تایمر آبیاری قطره ای – تایمر آبیاری خانگی – شیر تایمردار آبیاری باغچه

تایمر آبیاری – تایمر آبیاری قطره ای – تایمر آبیاری خانگی – تایمر آبیاری ارزان – تایمر آبیاری بهکو – تایمر آبیاری اوربیت-  تایمر آبیاری آکوا – تایمر آبیاری باغچه – تایمر آبیاری باغ – تایمر آبیاری گلدان – شیر آبیاری اتوماتیک – تایمر آبیاری تک خروجی – تایمر آبیاری دو خروجی – قیمت تایمر آبیاری قطره ای – قیمت شیر برقی تایمردار – تایمر آبیاری خانگی اوربیت مدل ۴۰۱

تایمر آبیاری گالکون آمریکا مدل 701 تک خروجی- شارژ خورشیدی

تایمر آبیاری گالکون آمریکا مدل ۷۰۱

تک خروجی- شارژ خورشیدی

تایمر آبیاری آمیکو مدل 201 تک خروجی

تایمر آبیاری آمیکو مدل +PLUS

تک خروجی 

تایمر آبیاری آمیکو مدل 202 دو خروجی

تایمر آبیاری آمیکو مدل ۲+PLUS

دو خروجی 

تایمر آبیاری بهکو تک خروجی ساده

تایمر آبیاری بهکو تک خروجی ساده

تایمر آبیاری بهکو دو خروجی ساده

تایمر آبیاری بهکو دو خروجی ساده 

راهنمای انتخاب تایمر آب خانگی – تایمر آبیاری باغچه و باغ 

همان طور که از اسم تایمر آبیاری مشخص می باشد ، از این دستگاه های هوشمند برای اتوماتیک نمودن آبیاری استفاده می شود . در حالت کلی می توان انواع دستگاه اتوماتیک آبیاری را به دو دسته تقسیم بندی نمود : 

۱- تایمر آبیاری خانگی ( مخصوص فضا های کوچک مانند باغچه – گلدان ها – فلاور باکس و … )

۲- کنترلر آبیاری اتومایتک ( مخصوص باغ های بزرگ با بیش از ۶۰ درخت – مزارع کشاورزی – زمین های فوتبال – زمین گلف و … )

تایمر های آبیاری انواع مختلف با برند های گوناگونی را دارا می باشند ، همچنین قابل ذکر است که تایمر آبیاری خانگی به دو مدل تک خروجی و دو خروجی ( تک کاناله و دو کاناله ) تقسیم بندی می شود . در صورتی که شما یک شیر آب دارید و باغچه ای با ابعاد متوسط و تعداد درخت حداکثر ۱۵ تا ۲۰ عدد دارید از مدل تک خروجی استفاده نمایید . در صورتی که تعداد درختان شما بیشتر هست می تواند از مدل دو خروجی استفاده کنید . در این حالت نصف درختان را با یک خروجی در مرحله اول آبیاری می کنید و بعد از آن الباقی درختان بعد از اتمام آبیاری مرحله اول شروع به کار می کند . مثلا ساعت ۷ تا ۷:۳۰ برای درختان سری اول و از ساعات ۷:۳۰ تا ۸ برای درختان سری دوم آبیاری می گردد . همچنین اگر شما دو عدد باغچه دارید با یک شیر آب و یا دو مدل آبیاری مختلف دارید ( یک سری گلدان و گل و سری بعدی درختان ) در این حالت هم می توانید از تایمر های دو خروجی استفاده کنید . مثلا برای گل ها برنامه ریزی آبیاری روزانه انجام دهید و برای درختان برنامه ریزی آبیاری مثلا هر سه روز یکبار صورت خواهد گرفت . 

 

** آب نیرو اولین و جامع ترین عرضه کننده تایمر های آبیاری **

** آب نیرو حامی کمپین قطره قطره در مصرف بهینه آب ** 

 

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

راهنمای انتخاب شیر آب تایمر دار – شیر آب اتوماتیک آبیاری

در اینجا به نحوه انتخاب تایمر آبیاری می پردازیم ، همان گونه که در بخش فوق یاد آور شدیم اولین قدم در تعیین تایمر آبیاری این موضوع می باشد که شما تایمر آبیاری تک خروجی نیاز دارید یا دو خروجی – بعد از تعیین آن می تواند از برند های موجود در بالا یکی را با توجه به نیاز خود انتخاب نمایید .

تایمر آبیاری اوربیت آمریکا ORBIT : می توان گفت این برند جزء اولین برند ها در صنعت تایمر آبیاری و تجهیزات آبیاری خانگی می باشد . بی شک بهترین انتخاب در مرحله اول برند ORBIT می باشد چرا که عمر مفید و طولانی باطری – کیفیت فوق العاده شیر برقی داخل تایمر – راحتی برنامه ریزی و کنترل دستگاه و کیفیت کلی دستگاه را می توان از متمایز ترین ویژگی های آن نامید . بنابر این همان طور که کیفیت بالایی را دار می باشد از لحاظ قیمت هم گران ترین نوع در بین تایمر های آبیاری می باشد .

تایمر آبیاری آکوا تایوان AQUA : این تایمر محصول کشور تایوان می باشد ، از لحاظ کارایی در نوع خود یکی از بهترین ها می باشد و قابل رقابت از لحاظ کیفیت با دیگر تایمر های تایوانی داخل بازار مانند تایمر آبیاری بهکو می باشد . سیستم کلی این مدل تایمر ها بر حسب چرخ دنده تشکیل شده اند . داخل این تایمر ها خبری از شیر برقی نیست و سیستم قطع و وصل جریان آب به وسیله یک برد دیجیتالی و یک سری چرخ دنده هدایت و کنترل می شود . بنابر این دارای کیفیتی متوسط و با قیمتی متوسط می باشند . مناسب برای کارهای فصلی و مکان های کوچک که با هزینه اندکی می خواهند یک سیستم اتوماتیک آبیاری داشته باشند .

تایمر آبیاری گالکون آمریکا GALCON : این تایمر و برند را می توان یکی از بروزترین ها در نوع خود نامید . تنوع بالا و سیستم های جدید تولیدی در صنعت آبیاری در بیشتر مواقع اولین در نوع خود و پیشگام می باشند ، همان طور که در این مدل که با نام تجاری DIG عرضه شده است دیگر نیازی نه به باطری و نه برق شهری نیست . تنها به وسیله نور خورشید شارژ شده و ادامه کار برای یک آبیاری اتوماتیک محیا می باشد . با توجه به تکنولوژی این تایمر قیمت آن کمی بالا می باشد که مشتری های خاص خود را دارا است .

تایمر آبیاری آمیکو AMICO : این تایمر محصول شرکت رین می باشد که اصالتا ایتالیایی ولی اغلب محصولات در چین ساخته می شوند مانند همین تایمر های آبیاری آمیکو تک خروجی و دو خروجی ، این تایمر به تازگی در بازار عرضه شده است و از کیفیت آن در گروه آب نیرو هنوز مطلع نیستیم .  از مزایا آن می توان به صفحه نمایش بزرگ و ظاهر زیبای آن اشاره نمود همچنین برای قطع و وصل جریان از سیستم شیر برقی بهره می برد . اما این صفحه نمایش بزرگ در عین حال باعث مصرف بیش از حد باطری دستگاه شده و عمر مفید باتری را کم می کند.

تایمر آبیاری خانگی

تایمر آبیاری قطره ای خانگی به تازگی یکی از محصولات پر تقاضا برای مردم شده است زیرا می توانند بدون نگرانی آبیاری فضای سبز منزل خود را انجام دهند. اهمیت این موضوع اگرچه در سال های اخیر و با وجود خشکسالی های پی در پی افزایش یافته اما مدل های مختلف تایمر نشان می دهد، این محصول در دنیا کاملا توسعه یافته است.

آب نیرو وارد کننده تجهیزات آبیاری قطره ای و سیستم های اتوماتیک آبیاری

یک تایمر آبیاری خانگی هوشمند ابزاری است که می تواند به طور خودکار سیستم آبیاری را کنترل کند. این محصول همچنین امکان تنظیم برنامه ی افراد را ممکن می سازد تا بدون اتلاف وقت بتوان محیط سبز اطراف خانه را آبیاری نمود. کنترل از راه دور و تنها با یک تنظیم اولیه یکی از مزایای اصلی شیر آب دیجیتال است و مدل های مختلفی از این محصول در بازار ارائه می شود.

شاید بهترین گزینه برای منازل و خانه ها استفاده از یک تایمر دیجیتال آبیاری با ویژگی های منحصر به فرد است. این ویژگی ها در زیر آورده شده است و می تواند به افراد برای انتخاب یک تایمر دیجیتال آبیاری کمک نماید.

ویژگی های مورد نیاز یک تایمر آبیاری

مهم ترین ویژگی استفاده از سیستم اطلاعات آب و هوایی منطقه است. پیش بینی هوا برای تخمین میزان بارندگی و شرایط آب و هوایی می تواند تجربه ای واقعی از یک سیستم آبیاری خانگی هوشمند را رقم بزند. از این رو بهتر است به جای استفاده از تایمر های دستی از تایمر های هوشمند استفاده نمود.

اگرچه در ایران تایمر مکانیکی یا دستی بیشترین تقاضا را دارد و می توان با آن زمان آبیاری را تنظیم نمود. یک تایمر دیجیتال آبیاری خانگی مدت زمان آبیاری را تنظیم می کند. بدین معنی که افراد با تنظیم این دستگاه می توانند زمانی که گیاه به آبیاری نیاز دارند را تامین نمایند.

همچنین طول دوره ی آبیاری نیز قابل تنظیم است. در تایمر آب خانگی این مدت معمولا بین یک ساعت تا یک هفته تنظیم می شود و زمان آن نیز قابل تنظیم است.

همچنین یک تایمر آب خانگی می بایست به صورت ساده باشد تا برای تنظیم و کنترل آن افراد با مشکل مواجه نشوند.

اندازه ی لوله ورودی و خروجی نیز در این زمان اهمیت دارد زیرا مخازن مختلف آب و حتی شیر های ورودی هر کدام دارای اندازه ای هستند که برای اتصال به تایمر قطره ای نیاز است این اندازه برابر یا قابل تبدیل باشد.

اهمیت استفاده از تایمر خانگی زمانی بیشتر می شوند که افراد بخواهند برای مدتی خانه را ترک کنند و لذا برای جلوگیری از خشک شدن گیاهان می توانند از تایمر استفاده کنند. مادامی که تنظیمات این تایمر دستکاری و تغییر نکرده باشد می توان مطمئن بود که تایمر به درستی کار می کند.

علاوه بر این نکته قابل تامل در این تایمر ها نحوه ی کار کردن آن است. باتری نیروی محرکه لازم برای روشن شدن تایمر را فراهم می کند. بسته به نوع باتری و میزان برق مصرفی تایمر دیجیتال آبیاری  بین سه ماه تا یک سال تایمر بدون مشکل کار خواهد کرد.

از طرفی اهمیت مکان نصب تایمر آب بسیار زیاد است. در واقع تایمر های آبیاری به گونه ای طراحی شده اند که در فضای باز نیز قابل نصب باشند اما مهم ترین نکته در این خصوص حفظ تایمر از سرمازدگی می باشد. سرمایه زدگی و یخ زدگی یکی از مشکلاتی است که در تایمر وجود دارد و بهتر است قبل از سرد شدن هوا، این دستگاه از محل اتصال آن جدا شود و از طرفی باتری نیز از داخل آن بیرون آورده شود.

انواع تایمر آبیاری خانگی

معمولا تایمر آبیاری خانگی در دو نوع مختلف در بازار عرضه می شود. نوع اول این تایمر دارای یک خروجی است و برای فضای کوچک مناسب است.

در نوع دوم دو خروجی به کار رفته است و می توان برای فضای بزرگتر از آن بهره برد. تایمر های تک خروجی و دو خروجی نحوه ی عملکرد ساده ای دارند و اغلب تنظیمات آن ها ساده خواهد بود.

همچنین در تایمر دیجیتال آبیاری با دو خروجی می توان هر یک از خروجی ها را با تنظیمات مجزا استفاده کرد و ارتباطی با یکدیگر نخواهند داشت. البته تایمر های دارای خروجی های بیشتر نیز در بازار وجود دارند که برای استفاده در منازل و ساختمان ها چندان کارایی قابل توجهی نخواهند داشت.

اگرچه یک تایمر آب قطره ای  خانگی معمولا در نوع ساده و بدون نمایشگر عرضه می شود اما هر کس متناسب با نیاز خود می تواند تایمر های هوشمند و پیشرفته تری را نیز استفاده نماید. همچنین زمان یکی از مسائل مهم در انتخاب تایمر دیجیتال آبیاری است و بنابراین در صورتی که تایمر زمان محدود تری را برای تنظیم داشته باشد، امکان تعیین زمان بلند مدت وجود نخواهد داشت و از این رو توجه به این نکته نیز در هنگام انتخاب تایمر آب خانگی مهم تلقی می شود.

از طرفی برخی از تایمر ها با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند که هر کدام بنا به نوع و مدل آن ها می توانند توسط افراد خریداری شوند.

فضای سبزی که اغلب در منزل وجود دارد بسیار کوچک است اما اهمیت فوق العاده ای برای ساکنین آن دارد و لذا بهتر است به جای نگرانی درباره ی زمان آبیاری و اتلاف دقت در این مورد، از تایمر آبیاری خانگی استفاده نمود. در این حالت زمان آبیاری فضای سبز و درختان هرگز فراموش نخواهد شد و بنابراین نیاز آبی گیاهان نیز به موقع و بدون تنش تامین می گردد. از این رو استفاده از شیر برقی تایمردار  خانگی برای برخی یک ضرورت به حساب می آید.

 

آبیاری سر وقت با تایمر قطره‌ ای

تمامی کسانی که در خانه انواع گلدان‌های زیبا دارند و هر روز چشمشان به طراوت باغچه جلوی خانشان می‌افتد به تایمر قطره ای نیاز خواهند داشت. مزرعه دارانی که سیستم آبیاری قطره‌ای دارند و محصولات متنوع که باید همه آنها در زمان مشخص و به مقدار مشخصی آبیاری شود و کسانی که ممکن است زمان طولانی خانه نباشند و گلدان‌های خانه را بی آب رها می‌کنند با در اختیار داشتن تایمر قطره‌ ای بسیاری از نگرانی‌های مربوط به آبیاری برطرف می‌شود.

هنگامی خانه نیستید یا فراموش می‌کنید به گیاهان خود آب دهید در صورتی که تایمر قطره‌ ای داشته باشید به صورت خودکار در زمان مشخص و به مقدار مشخص آبیاری آغاز می‌شود. به صورت اتومات روشن و خاموش می‌شود و آبیاری را به شکلی پایدار و سازگار با گیاه و سر وقت انجام می‌دهد تا سلامت گیاه شما تضمین شود.

انواع تایمر دیجیتال قطره‌ ای

۱- تایمر قطره ای قطع کننده (windup)

۲- تایمر قطره‌ ای با باتری معمولی

۳- تایمر قطره‌ ای با باتری نسل جدید

۴-  تایمر قطره ای الکتریکی

۵-   تایمر قطره ای خورشیدی

توصیه هایی که هنگام خرید تایمر قطره ای باید در نظر داشته باشید:

  • حتما تایمرهایی را خریداری کنید که دارای گارانتی معتبر باشد و برای چند روز اول کار ضمانت بازگشت کالا داشته باشد
  • در مورد لوله‌ها و دریچه متصل به تایمر آبیاری با باتری و الکتریکی حواستان باشد که از چسب آب‌بندی لوله استفاده نکنید که در صورت آسیب به تایمر گارانتی پشتیبانی نخواهد کرد.
  • در فصل سرد تایمر را در محفظه‌تر قرار دهید تا از یخ زدگی جلوگیری شود.

 ۱- تایمر قطره ای برای قطع و وصل جریان ( Windup )

برای کسانی که فراموش می‌کنند آبیاری را متوقف کنند این تایمر ایده آل است. ارزان‌ترین و اقتصادی‌ترین نوع برای قطع و وصل جریان آبیاری تایمر windup می‌شود. نصب اولین سیستم تایمر قطره‌ ای برای افراد تازه کار بسیار سرگرم‌ کننده است. احتمالا برای اولین بار که کارکرد آن‌را می‌بینید هیجان زده می‌شوید. اگر نمی‌خواهید هزینه بالایی را صرف تایمر آبیاری قطره ای کنید این تایمر بهترین انتخاب است. توجه داشته باشید که انواع تایمر آبیاری برای آبیاری قطره ای و بارانی کاربرد خواهد داشت.

۲- تایمر قطره ای با باتری معمولی

زمانی که خانه نیستید تا گلهایتان را آبیاری کنید یا زمانی که یادتان می‌رود که آب را قطع کنید این دستگاه به داد شما می‌رسد. به راحتی برنامه ریزی می‌شود و با دو باطری ساده کار می‌‎کند. همین دستگاه می‌تواند آب را وصل و قطع کند امکان تنظیم شیوه آبیاری را به شما می‌دهد و در زمان مناسب و با برنامه مناسب آبیاری را انجام می‌شود تا سلامت گیاه شما تضمین شود. تمام تایمرها را درون محفظه مخصوص خود نگه دارید تا در فصل سرد از یخ زدگی آن جلوگیری شود.

۳- تایمر آبیاری قطره ای با باتری‌های نسل جدید

تایمر قطره ای در صورتی که از باتری‌هایی گران‌تر استفاده کند با اصطلاح High end Battery یا باطری‌های نسل جدید خوانده میشود و در عین حال نسبت به باتری های معمولی گران‌تر است. اغلب این باتری‌ها لیتیومی هستند در صورتی که دستگاه از این نوع باطری استفاده کند عملکرد بهتری خواهد داشت. امکان اتصال به انواع لوله را می‌دهد و قابلیت استفاده برای دریچه DC را به شما می‌دهد. در واقع جریان DC دریچه به نحوی که بتواند در مسیرهای متفاوت آب را عبور دهد قابلیتی است که این تایمر آبیاری قطری به شما خواهد داد. شیر توزیع این نوع تایمر قطره ای به صورت اتوماتیک کار می‌کند. توانایی برنامه ریزی برای هر کدام از گیاهان را دارد. تنظیمات به صورت دستی انجام می‌شود. سنسور آبیاری بارانی دارد و هم برای مصارف خانگی و هم مصارف تجاری مناسب است.

۴- تایمر قطره ای الکتریکی

در این نوع تایمر برای آنکه بتواند جریان AC را عبور دهد نیاز به ۲۴ ولت انرژی دارد بنابراین حتما به منبع تغذیه الکتریکی احتیاج است. این تایمر بسیار قابل اعتماد است، عمر طولانی‌تری دارد و انعطاف  بیشتری برای ارائه برنامه‌های آبیاری از خود نشان می‌دهد. در صورتی که  به برق شهری دسترسی دارید تایمر الکتریکی انتخاب مناسبی خواهد بود. تایمر داخلی به برق ۱۱۰ ولت وصل می‌شود. هم در مورد جریان DC و هم در مورد جریان AC در لوله‌ها به هیچ عنوان از چسب لوله که برای آب بندی است استفاده نکنید. به دریچه آسیب می‌زند و به احتمال زیاد از مواردی است که گارانتی شما را از بین می‌برد. پیش از تایمر برای جلوگیری از ورود رسوبات از فیلتر استفاده کنید تا تایمر رسوب نگیرد و زمان طولانی‌تری کار کند.

 تایمر دیجیتال قطره ای خورشیدی

بالاخره نوبت به محصولی رسید که با گیاه و طبیعت سازگار است و از نور خورشید برای شارژ خود استفاده می‌کند. بهترین گزینه برای آبیاری باغات است. از نظر عملکرد به خوبی تایمر الکتریکی عمل می‌کند با این تفاوت که لازم نیست به منبع تغذیه برقی وصل باشد. حتی لازم نیست نور مستقیم به آن تابیده شود. با نور غیر مستقیم نیز کار می‌کند و دریچه‌های خروجی نیز به همراه تایمر آبیاری قطره ای خورشیدی به شما داده خواهد شد. مانند سایر انواع تایمر نباید از چسب آب بندی برای اتصالات استفاده کرد. در صورتی که آب سختی بالایی دارد برای جلوگیری از رسوب گرفتن دستگاه فیلتر پیش از ورودی آب نصب کنید.

 

با توجه به افزایش آب مصرفی بر روی کره‌ی زمین و با بالا رفتن جمعیت و کاهش منابع آب موجود دانشمندان و متخصصان راهکار‌های متعددی برای ان در نظر گرفته و ارائه داده‌اند که بسیار پرکاربرد بوده‌ و به وسیله‌های متعدد قصد دارند که این راهکارها را به تمام مردم ارائه دهند.یکی از این راهکارها تایمر دیجیتال آب است.در بیشتر نقاط ایران به خصوص کشورهای اروپایی که از نظر فرهنگی هم پیشرفت بیشتری داشته‌اند  به وسیله‌ی تایمر دیجیتال آب موجود را مدیریت می‌‌کنند و برای ان برنامه‌ریزی کرده‌اند تا از افزایش مصرف آب جلوگیری کنند این امر نیز موجب بهبود رشد گیاهان و تولید محصول بیشتر و با کیفیت‌تر می‌شود.آبیاری اتوماتیک یا اتوماسیون یک نوع آبیاری است که مقدار اب مصرفی گیاهان و مقدار زمان ان برای رشد با استفاده از اتوماسیون کنترل می‌شود به عبارتی هم از مصرف بیش از حد اب جلوگیری می‌شود و هم گیاهی شاداب‌تر پرورش خواهید داد.

دلیل استفاده از تایمر دیجیتال آب

هنگامی که قصد دارید فضای سبزی را با برنامه‌ای منظم و اتوماتیک و هوشمند و بدون دخالت خودتان پرورش دهید باید سیستم آبیاری اتوماتیک داشته باشید این سیستم به دو بخش کاملا وابسته به هم تقسیم می‌شود ابتدا باید تجهیزات آبیاری را که شامل لوله و نازل و…. هستند مهیا کنیم و دوم اینکه یک تایمر دیجیتال آب در اختیار داشته باشیم در حقیقت برای آبیاری اتوماتیک  تایمر دیجیتال آب مهم ترین وسیله ای است که باید مورد استفاده قرار بگیرد به عبارتی مغز سیستم اتوماتیک به حساب می آید وسیله ای که هر چند وقت یک بار و هربار چند دقیقه عمل آبیاری باید انجام بگیرد.

انواع تایمر دیجیتال آب

تایمر دیجیتال آب به دو نوع مکانیکی و دیجیتالی تقسیم می‌شود که در نوع دیجیتالی آن می‌توان به تایمر اوربیت و آکوا گاردن اشاره کرد و از انواع تایمر دیجیتال آب از نوع مکانیکی آکوا می‌توان نام برد که از تایمرهای معروف است که هر کدام از این تایمر‌ها به دو نوع تک کاناله و چند کاناله تقسیم می‌شوند.

تایمر دیجیتال آب دیجیتالی یکی از تایمر‌هایی است که به تازگی وارد بازار شده و کارکرد های مثبت زیادی دارد و دارای قیمت بسیار مناسبی است به همین دلیل مورد توجه مردم قرار گرفته است.

تایمر دیجیتالی آبیاری ساخت کشور تایوان یا چین است و از تایمرهای تک خروجی است. با خرید تایمر دیجیتال آب می‌توانید دفترچه راهنمایی که همراه ان است را به خوبی مطالعه کنید که به زبان فارسی نوشته شده و به راحتی می توانید ان را در منزل یا هر محل دیگری بدون نیاز به متخصص نصب کنید.

ویژگی‌های تایمر دیجیتال آب

قابلیت آبیاری مطابق خواست و نیاز کاربر و دارای قفل صفحه و قفل کودک و صفحه‌ی نمایشی دیجیتالی و بزرگ و در عین حال ساده و همچنین قابلیت خاموش شدن صفحه در صورتی که کاربر از ان استفاده نمی‌کند ولی دستگاه به طور کامل خاموش نمی‌شود و کار خود را همچنان ادامه می‌دهد که با زدن هر یک از دکمه‌های روی صفحه دوباره روشن می‌شود.بالای صفحه‌ی دستگاه تایمر‌هانتر علامتی برای مواقعی که نیاز به تعویض باتری داشته باشد وجود دارد و بلافاصله هشدار می‌دهد و با شروع کردن کار آبیاری  شیر اب در بالای صفحه نمایش داده می شود که این قابلیت را هم دارد که از ۱ ساعت تا ۱۵ساعت به کار خود ادامه دهد و می‌توان ان را برای فاصله انداختن بین دوره‌های آبیاری به راحتی تنظیم کرد و کاملا ضد اب است و قابل استفاده برای سیستم‌های مه پاش هم هست.

این دستگاه از بخش‌هایی به نام ورودی اب و خروجی اب و صفحه ی نمایش و دکمه‌های عملگر و محل نصب باتری ساخته شده و در صفحه‌ی نمایش ان هم با علائم‌هایی مشخص میزان باتری باقی مانده و عکس شیر اب به هنگام شروع برنامه‌ی آبیاری و زمان شروع و زمان پایان برنامه‌ی آبیاری و زمان فعلی و همچنین و نمایش اتوماتیک زمان باقی مانده برای شروع برنامه‌ی آبیاری بعدی و…نشان داده می‌شوند.

نکاتی در مورد نصب و نگه‌داری تایمر دیجیتال آب

کسانی که از دستگاه تایمر دیجیتال آب استفاده‌ می‌کنند توجه داشته باشند که حتما برای جلوگیری از نشت اب و محکم کردن اتصال قسمت خروجی تایمر که به لوله‌ای در سایز ۱۶ متصل است را به خوبی با بست فلزی محکم کنند و در بعضی مواقع بسیاری از افراد سعی می‌کنند که سر شلنگ را با زور زیاد سفت کنند در حالی که ممکن است باعث شکستن سر شلنگ شود و فقط اعمال زور عادی برای بستن ان کافی است و حتما تایمر دیجیتال آب را به صورت قائم نصب کنید.

بهتر است برای استفاده‌ی طولانی مدت از این وسیله و جلوگیری از فرسودگی ان به وسیله‌ی خورشید یک سایه‌بان برای ان در نظر بگیرید زیرا این وسیله درست است که ضد اب است اما در برابر نور خورشید و به مرور زمان فرسوده خواهد شد و یا در صورت نبود سایه‌بان از یک پارچه یا حوله‌ی ضخیم استفاده نمایید تا بتوانید بیشتر و به طور صحیح از ان استفاده کنید و یا در فصل‌های سرد سال که ممکن است تایمر دیجیتال آب دچار یخزدگی شود بهتر است ان را باز کنید.

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده :

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیا – پمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لوارا – پمپ صنعتی لوارا – لجن کش لوارا – کف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانتر – آبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکوا – تایمر آبیاری آکوا – کنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیت – تایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain) – شیر برقی کرین – کنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستوران – مه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰