شیلنگ کارواش صنعتی

شیلنگ فشار قوی کارواش – شیلنگ دو سر پرس کارواش – شیلنگ کارواش صنعتی – شیلنگ دولا سیم دار کارواش – شیلنگ تک لا سیم کارواش – شیلنگ کارواشی – سر شیلنگ کارواش – شیلنگ فشار قوی کارواش – قیمت شیلنگ کارواش – فروش انواع شیلنگ کارواش – خرید شیلنگ کارواش – قیمت لوازم کارواش – شیلنگ فشار قوی آب – بورس لوازم کارواش – تجهیزات کارواش – کارواش آب سرد و گرم – لیست قیمت لوازم جانبی کارواش صنعتی –   قیمت شیلنگ کارواش – خرید شیلنگ کارواش –  شیلنگ کارواش ۱۵متری – شیلنگ کارواش ۲۰متری – شیلنگ کارواش ۲۵متری – شیلنگ کارواش۳۰متری – شیلنگ کارواش ۵۰متری

Bertolini
BOSCH-PUMP-2
Interpumps

شیلنگ مناسب کارواش صنعتی، راهنمای خرید شیلنگ کارواش صنعتی، طول شیلنگ کارواش، قطر شیلنگ کارواش

شیلنگ کارواش صنعتی به یکی از تجهیزات ضروری کارواش های صنعتی گفته می شود که با قابلیت ها و توانایی های بسیار بالای خود، شستن و نظافت سریع و بسیار موثر سطوح مختلف را برعهده می گیرد. این شیلنگ ها از مقاومت و استحکام بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی برخوردار هستند و این ویژگی موجب می شود تا در صورت استفاده طولانی مدت از آن ها، هیچ گونه خدشه یا آسیبی بر آن ها وارد نشود.

شیلنگ کارواش صنعتی

درباره شیلنگ کارواش صنعتی چه می دانید؟

شیلنگ کارواش صنعتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

همواره یکی از سؤالات رایج و متعددی که به ذهن خریداران کارواش های صنعتی به هنگام خرید آن خطور می کند این است که شیلنگ کارواش صنعتی چیست و چه تفاوت با شیلنگ کارواش های دیگر دارد. همانطور که میدانید کارواش صنعتی به یک دستگاه واتر جتی گفته می شود که به دلیل داشتن قابلیت ها و توانایی های بالا و همچنین مکانیسم و فشار قوی، برای نظافت و شستشوی انواع مختلفی از محیط های صنعتی به کار برده می شود و به شستن و نظافت سریع و بسیار مؤثر سطوح مختلف هموار و ناهموار محیط های صنعتی مختلف کمک می نماید. به طور عمده کارواش های صنعتی دارای ساختار و عملکرد بسیار ساده و قابل فهم می باشند و اجزای تشکیل دهنده مرغوب و با کیفیت آنها موجبات بالا بردن قدرت و توان این کارواش ها را در هنگام شست و شو به میزان قابل توجهی افزایش داده اند. امروزه استفاده و به کارگیری انواع مختلفی از کارواش های صنعتی در فرایند های متنوع مربوط به نظافت موجب شده تا سرعت این عملیات به طرز فزاینده ای افزایش یابد.

به طور عمده هر دستگاه کارواش صنعتی که آن را در انواع مصارف مختلف به کار می گیرند از قطعات مختلفی تشکیل شده است که بدون وجود آن ها فرایند مربوط به کارواش و نظافت، تا حدود بسیار زیادی غیر ممکن خواهد بود. یکی از اصلی ترین اجزای کارواش صنعتی شیلنگ کارواش صنعتی می باشد که در اینجا به تعریفی در این باره خواهیم پرداخت.

شیلنگ کارواش صنعتی چیست؟

به طبع شیلنگ کارواش صنعتی به عنوان یکی از اجزا و قطعات مهم و با ارزش این دستگاه، نیازی به معرفی ندارد. این قطعه همان طور که از نامش پیدا است یکی از شیلنگ های مستحکم فشار قوی می باشد که از جنس فولاد بافت، در نهایت کیفیت و مرغوبیت ساخته شده است. این ویژگی کیفیتی موجب شده تا شیلنگ کارواش صنعتی مقاومت و استحکام بسیار بالایی در برابر عوامل و شرایط محیطی مختلف داشته باشد. به گونه ای که حتی با عبور تمامی وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون یا تریلی، هیچ گونه خدشه ای بر آن وارد نشود و به افت فشار آب یا قطع و وصل شدن آن دچار نشود.

به طور معمول شیلنگ کارواش صنعتی که در محیط های صنعتی و توسط کارواش های صنعتی استفاده می شوند در دو حالت تولید و ساخته می شوند. یکی از آن ها از تنوع شیلنگ های معمولی می باشد و نوع دیگر آن سیمی دو لایه می باشد که در قطر و اندازه های متنوع و نیز در جنس هاس مرغوب برای انواع اتصالات و مصارف مختلف تولید می شود. عمدتا مصرف کنندگان حرفه این نوع شیلنگ ها از مدل های دولا سیم در قطرهای ۳/۸ اینچی در اتصالات مورد نیاز خود استفاده می کنند. زیرا این مدل بسیار مناسب تر از شیلنگ های کارواش صنعتی معمولی هستند و قابلیت تحمل فشار بار بیشتری داشته و مقاومت بیشتری را از خود نشان می دهند. این نوع شیلنگ فشار قوی قادر است تمیز کردن سطوح مختلف در مصارف متعدد صنعتی از جمله: نظافت و شستشوی اتومبیل ها، تجهیزات صنعتی و دیوارها و کف محیط را برعهده گیرد.

راهنمای خرید شیلنگ کارواش صنعتی

شیلنگ یکی از اجزای اصلی کارواش های صنعتی به شمار می آید که بنا به نوع و اندازه آن ها در انواع مصارف مختلف به کار برده می شود. لازم به گفتن است که شیلنگ کارواش صنعتی، همواره در معرض فشار بالای آب قرار می گیرد که پس اتمام کار و استفاده طولانی مدت از آن، دچار اصطکاک شده و به تعمیر یا تعویض شیلنگ دستگاه نیاز داشته باشد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا راهنمای خرید شیلنگ مناسب و با کیفیت کارواش صنعتی را در اختیارتان قرار دهیم.

طول شیلنگ کارواش صنعتی

لازم است به هنگام خرید شیلنگ مناسب کارواش صنعتی، آن را بر اساس مسافت محیط و مکانی که مورد استفاده قرار می گیرد انتخاب کنید. به طور کلی این نوع شیلنگ ها در طول های متنوع ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰ متر تولید و به بازار عرضه می شوند. همچنین به هنگام انتخاب و خرید آن ها باید به رده کاری دستگاه کارواش صنعتی و فشار آب خروجی از دستگاه توجه کنید. زیرا اگر شیلنگی متناسب با این مشخصات انتخاب نشود ممکن است کارایی و عملکرد مناسب و درخور نیاز نداشته باشد.

قطر شیلنگ کارواش صنعتی

به هنگام انتخاب قطر شیلنگ مورد نیاز کارواش صنعتی عواملی مانند بار خروجی دستگاه، دبی آب خروجی، طول شیلنگ و ارتفاع استفاده از دستگاه کارواش صنعتی، نقش تعیین کننده ای ایفا می کنند. از سوی دیگر هم در جهت کاربری و استفاده طولانی مدت از این نوع شیلنگ ها باید به سرعت جریان آب ورودی به دستگاه هم توجه نمود. به عنوان مثال برای دستگاه های صنعتی با فشار آب زیر ۲۰۰ بار و خروجی ۲۰ لیتر بر دقیقه، شیلنگی با مشخصات ۲۰ متر طول و ۸ میلی متر قطر بسیار مناسب می باشد.

جنس شیلنگ کارواش صنعتی

به طور کلی شیلنگ کارواش صنعتی در دو جنس پلاستیکی و فولاد بافت ساخته می شوند.

شیلنگ های پلاستیکی دارای خاصیت نرم، سبک و انعطاف پذیر بودن هستند و در بسیاری مواقع دچار پیچیدگی نمی شوند. با تمامی این اوصاف به هنگام به کار بردن آن در محیط های سخت و بتنی، دچار سایش و خوردگی می شود. شیلنگ فولاد بافت از انواع مدرن و جدید شیلنگ های کارواش صنعتی تولید شده می باشد که به علت انعطاف پذیرتر بودن و مقاوم تر بودن آن در مقایسه با شیلنگ های پلاستیکی، مشتریان و خریداران بیشتری دارد. به موجب استحکام بسیار بالای این شیلنگ، از پاره شدن آن به هنگام استفاده طولانی مدت جلوگیری می شود.

ویژگی شیلنگ کارواش صنعتی

دارای گردش بخار بیشتر و بازدهی بالاتر به موجب بزرگ بودن قطر داخلی

دارا بودن قابلیت تحمل دما و فشار بالا

مقاوم در برابر ضربه و خوردگی