کنترلر هانتر – کنترلر آبیاری هانتر HUNTER CONTROLLERS – دستگاه اتوماتیک آبیاری

کنترلر هانتر – کنترلر آبیاری اتوماتیک هانتر HUNTER CONTROLLERS – دستگاه اتوماتیک آبیاری – کنترلر آبیاری هانتر – کنترلر هانتر آمریکا – سیستم آبیاری اتوماتیک – کنترلر آبیاری اتوماتیک – کنترلر آبیاری هانتر ۴ کاناله – کنترلر آبیاری هانتر ۶ کاناله  – کنترلر آبیاری X-CORE  – دستگاه آبیاری اتوماتیک – سیستم آبیاری اتوماتیک از راه دور – کنترلر آبیاری PRO-C هانتر آمریکا – هانتر xcore401 – هانتر xcore601 – هانتر xcore801 – هانتر acc – هانتر icore  – هانتر pro – کنترلر آبیاری اوربیت ۶ ایستگاه درب دار 

کنترلر هانتر – کنترلر آبیاری اتوماتیک هانتر HUNTER CONTROLLERS – دستگاه اتوماتیک آبیاری

X-CORE

تعداد ایستگاهها: ۲، ۴، ۶، ۸

نوع: ثابت

ساختار: حاظه بازیابی آسان

ساختار: سازگار با انرژی خورشیدی

مرور کلی:

کنترلر داخلی که ساختار عملیاتی ساده که دارای قابلیت سازگاری هوشمند با انرژی خورشیدی است. X-Core با کنترل آسان برای پیکربندی تا ۸ ایستگاه، از جمله ۳ برنامه و ۴ بار شروع، یک راه حل کامل برای برنامه های کاربردی مسکونی است. با اتصال سنسور  Solar Sync ET ،  X-Core به یک کنترلر هوشمند تبدیل می شود که زمانهای آبیاری را براساس شرایط آب و هوایی محلی اندازه گیری می کند. X-Core همچنین با کنترلرهای هانتر برای فعال سازی سریع و بی سیم آبیاری سازگار است. نصب، بهره برداری و تعمیر و نگهداری به طور ساده طراحی شده و در عین حال، کارایی و قابلیت اطمینان مطلوب را ارائه می دهد.

ساختار:

تعداد ایستگاهها: ۲، ۴، ۶، ۸

نوع: ثابت

محوطه:  داخلی(فضا بسته) و خارجی(فضا باز)

برنامه های مستقل: ۳

زمانهای استارت در هر برنامه: ۴

ماکزیمم زمان اجرای ایستگاهی: ۴ ساعت

دوره ضمانت: ۲ سال

پیشرفتهای ساختاری:

حافظه بازیافتی آسان: یک ابزار پشتیبان گیری دستی است که برنامه‌ریزی کامل و اطلاعات کنترلر را در حافظه پشتیبان ذخیره می کند. این ویژگی اجازه می دهد تا برنامه آبیاری ذخیره شده در هر زمان بازگردانده شود. این می تواند برای تنظیم یک کنترل کننده به تنظیمات اولیه خود پس از دستکاری یا در آغاز فصل جدید استفاده شود.

بارش با تاخیر قابل برنامه ریزی: ویژگی برنامه ریزی تاخیر شامل تعداد روزهای مشخص شده کاربر برای نگه داشتن کنترل کننده در حالت خاموش است، سپس اجازه می دهد تا سیستم به طور خودکار به آبیاری برنامه ریزی شده بازگردد. این امر موجب جلوگیری از آبیاری در طول مدت طولانی آب و هوای نامطلوب خواهد شد، اما به طور خودکار بدون نیاز به یک بازدید بازگشت به کنترل کننده، آبیاری را ادامه می دهد. کنترل کننده همچین تعداد روزهای باقیمانده به شروع و ادامه آبیاری را نمایش می دهد.

چک سریع: ویژگی QuickCheck(چک سریع) مسائل مربوط به سیم کشی زمینه را آسان کرده و با فشار یک دکمه، سیستم ارزیابی می شود. زمانی که یک اتصال کوتاه در  سیم کشی در یک ایستگاه خاص مشخص شود، QuickCheck یک پیام ERR را نشان می دهد.

حافظه ثابت(غیر قابل تغییر): این ویژگی برای حفاظت در برابر توانهای ناخواسته غیرقابل اعتماد، حفظ زمان فعلی، تاریخ و داده های برنامه استفاده می شود.

محافظ اتصال کوتاه اتوماتیک: محافظ اتصال کوتاه خودکار سختاریست که برای همه کنترلرهای هانتر که با جریان متناوب(AC) موجود است. این ویژگی به طور خودکار گسل های الکتریکی را تشخیص می دهد که به طور معمول توسط مسائل سیم کشی ایجاد می شود.در این حالت فقط ایستگاه های تحت تاثیر از مدار خارج شده و به تمام ایستگاه های دیگر اجازه می دهد آبیاری را طبق برنامه ریزی انجام دهند. هیچ فیوز برای ترکیدن یا قطع کننده های داخلی وجود ندارد، لذا از قطعی کامل سیستم آبیاری اجتناب می شود.

تنظیمات فصلی: به روز رسانی جهانی یا اتوماتیک با همگام سازی خورشید: این ویژگی اجازه می دهد تا تنظیمات سریع برای آبیاری از طریق مقیاس درصد انجام شود. در فصل اوج مصرف، تنظیم فصلی را به ۱۰۰٪ تنظیم کنید. اگر شرایط آب و هوایی نیاز به آب کمتردارد، مقدار درصد مناسب (به عنوان مثال ۵۰٪) را برای کاهش زمان آبیاری بدون نیاز به تنظیم هر ایستگاه در برنامه وارد کنید. این مدل دو روش مختلف برای استفاده از تنظیمات فصلی برای کاهش مصرف آب ارائه می دهد جهانی و روزانه

جهانی: گزینه جهانی یک درصد تنظیم فصلی را برای زمان اجرای کلیه ایستگاهها در تمامی برنامه های کنترل کننده فراهم می کند.

روزانه: با افزودن یک سنسور همگام سازی خورشیدی ET، کنترل کننده قادر به انجام تنظیمات روزانه به طور خودکار براساس آب و هوای محلی اندازه گیری می شود.

تاخیر بین ایستگاهها: کاربران می توانند تاخیر بین ایستگاه ها را به عنوان پیشرفت کنترل کننده از یک ایستگاه به بعد برنامه ریزی کند. این تاخیر می تواند از چند ثانیه (به مدت زمان اضافی برای بسته شدن شیرهایی که آهسته تر بسته می شوند) تا به یک دوره بسیار طولانی تر (اجازه می دهد تا فشار مخازن برای بارگیری شارژ شود)، بر اساس الزامات کاربر، متغیر باشد.

برنامه پذیری سنسور: توانایی مشخص کردن کدام برنامه در پاسخ به یک هشدار حسگر خاص بسته می شود. این اجازه می دهد تا برنامه های بدون سنسور به عملیات خودکار ادامه دهند.