تایمر آبیاری قطره ای – شیر تایمردار آبیاری باغچه

تایمر دیجیتالی – تایمر آبیاری – قیمت شیر برقی تایمردار – تایمر آبیاری بهکو – تایمر آبیاری تایوانی آکوا – تایمر آبیاری آکوا – تایمر آبیاری خانگی اوربیت مدل ۴۰۱ – شیر آبیاری اتوماتیک – تایمر آبیاری نارنجی رنگ – تایمر آبیاری سبز رنگ – تایمر آبیاری آبی رنگ – تایمر آبیاری تک خروجی – تایمر آبیاری دو خروجی – تایمر آبیاری قطره ای – تایمر آبیاری خانگی – تایمر آبیاری خانگی اوربیت – تايمر آبياري قطره اي – تایمر آبیاری باغچه – تایمر آبیاری باغ – تایمر آبیاری گلدان – آبیاری تایمر – آبیاری تایمردار – قیمت تایمر آبیاری قطره ای – قیمت تایمر آبیاری – فروش تایمر آبیاری – خرید تایمر آبیاری – تایمر ابیاری 

ORBIT
Galcon
AQUA
RAIN
Rain bird
Hunter

راهنمای انتخاب تایمر آب خانگی – تایمر آبیاری باغچه و باغ 

همان طور که از اسم تایمر آبیاری مشخص می باشد ، از این دستگاه های هوشمند برای اتوماتیک نمودن آبیاری استفاده می شود . در حالت کلی می توان انواع دستگاه اتوماتیک آبیاری را به دو دسته تقسیم بندی نمود : 

۱- تایمر آبیاری خانگی ( مخصوص فضا های کوچک مانند باغچه – گلدان ها – فلاور باکس و … )

۲- کنترلر آبیاری اتومایتک ( مخصوص باغ های بزرگ با بیش از ۶۰ درخت – مزارع کشاورزی – زمین های فوتبال – زمین گلف و … )

تایمر های آبیاری انواع مختلف با برند های گوناگونی را دارا می باشند ، همچنین قابل ذکر است که تایمر آبیاری خانگی به دو مدل تک خروجی و دو خروجی ( تک کاناله و دو کاناله ) تقسیم بندی می شود . در صورتی که شما یک شیر آب دارید و باغچه ای با ابعاد متوسط و تعداد درخت حداکثر ۱۵ تا ۲۰ عدد دارید از مدل تک خروجی استفاده نمایید . در صورتی که تعداد درختان شما بیشتر هست می تواند از مدل دو خروجی استفاده کنید . در این حالت نصف درختان را با یک خروجی در مرحله اول آبیاری می کنید و بعد از آن الباقی درختان بعد از اتمام آبیاری مرحله اول شروع به کار می کند . مثلا ساعت ۷ تا ۷:۳۰ برای درختان سری اول و از ساعات ۷:۳۰ تا ۸ برای درختان سری دوم آبیاری می گردد . همچنین اگر شما دو عدد باغچه دارید با یک شیر آب و یا دو مدل آبیاری مختلف دارید ( یک سری گلدان و گل و سری بعدی درختان ) در این حالت هم می توانید از تایمر های دو خروجی استفاده کنید . مثلا برای گل ها برنامه ریزی آبیاری روزانه انجام دهید و برای درختان برنامه ریزی آبیاری مثلا هر سه روز یکبار صورت خواهد گرفت . 

 

** آب نیرو اولین و جامع ترین عرضه کننده تایمر های آبیاری **

** آب نیرو حامی کمپین قطره قطره در مصرف بهینه آب ** 

 

تایمر آبیاری گالکون آمریکا مدل 701 تک خروجی- شارژ خورشیدی

تایمر آبیاری گالکون آمریکا مدل ۷۰۱

تک خروجی- شارژ خورشیدی

تایمر آبیاری آمیکو مدل 201 تک خروجی

تایمر آبیاری آمیکو مدل ۲۰۱

تک خروجی 

تایمر آبیاری آمیکو مدل 202 دو خروجی

تایمر آبیاری آمیکو مدل ۲۰۲

دو خروجی 

تایمر آبیاری بهکو تک خروجی ساده

تایمر آبیاری بهکو تک خروجی ساده

تایمر آبیاری بهکو دو خروجی ساده

تایمر آبیاری بهکو دو خروجی ساده 

راهنمای انتخاب شیر آب تایمر دار – شیر آب اتوماتیک آبیاری

در اینجا به نحوه انتخاب تایمر آبیاری می پردازیم ، همان گونه که در بخش فوق یاد آور شدیم اولین قدم در تعیین تایمر آبیاری این موضوع می باشد که شما تایمر آبیاری تک خروجی نیاز دارید یا دو خروجی – بعد از تعیین آن می تواند از برند های موجود در بالا یکی را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید .

تایمر آبیاری اوربیت آمریکا ORBIT : می توان گفت این برند جزء اولین برند ها در صنعت تایمر آبیاری و تجهیزات آبیاری خانگی می باشد . بی شک بهترین انتخاب در مرحله اول برند ORBIT می باشد چرا که عمر مفید و طولانی باطری – کیفیت فوق العاده شیر برقی داخل تایمر – راحتی برنامه ریزی و کنترل دستگاه و کیفیت کلی دستگاه را می توان از متمایز ترین ویژگی های آن نامید . بنابر این همان طور که کیفیت بالایی را دار می باشد از لحاظ قیمت هم گران ترین نوع در بین تایمر های آبیاری می باشد .

تایمر آبیاری آکوا تایوان AQUA : این تایمر محصول کشور تایوان می باشد ، از لحاظ کارایی در نوع خود یکی از بهترین ها می باشد و قابل رقابت از لحاظ کیفیت با دیگر تایمر های تایوانی داخل بازار مانند تایمر آبیاری بهکو می باشد . سیستم کلی این مدل تایمر ها بر حسب چرخ دنده تشکیل شده اند . داخل این تایمر ها خبری از شیر برقی نیست و سیستم قطع و وصل جریان آب به وسیله یک برد دیجیتالی و یک سری چرخ دنده هدایت و کنترل می شود . بنابر این دارای کیفیتی متوسط و با قیمتی متوسط می باشند . مناسب برای کارهای فصلی و مکان های کوچک که با هزینه اندکی می خواهند یک سیستم اتوماتیک آبیاری داشته باشند .

تایمر آبیاری گالکون آمریکا GALCON : این تایمر و برند را می توان یکی از بروزترین ها در نوع خود نامید . تنوع بالا و سیستم های جدید تولیدی در صنعت آبیاری در بیشتر مواقع اولین در نوع خود و پیشگام می باشند ، همان طور که در این مدل که با نام تجاری DIG عرضه شده است دیگر نیازی نه به باطری و نه برق شهری نیست . تنها به وسیله نور خورشید شارژ شده و ادامه کار برای یک آبیاری اتوماتیک محیا می باشد . با توجه به تکنولوژی این تایمر قیمت آن کمی بالا می باشد که مشتری های خاص خود را دارا است .

تایمر آبیاری آمیکو AMICO : این تایمر محصول شرکت رین می باشد که اصالتا ایتالیایی ولی اغلب محصولات در چین ساخته می شوند مانند همین تایمر های آبیاری آمیکو تک خروجی و دو خروجی ، این تایمر به تازگی در بازار عرضه شده است و از کیفیت آن در گروه آب نیرو هنوز مطلع نیستیم .  از مزایا آن می توان به صفحه نمایش بزرگ و ظاهر زیبای آن اشاره نمود همچنین برای قطع و وصل جریان از سیستم شیر برقی بهره می برد . اما این صفحه نمایش بزرگ در عین حال باعث مصرف بیش از حد باطری دستگاه شده و عمر مفید باتری را کم می کند.

تایمر آبیاری خانگی

تایمر آبیاری خانگی به تازگی یکی از محصولات پر تقاضا برای مردم شده است زیرا می توانند بدون نگرانی آبیاری فضای سبز منزل خود را انجام دهند. اهمیت این موضوع اگرچه در سال های اخیر و با وجود خشکسالی های پی در پی افزایش یافته اما مدل های مختلف تایمر نشان می دهد، این محصول در دنیا کاملا توسعه یافته است.

آب نیرو وارد کننده تجهیزات آبیاری قطره ای و سیستم های اتوماتیک آبیاری

یک تایمر آبیاری خانگی هوشمند ابزاری است که می تواند به طور خودکار سیستم آبیاری را کنترل کند. این محصول همچنین امکان تنظیم برنامه ی افراد را ممکن می سازد تا بدون اتلاف وقت بتوان محیط سبز اطراف خانه را آبیاری نمود. کنترل از راه دور و تنها با یک تنظیم اولیه یکی از مزایای اصلی تایمر آبیاری خانگی است و مدل های مختلفی از این محصول در بازار ارائه می شود.

شاید بهترین گزینه برای منازل و خانه ها استفاده از یک تایمر آبیاری با ویژگی های منحصر به فرد است. این ویژگی ها در زیر آورده شده است و می تواند به افراد برای انتخاب یک تایمر آبیاری خانگی کمک نماید.

ویژگی های مورد نیاز یک تایمر آبیاری

مهم ترین ویژگی استفاده از سیستم اطلاعات آب و هوایی منطقه است. پیش بینی هوا برای تخمین میزان بارندگی و شرایط آب و هوایی می تواند تجربه ای واقعی از یک سیستم آبیاری خانگی هوشمند را رقم بزند. از این رو بهتر است به جای استفاده از تایمر های دستی از تایمر های هوشمند استفاده نمود.

اگرچه در ایران تایمر مکانیکی یا دستی بیشترین تقاضا را دارد و می توان با آن زمان آبیاری را تنظیم نمود. یک تایمر آبیاری خانگی مدت زمان آبیاری را تنظیم می کند. بدین معنی که افراد با تنظیم این دستگاه می توانند زمانی که گیاه به آبیاری نیاز دارند را تامین نمایند.

همچنین طول دوره ی آبیاری نیز قابل تنظیم است. در تایمر آبیاری خانگی این مدت معمولا بین یک ساعت تا یک هفته تنظیم می شود و زمان آن نیز قابل تنظیم است.

همچنین یک تایمر آبیاری خانگی می بایست به صورت ساده باشد تا برای تنظیم و کنترل آن افراد با مشکل مواجه نشوند.

اندازه ی لوله ورودی و خروجی نیز در این زمان اهمیت دارد زیرا مخازن مختلف آب و حتی شیر های ورودی هر کدام دارای اندازه ای هستند که برای اتصال به تایمر آبیاری نیاز است این اندازه برابر یا قابل تبدیل باشد.

اهمیت استفاده از تایمر آبیاری خانگی زمانی بیشتر می شوند که افراد بخواهند برای مدتی خانه را ترک کنند و لذا برای جلوگیری از خشک شدن گیاهان می توانند از تایمر استفاده کنند. مادامی که تنظیمات این تایمر دستکاری و تغییر نکرده باشد می توان مطمئن بود که تایمر به درستی کار می کند.

علاوه بر این نکته قابل تامل در این تایمر ها نحوه ی کار کردن آن است. باتری نیروی محرکه لازم برای روشن شدن تایمر را فراهم می کند. بسته به نوع باتری و میزان برق مصرفی تایمر آبیاری بین سه ماه تا یک سال تایمر بدون مشکل کار خواهد کرد.

از طرفی اهمیت مکان نصب تایمر آبیاری بسیار زیاد است. در واقع تایمر های آبیاری به گونه ای طراحی شده اند که در فضای باز نیز قابل نصب باشند اما مهم ترین نکته در این خصوص حفظ تایمر از سرمازدگی می باشد. سرمایه زدگی و یخ زدگی یکی از مشکلاتی است که در تایمر وجود دارد و بهتر است قبل از سرد شدن هوا، این دستگاه از محل اتصال آن جدا شود و از طرفی باتری نیز از داخل آن بیرون آورده شود.

انواع تایمر آبیاری خانگی

معمولا تایمر آبیاری خانگی در دو نوع مختلف در بازار عرضه می شود. نوع اول این تایمر دارای یک خروجی است و برای فضای کوچک مناسب است.

در نوع دوم دو خروجی به کار رفته است و می توان برای فضای بزرگتر از آن بهره برد. تایمر های تک خروجی و دو خروجی نحوه ی عملکرد ساده ای دارند و اغلب تنظیمات آن ها ساده خواهد بود.

همچنین در تایمر آبیاری خانگی با دو خروجی می توان هر یک از خروجی ها را با تنظیمات مجزا استفاده کرد و ارتباطی با یکدیگر نخواهند داشت. البته تایمر های دارای خروجی های بیشتر نیز در بازار وجود دارند که برای استفاده در منازل و ساختمان ها چندان کارایی قابل توجهی نخواهند داشت.

اگرچه یک تایمر آبیاری خانگی معمولا در نوع ساده و بدون نمایشگر عرضه می شود اما هر کس متناسب با نیاز خود می تواند تایمر های هوشمند و پیشرفته تری را نیز استفاده نماید. همچنین زمان یکی از مسائل مهم در انتخاب تایمر آبیاری خانگی است و بنابراین در صورتی که تایمر زمان محدود تری را برای تنظیم داشته باشد، امکان تعیین زمان بلند مدت وجود نخواهد داشت و از این رو توجه به این نکته نیز در هنگام انتخاب تایمر آبیاری خانگی مهم تلقی می شود.

از طرفی برخی از تایمر ها با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند که هر کدام بنا به نوع و مدل آن ها می توانند توسط افراد خریداری شوند.

فضای سبزی که اغلب در منزل وجود دارد بسیار کوچک است اما اهمیت فوق العاده ای برای ساکنین آن دارد و لذا بهتر است به جای نگرانی درباره ی زمان آبیاری و اتلاف دقت در این مورد، از تایمر آبیاری خانگی استفاده نمود. در این حالت زمان آبیاری فضای سبز و درختان هرگز فراموش نخواهد شد و بنابراین نیاز آبی گیاهان نیز به موقع و بدون تنش تامین می گردد. از این رو استفاده از تایمر آبیاری خانگی برای برخی یک ضرورت به حساب می آید.

 

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .