کارواش صنعتی – پمپ کارواش

کارواش صنعتی تک فاز – پمپ کارواش تک فاز – کارواش صنعتی ۱۱۰ بار – پمپ کارواش صنعتی – پمپ کارواش ۲۰۰ بار ایتالیا – پمپ کارواش ۳۰۰ بار – پمپ کارواش سه فاز – پمپ کارواش ایتالیا – قیمت پمپ کارواش صنعتی – پمپ کارواش صنعتی سه فاز – پمپ واترجت کارواش –  کارواش صنعتی ۱۱۰ بار –  پمپ پیستونی استیل – پمپ کارواش استیل – کارواش صنعتی قیمت – کارواش صنعتی ۲۰۰ بار – کارواش صنعتی کوچک 

پمپ کارواش صنعتی وسیله ای برای تمیز کردن کارخانجات و کارگاه های صنعتی می باشد. همچنین از پمپ کارواش صنعتی برای شستشوی ماشین های شهری نیز بهره می برند.

پمپ کارواش تک فاز

 پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار

تک فاز

پمپ کارواش

 پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار – چرخ و دسته – سه فاز

کارواش صنعتی

 پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار 

سه فاز

پمپ کارواش صنعتی

 پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار – شاسی فرغونی منبع ۱۰۰ لیتری  – سه فاز

کارواش صنعتی سه فاز

 پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار – چرخ و دسته – تک فاز

پمپ کارواش اینتر

 پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار – چرخ و دسته – سه فاز

کارواش صنعتی اینتر پمپ

 پمپ کارواش اینتر ۲۰۰ بار 

سه فاز

کارواش صنعتی تک فاز

 پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار – چرخ و دسته  – تک فاز

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

راهنمای انتخاب انواع پمپ کارواش صنعتی

فروش انواع پمپ کارواش صنعتی – کارواش صنعتی ماشین های سبک و سنگین 

معمولا از پمپ کارواش صنعتی مواقعی استفاده می شود که بخواهد آب کمتری استفاده شود و در مصرف آب صرفه جویی شود. همچنین با استفاده از کارواش صنعتی با فشار آب قوی آن می توان عملیات شستشو را سرعت بخشید و به راحتی آن را انجام داد . همچنین فشار بالای پمپ کارواش صنعتی و با استفاده از دسته لانس ها همچنین می توان تمام قسمت های باریک و قسمت هایی که دسترسی به آن ها سخت می باشد را به راحتی تمیز نمود .  پمپ کارواش در موارد دیگر مشابه بسیاری می توان از کارواش صنعتی استفاده نمود که به آنها اشاره خواهیم نمود :

راهنمای انتخاب و موارد مصرف انواع کارواش صنعتی

راهنمای انتخاب و موارد مصرف انواع کارواش صنعتی

موارد استفاده از پمپ کارواش صنعتی :

شستشوی ماشین های سبک و سنگین
شستشوی کف پارکینگ ها – راه پله ها و …
شستشوی کف کارخانه و کارگاه ها
شستشوی سالن های مرغداری و …
شستشوی نماهای آجری – سیمانی و ….
شستشوی دستگاه های صنعتی و ساختمانی
شستشوی لوله های فاضلابی و جلوگیری از گرفتگی
شستشوی جداول و نرده های وسط خیابان
شستشوی تمامی تاسیسات شهری و …

انواع پمپ کارواش صنعتی :

کارواش ها انواع بسیار متفاوتی دارند که متناسب با نیاز مشتری فراهم می شوند . در اینجا چند نمونه از کارواش های پرفروش را ذکر خواهیم کرد . در صورتی که شما نیاز به کارواش های با فشار بالاتر و یا مدل های دیگری دارید حتما با کارشناس های ما در آب نیرو تماس حاصل فرمایید .
۱- کارواش صنعتی   ۱۰۰ بار ۱۱ لیتر
۲- کارواش صنعتی  ۱۵۰ بار ۱۵ لیتر
۳- کارواش صنعتی   ۲۰۰ بار ۱۵ لیتر
۴- کارواش صنعتی  ۲۵۰ بار ۱۵ لیتر
۵- کارواش صنعتی  ۲۸۰ بار ۲۳ لیتر
۶- کارواش ۵۰۰ بار ۲۱ لیتر
و در صورتی که نیاز به دبی ( آبدهی ) بالاتری نیاز باشد از کارواش ذیل استفاده می شود :
۱- کارواش ۱۰۰ بار ۳۰ لیتر
۲- کارواش ۱۰۰ بار ۷۰ لیتر
۳- کارواش ۱۵۰ بار ۱۲۰ لیتر

پمپ کارواش

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

همان گونه که قبلا ذکر شده بود این لیست پمپ کارواش صنعتی در فوق مدل های پرفروش می باشند و در صورتی که شما نیاز به مدل های با فشار و دبی مختلف دارید لطفا با کارشناس های ما تماس حاصل فرمایید.

پمپ‌کارواش‌صنعتی

پمپ‌کارواش‌صنعتی یکی از وسیله‌های پر کاربرد برای بشر است که می‌تواند پیشرفت روز به روز ما انسان‌ها را نشان دهد  زیرا شستن و جرم‌گیری وسایل و ماشین‌ها را برای ما بسیار اسان‌تر کرده به طوری در عرض ۱۰ الی ۱۵ دقیقه کار را به اتمام میرساند و در بعضی مواقع هم اصلا لازم نیست از خانه خارج شوید و می‌توانید از کارواش خانگی خود بهره بگیرید. پمپ کارواش برتولینی استفاده از پمپ‌کارواش‌صنعتی می‌تواند صرفه جویی خوبی هم در زمان و هم در مصرف وسایل و مواد دیگر باشد پس انتخاب خوبی برای تمیز نگه داشتن خانه و وسایل خانه است

انواع پمپ‌کارواش‌صنعتی

دو دسته‌ی اصلی پمپ‌ها شامل پمپ جابه‌جایی مثبت و پمپ سانتریفیوژ است که در دسته‌ی اول پمپ پیستونی و دنده‌ای و دیافراگمی و دوزینگ پمپ و پمپ پریتالتیک و لوب پمپ و منو پمپ و پمپ بشکه کش پمپ مگنتی و شیمیایی و ….قرار گرفته‌اند

و پمپ‌های سانتریفیوژ شامل پمپ‌های لجن کش و خانگی و کف کش و صنعتی و اب و فاضلاب و خود مکش وسانتریفیوژافقی و عمودی و  پمپ چند طبقه شناور و …..هستند

یکی از انواع پمپ‌کارواش‌صنعتی پمپ پیستونی می‌باشد که با رفت و برگشت پیستونی درون سلیندر اب را با فشار و سرعت بیشتری به داخل دستگاه می‌راند.فشار خروجی این پمپ‌کارواش‌صنعتی گاها به ۱۰۰تا۱۰۰۰ بار می‌رسد که به همین دلیل به ان پمپ‌ پیستونی فشار قوی هم گفته می‌شود.

در بازار انواع مختلفی از پمپ پیستونی تولید و عرضه می‌شود که شامل نوع معمولی یا پمپ پیستونی اب و پمپ پیستونی سم پاش و پمپ پیستونی مه‌ پاش وپمپ کارواش و یا پمپ کارواش برتولینی و پمپ‌کارواش‌صنعتی و استنلس استیل و پمپ دو دور یا دور متغیر هستند.منظور از پمپ کارواش کارواش اب گرم یا سرد و یا الکتریکی وبنزینی و دیزلی است و فشار خروجی اب در کارواش خانگی از ۷۰تا۱۷۰ بار و در کارواش صنعتی ۲۰۰ بار است.متعلقات پمپ شامل گیج فشار سنج و شیر فشار شکن و گان و لانس و آکومولاتور و و همچنین فیلتر پمپ پیستونی می‌باشد.جنس بدنه با توجه به کارکرد و شرکت تولیدی انواع مختلفی همچون استیل یا برنز دارند و اجزای ان هم شامل پیستون و سلیندر و صفحه‌ی زاویه‌گیر و صفحه‌ی شیار دار و محور متحرک و کنترل کننده‌ی پیستون است.

دسته لانس کارواش    

پمپ کارواش برتولینی

کارواش برتولینی

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

تفاوت پمپ‌کارواش‌صنعتی با خانگی

‌‌موتور‌های پمپ‌کارواش‌صنعتی برای استفاده در مدت زمان طولانی طراحی شده‌اند و طول عمر و قدرت بیشتری دارند و از نوع القایی بوده اما موتور پمپ کارواش خانگی به صورت کلکتوری است تمام اجزای پمپ‌کارواش‌صنعتی دارای کیفیت بالاتری است برای مثال جنس سرسلیندر در پمپ‌کارواش‌صنعتی از جنس برنج بوده و در پمپ کارواش خانگی از آلمینیوم یا همان برنج اما با کیفیتی پایین‌تر است.

به طور معمول کارواش‌های خانگی تا ۱۱۰ فشار دارند و دارای دبی کم‌تری هستند اما کارواش صنعتی معمولا تا ۲۰۰ بار فشار دارد به همین دلیل جنس پیستون‌های ان باید از سرامیک باشد تا در صورت استفاده‌ی مکرر دچار آسیب نشود. پمپ برتولینی از پمپ‌های ۱۰۰بار می‌توان در برق تک فاز هم استفاده نمود و برای استفاده از بار بیشتر باید از برق سه فاز استفاده نمایید زیرا برق تک فاز قدرت کافی برای به کار انداختن دستگاه را ندارد.به طور کلی استفاده از پمپ کارواش خانگی خیلی بهتر از شلنگ باغبانی و… می‌باشد.

کاربرد پمپ‌کارواش‌صنعتی

از پمپ کارواش ‌صنعتی به غیر از شست و شوی ماشین آلات برای شست و شوی مصارف خانگی مانند کف سالن خانه و یا راهروها و کف پارکینگ و نمای شیشه‌‌ای و سیمانی و سنگی و اجری و یا ایرانت و پشت بام و پیاده‌رو‌ها و سطل زباله‌ها و جرمگیری استخر‌ها هم می‌توان استفاده کرد که در کل پمپ‌کارواش به سه دسته‌ی خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم شده که یک دستگاه مکانیزه است و تفاوت‌های زیادی بین این سه نوع دستگاه از جمله قدرت موتور و فشار بار الکتریکی وجود دارند.پمپ‌کارواش یا همان واترجت یک وسیله برای شست و شو است پمپ پیستونی درون ان قرار گرفته است.

از کاربرد‌های مهم پمپ‌کارواش‌صنعتی رسوب‌زدایی و پاک کنندگی چربی و رنگ بری و شست و شوی دستگاه‌ها و تاسیسات صنعتی است که در صنایع مختلفی همچون نفت و گاز وپتروشیمی و سرامیک و لوله‌ سازی و‌….استفاده می‌گردند.

علامت‌های اختصاری بر روی دستگاه نوشته شده‌اند که برای استفاده‌ی صحیح از ان بهتر است که معنی علامت‌ها را مطالعه و به یاد داشته باشید مثلا GPM به معنای فشار اب است و هرچه فشار اب را بیشتر کنید قطعا وقت کمتری برای تمیز کردن وسیله‌ی مورد نظر صرف می‌کنید و افرادی که در استفاده از این دستگاه‌ها به مهارت رسیده باشند از بیشترین  فشار اب استفاده می‌کنند.

PSI به معنای فشار بار الکتریکی است که فشار وارده به موتور دستگاه را نشان می‌دهد که بیشتر هم به نازل و فاصله‌ی نازل از سطح بستگی دارد و در اخر حاصل ضرب GPM و PSI قدرت پاک کنندگی دستگاه را به نمایش می‌گذارد.

حتما برای خرید یک پمپ‌کارواش مناسب با طول عمر زیاد اطلاعاتی را جمع اوری کرده از شرکتی که قرار است از آن خرید کنید مطمئن شوید.

کارواش صنعتی سه فاز ۲۰۰ بار برتولینی ایتالیا

کوپل کاری کارواش :

۱- کوپل با الکتروموتور تکفاز و سه فاز
۲- کوپل مستقیم با الکتروموتور تکفاز و سه فاز
۳- کوپل با موتور های دیزلی و بنزینی
۴- کوپل با مشعل های گازی و گازوئیلی برای آب گرم
کارواش صنعتی را معمولا متناسب با نیاز افراد در داخل کارگاه کوپل می گردد . به طور مثال مشتری می تواند کارواش را به صورت کوپله شده با الکتروموتور مناسب ( برند الکتروموتور می تواند از جانب مشتری انتخاب گردد مانند الکتروموتور موتوژن تبریزالکتروموتور زیمنسالکتروموتور ABBالکتروموتور AEG و ….) به همراه شیر فشار شکن به صورت ساده تحویل گیرد .

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

همچنین می توان در صورت درخواست مشتری شاسی کوپله شده کارواش را همراه با چرخ و یا دسته کشنده تحویل گردد . مواردی موجود هستند که پمپ کارواش اینتر به صورت مستقیم و هالو شفت با الکتروموتور کوپل گردید است . این مدل کارواش را به اصطلاح کوپله مستقیم می نامند . در حال حاضر این مدل کارواش جواب مناسبی را در بازار ایران نداده است بنابر این ما به شما پیشنهاد خرید این مدل کارواش را نمی کنیم زیرا برای تعمیر و مراقبت از آن شرایط پیچیده تری را مشتری باید لحاظ نماید و در صورتی که الکتروموتور آسیب ببیند تعمیر و یا تعویض آن به راحتی امکان پذیر نمی باشد .

کارواش صنعتی با الکتروموتور تکفاز و سه فاز

.

پمپ کارواش تک فاز

.

 

قابل ذکر است که در فصل سرما معمولا کارواش ها با وجود آب سرد مشکلاتی پیش می آید . آب نیرو برای مرتفع کردن این مشکل کارواش آب گرم نیز بنا به درخواست مشتری تولید می نماید . پمپ کارواش اینتر در این مدل کارواش ها از یک منبع آب به همراه کوره و مشعل استفاده می شود . ای مشعل ها می توانند در ابعاد مختلف با توجه به نیاز مشتری تغییر کنند . همچنین مشعل را می توان به صورت گازی و یا گازوئیلی در صورت درخواست مشتری تغییر داد که در صورتی که مشتری به هر هر دلیلی دسترسی به گاز شهری را نداشت بتواند از گازوئیل برای گرم کردن آب استفاده نماید 

پمپ کارواش موتوری

 

 

همچنین در صورتی که نیاز به کارواش پرتابل و قابل جابجایی بود در این صورت این گروه کارواش را می تواند با موتور های دیزلی و یا بنزینی کوپل نماید . تا به راحتی بتوان از کارواش صنعتی در پشت وانت و کامیونت استفاده نمود و آن را بدون نیاز به برق روشن نمود . این روش در حال حاضر بهترین مورد برای پمپ کارواش اینتر پمپ ایتالیا و شستشوی معابر و جداول در خیابان ها می باشد . در صورت لوزم می توان در زیر شاسی نیز چرخ اضافه گردد تا برای شستشوی کارخانه ها بدون نیاز به سیستم برق رسانی شروع به شستشوی سریع نمود .

 

پمپ کارواش دیزلی

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

کارواش صنعتی بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP

مدل پمپتوان (HP)آبدهی (لیتر در دقیقه)فشار (بار)دور موتور (rpm)
WBM12103121001450
WBM15155.515.51501450
WBM15207.515.52001450
WBM15251315.52501450
WTK30107.5301001450
WTK233520233501450
WDS701020701001450
WDS215030215001450

کارواش صنعتی برتولینی ایتالیا BERTOLINI

مدل پمپتوان (hp)آبدهی (لیتر در دقیقه)فشار (بار)دور موتور (rpm)
TML1520B7.5152001450
TML2020B10202001450
TML2015B7.5201501450
WML15155.5151501450
WBL11113.5111101450
WSG7994.5111303000
KTV301510153001450
KTV302115213001450
KKV163615361601450
HDL504818183501450
RAL1840H20184001450
TMG354514172403450
C35430501450
C758.76850550
C146p2814670550
C2202822050550
CK1102110670550
CC2233481251501450
C221725621501450

کارواش صنعتی اینتر پمپ ایتالیا INTER PUMP

مدل پمپتوان (hp)آبدهی (لیتر در دقیقه)فشار (بار)دور موتور (rpm)
W 983111001450
W 13039.51301450
EL 14114111401450
WS 1515.5151501450
W 16315351601000
WS 2017.5152001450
W 501520155001450
W401820184001450
W302115213001450
W252518252501450
W214122412101450
WS163012.5301601450

کارواش صنعتی پمپاک ایتالیا PUMPAK

مدل پمپتوان (HP)آبدهی (لیتر در دقیقه)فشار (بار)دور موتور (rpm)
PNC 04/10 S141001450
PNC 06/10 S1.561001450
PNC 11/11 S3111101450
PNC 13/15 S5131501450
PKC 13/17 S5.5131701450
MC 15/20 S7.7152001450
MKC 15/28 S10.8152801450
MWC 15/20 S5.110200950
MWC 15/20 S7.7152001450
NX 35/300 R26.2343001450
NX 75/150 R28.8751501450

کارواش صنعتی، واترجت صنعتی، دستگاه شوینده پرفشار

به طور کلی کارواش صنعتی به یک دستگاه توانمند و مکانیزه گفته می شود که به کمک پاشش آب تحت فشار بالا، موجبات جدا نمودن آسان انواع آلودگی ها را از سطوح مختلف فراهم می آورد. این دستگاه در انواع مدل های متنوع با فشار کاری مابین ۱۰۰ الی ۳۰۰ بار در دقیقه طراحی و تولید می شود. انواع گوناگون کارواش صنعتی را با نام های واترجت صنعتی و شوینده پرفشار می توان خریداری نمود.

لانس کارواش

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

دستگاه کارواش صنعتی چیست؟

امروزه دستگاه های مدرن نظافت صنعتی مانند اسکرابرها و کارواش های صنعتی به موجب کارایی و عملکرد بسیار بالایی که دارند توانسته اند جایگزین بسیار مناسبی برای متدهای قدیمی نظافت شده و مزایای بی شماری را فراهم آورند.کارواش عمدتا در انواع محیط های مختلف صنعتی از این نوع دستگاه ها به ویژه کارواش های صنعتی، به طور وسیع و گسترده ای استفاده می شود. نظافت انواع سطوح هموار و غیر هموار، رفع آلاینده های تجهیزات و قطعات، عملیات های سنگین نظافتی از جمله اقداماتی است که توسط این گونه تجهیزات مدرن صنعتی انجام می شود. ما در این مقاله برآنیم تا تعریف کامل و جامعی در رابطه با کارواش و کاربردهای آن بپردازیم.

معرفی کارواش 

در یک تعریف ساده به یک ابزار توانمند و مکانیزه گفته می شود که به واسطه پاشش آب تحت فشار بالا، موجبات جدا نمودن آسان انواع آلودگی ها را از سطوح مختلف فراهم می آورد. به طور معمول این دستگاه در مدل های متنوع با فشار کاری مابین ۱۰۰ الی ۳۰۰۰ بار در دقیقه و تجهیزات و قطعات گوناگون طراحی و تولید می شود.

از آنجایی که استفاده از آب شهری به دلیل داشتن فشار کم پاشش، هم عملکرد بسیار پایینی در نظافت و شست و شو دارد و هم اینکه زمان بسیار طولانی را صرف شستن می کند لذا استفاده از و مدل های مختلف آن، موجبات نظافت بهینه و برخورداری از سرعت و قدرت پاک کنندگی در زمان کوتاه تری را فراهم می آورد. از مدل ها و اندازه های گوناگون این دستگاه، با نام های واترجت صنعتی و شوینده پرفشار صنعتی در بازار موجود می باشد. عملکرد تمامی انواع مدل های آن به این صورت می باشد که جریان آب پاشش شده توسط دستگاه، رابطه میان آلاینده ها و سطوح را سست کرده و با فشار بسیار بالا، جرم و آلودگی ها را به طرز اثربخشی از سطوح جدا می سازد. به جرات می توان گفت استفاده و بهره مندی از دستگاه کارواش ، به کاربری مشخصی محدود نمی شود و تقریبا در نظافت تمامی محیط های مختلف به کار برده می شود. تنها کافی است به یک منبع آب خروجی متصل شود. آنگاه با تولید خروجی بسیار پرفشار، با راندمان کاری بسیار بالا نظافت و شست و شوی محیط را برعهده می گیرد.

انواع کارواش بر اساس کارکرد

یکی از تجهیزات کارواش صنعتی کارآمد است که در زدودن هر نوع جرم و آلاینده ای بر روی سطح اجسام، نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. این نوع دستگاه صنعتی، در برابر انواع شوک های الکتریکی بسیار مقاوم بوده و ساده ترین راه های نظافت سریع را در اختیار کاربران قرار می دهد. عمدتا کارواش را بر اساس پارامترهای مختلفی تقسیم بندی می کنند که یکی از آن ها از لحاظ نوع کارکرد می باشد.

رده کاربردی این نوع دستگاه های نظافتی با توجه به محدوده فشار عملیاتی دستگاه، قابلیت و توانایی آن در عملیات های مختلف و همچنین شرایط کاری مختلف تعیین می شود. عمدتا دستگاه ها در مقایسه با کارواش های صنعتی خانگی از فشار کاری بالاتری برخوردار بوده و برای مدت زمان بیشتری به کار برده می شوند.

انواع کارواش صنعتی بر اساس دمای خروجی

اگر بخواهیم انواع را بر اساس دمای خروجی تقسیم بندی کنیم میتوانیم آن ها را به دو دسته کارواش آب گرم و کارواش صنعتی آب سرد طبقه بندی کنیم. کارواش آب سرد بدون آنکه تغییری در دمای آب ورودی ایجاد کند باعث افزایش فشار آب شده و آن را با جریان فشار بسیار زیاد بر روی سطوح پاشش می کند. این نوع کارواش توانایی بسیار بالایی در جرم زدایی و نظافت سطوح مختلف مانند: نمای ساختمان، کف پارکینگ، استخر و ماشین آلات صنعتی دارد و و نتیجه مطلوب و با کیفیتی را به کاربران خود اهدا می کند.

کارواش آب گرم از لحاظ عملکرد شباهت بسیار زیادی به کارواش صنعتی آب سرد دارد. با این تفاوت که این دستگاه مجهز به یک سیستم آب گرم نیز می باشد که این سیستم می تواند دمای آب خروجی را افزایش دهد. به عبارت ساده تر کارواش آب گرم نه تنها قابلیت پاشش آب سرد را دارا می باشد بلکه امکان ارائه جریان پرفشار آب در دمای بسیار بالا را نیز فراهم می کند.

 

مزایای استفاده از کارواش صنعتی

اگر بخواهیم درباره پروسه مزایای استفاده از توضیح دهیم لازم است به مواردی از جمله لوازم کارواش صنعتی

قابلیت تنظیم فشار دستگاه بنا به نیاز و نوع کاربرد

سازگاری با محیط زیست

صرفه جویی در مصرف آب

کاهش هزینه ها بالا

کاهش تعداد نیروی انسانی

افزایش راندمان و سرعت انجام عملیات

کیفیت بالای شست و شو

زدودن هر نوع آلودگی از سطوح مختلف

قابلیت حذف لایه های عمیق آلودگی

و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

اجزای تشکیل دهنده

موتور

فیلتر آب ورودی

پمپ فشار قوی

شیلنگ فشار قوی

لنس ها

نازل ها

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

تجهیزات پمپ کارواش صنعتی

اصولا یک کارواش صنعتی نیازمند یک سری وسایل مهم است و با وجود هر یک از این وسایل یک کارواش صنعتی ساخته می شود. در ادامه به بررسی تجهیزات پمپ کارواش صنعتی و ویژگی های آن می پردازیم:

پمپ‌ های قدرتمند:

پمپ یکی از مهم ترین قسمت های هر کارواش است. در واقع تجهیزات کارواش از پمپ ‌هایی با فشار بالا برخوردار است. این وسیله به طور موثری آب را بر روی سطوح وسایل قرار داده و کثیفی‌ ها را از بین می برد. شایان ذکر است پمپ های قدرتمند موجب سهولت در روند شستشو می شوند.

نازل‌ های اسپری:

نازل های اسپری آب و مواد شوینده را به صورت مناسب و یکنواخت بر روی سطح وسایل اسپری می ‌کنند.

کمپرسور باد:

برای تولید و فشرده‌ سازی هوا از کمپرسور استفاده می ‌شود. این کمپرسور ها عمدتا جهت تامین هوای لازم برای انجام انواع کار های مختلف به کار می ‌روند.

لازم به ذکر است که کمپرسور های باد در کارواش ها با موتور های الکتریکی یا بنزینی کار می ‌کنند. این موتور ها انرژی لازم برای چرخاندن قطعات داخلی کمپرسور را فراهم می ‌کنند. زمانی که موتور کار می ‌کند، هوا از راه لوله‌ ها و فیلتر ها جذب شده و به داخل کمپرسور هدایت می ‌شود.

 

تجهیزات پمپ کارواش صنعتی

تجهیزات پمپ کارواش صنعتی

شلنگ

شلنگ یکی دیگر از تجهیزات مهم در کارواش صنعتی است. این وسیله برای انتقال آب و مواد شوینده به اسپری ‌ها و دستگاه‌ های شستشو به کار می ‌رود. در واقع، شلنگ کارواش واسطه ‌ای است بین منبع آب (مخزن آب کارواش)، اسپری ‌ها و یا دستگاه‌ های شستشو.

تجهیزات پمپ کارواش صنعتی

مخزن آب:

می توان گفت که مخزن آب به عنوان یک سیستم ذخیره سازی آب استفاده می شود. این قسمت می تواند به مدت طولانی آب را ذخیره و نیاز به پر کردن مکرر مخزن را کاهش دهد.

سیستم خودکار:

برخی از تجهیزات کارواش های صنعتی از سیستم ‌های خودکار برخوردار هستند که به طور خودکار عملیات شستشو و خشک کردن را انجام می ‌دهند. این ویژگی می‌ تواند زمان و تلاش کاربر را به طور چشمگیری کاهش دهد.

 

مزایای استفاده از تجهیزات پمپ کارواش صنعتی

امروزه ساخت و تولید تجهیزات پیشرفته بسیار رواج پیدا کرده است. به اینصورت که ساخت برخی از دستگاه ها همچون دستگاه های شستشو کار را برای کاربران بسیار آسان کرده است. از این رو این دستگاه ها و تجهیزات بکار رفته در آن ها دارای مزایای زیادی هستند. به موارد زیر توجه نمایید:

کارایی بالا: یکی از نکات مهم در رابطه با تجهیزات پمپ کارواش صنعتی کارایی بالا می باشد. به اینصورت که این تجهیزات قدرت بیشتری نسبت به تجهیزات خانگی دارند. از این رو می توانند بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن ارائه دهند.

اقتصادی بودن: استفاده از تجهیزات پمپ کارواش صنعتی، می تواند منجر به کاهش هزینه های نگهداری و تمیز کردن شود. به عبارتی این تجهیزات عملکرد بیشتری دارند و بنابراین نیاز به استفاده از مواد شوینده و آب کمتری دارند.

 

پایداری: تجهیزات کارواش های صنعتی از مواد با کیفیتی تولید شده اند. این تجهیزات می توانند در شرایط دشوار عملکرد مناسبی داشته باشند. ناگفته نماند که این تجهیزات مقاومت بالایی در برابر ضربه، خوردگی و سایر آسیب ها دارند.

حفاظت از محیط زیست: وجود سیستم های فیلتراسیون پیشرفته در این تجهیزات به شما اجازه می دهد آب و مواد شوینده را به طور موثری بازیابی و از آلودگی محیطی جلوگیری کنید.

در نهایت باید اشاره کرد که استفاده از تجهیزات پمپ کارواش صنعتی می تواند به شما کمک کند تا به طور کامل و بهینه تر سطوح و مواد را تمیز و در نتیجه هزینه ها را کاهش دهید.

قطعات یدکی مورد نیاز

 

پمپ کارواش اصلی ایتالیا

پمپ کارواش اصلی ایتالیا

نکات مهم

در صورتی که تمایل به خرید تجهیزات کارواش های صنعتی دارید، بایستی یک سری نکات مهم را در نظر بگیرید. در متن زیر به نکات مهمی پرداخته شده است.

  • نیاز ها:

در ابتدا شما باید نیاز ها و اهداف خود را مشخص کنید. بررسی کنید که چه نوع تجهیزاتی برای کارواش صنعتی خود نیاز دارید.

کیفیت و قابلیت ‌ها: مسلما کیفیت تجهیزات کارواش اهمیت بسزایی دارد. تجهیزات پمپ کارواش صنعتی باید دارای کیفیت بالا و قابلیت‌ های مناسبی باشند. بررسی کنید که تجهیزات انتخابی شما دارای ویژگی ‌هایی مانند قدرت، سیستم تصفیه آب و… هستند.

محل نصب و فضای مورد نیاز: اندازه و فضای مورد نیاز برای نصب تجهیزات بسیار مهم است. مطمئن شوید که تجهیزاتی که قصد خرید آن ها را دارید، با فضای موجود سازگار هستند.

قیمت و بودجه: معمولا قیمت تجهیزات کارواش متفاوت است. میزان بودجه خود را برای خرید تجهیزات مشخص و قیمت تجهیزات را بازبینی کنید.

تامین قطعات یدکی مورد نیاز و خدمات پس از فروش: مطمئن شوید که تامین قطعات یدکی برای تجهیزات پمپ کارواش صنعتی شما در دسترس است و شرکت فروشنده خدمات پس از فروش مناسبی ارائه می‌ دهد.

بررسی نظرات و تجربیات دیگران: قبل از خرید، نظرات و تجربیات دیگران را در مورد تجهیزات مورد نظر خود بررسی کنید. این فرایند می ‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری بگیرید. شما می توانید با در نظر گرفتن نکات ذکر شده وسایل مورد نیاز خود را خریداری نمایید.