگی و … استفاده می شوند. این دستگاه ها با برخورداری از فشار بالای آب و استفاده از آن در نظافت های گوناگون می توانند سطوح مختلف را از هرگونه جرم و آلودگی و حتی رسوبات عمیق پاک کنند. معمولاً فاکتور و شاخص مهم در انتخاب کارواش یا واترجت صنعتی، میزان حداکثر فشار خروجی آب می باشد. این دستگاه همانند سایر تجهیزات مکانیزه دیگر، در جهت بهبود عملکرد خود و استفاده از حداکثر توان قدرتی، از یک سری تجهیزات جانبی در عملیات های مختلف نظافتی استفاده می کند. ما در این مقاله می خواهیم شما را یکی از تجهیزات جانبی کارواش های صنعتی به نام کف پاش بادی آشنا سازیم که استفاده از آن در فرایند نظافت و شست و شو نقش بسیار مهمی را در افزایش کیفیت و کارایی دستگاه و همچنین مطلوبیت پاکیزگی ایفا می کند. پس با ما همراه باشید تا با معرفی کامل این تجهیزات به روز و پیشرفته بپردازیم. کف پاش بادی

معرفی کف پاش بادی

کف پاش بادی یا همان گان کف پاش بادی به یکی از تجهیزات جانبی و بسیار مهم کارواش های صنعتی گفته می شود که در جهت افزایش قدرت پاک کنندگی کارواش های صنعتی از آن استفاده می شود. همان طور که می دانید کارواش های صنعتی با پاشش پرفشار آب می توانند انواع آلاینده ها و لکه های مختلف را از روی سطوح حذف کنند. اما در بسیاری مواقع آلودگی های روی سطوح و یا تجهیزات یکسان نیست و گاهی برخی از رسوبات و چربی ها به سبب استفاده از مواد شیمیایی و یا عمق زیاد، به آسانی و با فشار آب از روی سطوح پاک نمی شوند. لذا لازم است از تجهیزات کمکی دیگری مانند تفنگی کف پاش بادی استفاده شود تا بتوانند بدون کوچکترین آسیبی به سطح و تجهیزات مورد نظر، چسبندگی انواع آلودگی های سفت و سخت را به حداقل رسانده و با کمک کارواش صنعتی و فشار بالای آب به پاکیزگی هرچه بیشتر محیط کمک می کند.

کف پاش بادی همان طور که از نامش پیدا است یک تفنگی کف پاش حرفه ای و کاملاً ارگونومیک است که به پاشش کف حاصله از مواد شوینده مختلف بر روی سطوح و تجهیزات پرداخته و با این کار خود به افزایش راندمان کاری و بهره وری دستگاه می پردازد. استفاده از این نوع کف پاش با توجه به ساختار و ویژگی های های خاص خود، دسترسی به نقاط باریک، دشوار و یا حتی دور از دسترس را برای کاربر خود آسان می کند. از این رو می توان گفت با کمک این شوینده بسیار قوی، کیفیت و مطلوبیت نظافت و شست و شو به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. عملکرد این کف پاش به گونه ای است که ترکیب هوا و مواد شوینده به صورت کاملاً چرخان و بادی از نازل آن خارج می شود. بیشتر خروجی مواد شوینده از راه سوراخ هایی که دور تا دور ناحیه پاشش دستگاه را احاطه کرده اند صورت می گیرد.

ویژگی های کف پاش بادی چیست؟

یکی از فاکتورهای مهم و اساسی به هنگام انتخاب و خرید کف پاش بادی، ویژگی و مشخصه های منحصر به فرد آن است. این نوع کف پاش می تواند با حداقل فشار ۵٫۵ بار ممکن و حداکثر فشار ۹ بار کارایی فوق العاده ای را در عملیات نظافت و پاکیزگی ارائه کند. وزن استاندارد، دوام و استحکام بالا، دارا بودن طراحی ارگونومیک و زیبا به گونه ای که کاربر پسند باشد از دیگر ویژگی های کف پاش بادی به حساب می آید.

طراحی منحصر به فرد و خلاقانه این دستگاه باعث شده تا نظافت و تمیزی فوق العاده نواحی مختلف و تجهیزات به ویژه بخش های بیرونی و داخلی خودرو ها را به همراه داشته باشد و خود را به یکی از کارآمد ترین تجهیزات در صنایع مختلف تبدیل کند. شایان ذکر است استفاده از کف پاش بادی به عنوان حرفه ای ترین تجهیزات نظافتی یاد شده است که استفاده از آن به همراه کارواش های صنعتی باعث می شود محیط های چشم نواز و دلپذیر برایتان فراهم آید. حجم آب مصرفی در این کف پاش بسیار پایین است که به واسطه این ویژگی و همچنین قدرت نفوذ بالا در رسوبات و آلاینده ها، پاکیزگی مطلوب و خشک شدن سریع را برای کاربران خود ضمانت خواهد کرد.

 

مشخصه های کف پاش بادی

وزن سبک و استاندارد

دارای طراحی کاملاً ارگونومیک

فشار بار از ۵٫۵ تا ۹ بار

طراحی زیبا و کاربر پسند

مقاومت و استحکام بسیار بالا

دارای طول عمر زیاد در مقایسه با نمونه های مشابه خود

پمپ کارواش برتولینی 

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .