پمپ کف کش راد پمپ – کف کش ایرانی راد – کف کش دوجداره پروانه استیل

پمپ کف کش راد پمپ – کف کش ایرانی راد – کف کش دوجداره پروانه استیل – کف کش راد پمپ – قیمت کف کش راد پمپ – لجن کش راد پمپ – لیست قیمت کف کش راد پمپ – پمپ کف کش رادپمپ – کاتالوگ راد پمپ – راد پمپ ۲ اینچ – انواع پمپ کف کش راد – نمایندگی های پمپ کف کش راد – قیمت پمپ کف کش راد – لیست قیمت پمپ کف کش راد – فروش پمپ کف کش راد 

کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ – کف کش ایرانی راد – کف کش دوجداره پروانه استیل

کف کش رادمدلولتاژحداکثر آمپرحداکثر ارتفاعحداکثر آبدهی (Lit/min)دهانه (inch)
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۱تک فاز۴۱۴۲۰۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۳تک فاز۵.۳۳۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۴تک فاز۶.۵۴۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۵تک فاز۷.۴۵۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۶تک فاز۸.۲۶۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۸تک فاز۱۲۹۰۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۱تک فاز۵۱۲۴۲۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۲تک فاز۶.۳۲۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۳تک فاز۸.۹۳۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۴تک فاز۱۱۴۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۵تک فاز۱۲.۵۵۸۲۹۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۶تک فاز۱۴.۵۶۸۲۹۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۱تک فاز۷.۵۱۳۷۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۲تک فاز۸.۸۲۲۵۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۳تک فاز۱۴۳۳۵۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۵تک فاز۱۴۴۴۴۳۰۳

کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ 

شرکت راد پمپ

 راد پمپ از نامهای معروف صنعت کشور میباشد. این گروه صنعتی با به کار گیری نیروهای متخصص و کارآمد و اتکا به دانش فنی روز، با هدف حضور در عرصه بین المللی کلیه تلاش خود را برای ارائه محصولات منحصر به فرد به مصرف کنندگان ارائه کرده است. اين شركت پیوسته در تلاش است با استفاده از پیشرفته ترین ماشين آلات و تجهيزات صنعتی خود را با آخرين و جديدترين پیشرفتهای روز دنیا همراه نمايد تا مطابق نياز مشتريان بهترين محصولات را برای آن عزیزان فراهم نمايد.

از جمله محصولات گروه صنعتی راد پمپ می توان به پمپ کف کش، پمپ لجن کش، پمپ شناور اشاره نمود.

گروه صنعتی راد پمپ با تولید انواع موتور پمپ کف کش و لجن کش توانسته است گام مهمی در صنعت پمپ و کف کش بردارد. 

پمپ کف­کش رادپمپ از میان انواع برندهای پمپ کف کش چینی، اروپایی و ایرانی می­تواند بهترین انتخاب باشد. همانطور که می­دانیم شرکت­های داخلی تولید پمپ تاکنون توانسته اند بهترین و باکیفیت ترین انواع پمپ کف کش قابل رقابت با بازار جهانی را تولید نمایند. یکی از برندهای مطرح مذکور پمپ کفکش رادپمپ می باشد. راد پمپ در بین پمپ­های کف کش بهترین مشخصات فنی را دارد. از ویژگی اصلی و مهم پمپ کف کش راد می توان به خدمات پس از فروش آن اشاره کرد. کفکش راد پمپ در دو نوع فلوتردار و بدون فلوتر در بازار عرضه میشود. پروانه کف کش راد پمپ از جنس استیل و دارای کیفیت فوق العاده، کاملاً بالانس و از لحاظ وزن، سبک و یکپارچه است. این ویژگی به راندمان کف­کش و عمر بلبرینگ­ها و همچنین مصرف انرژی کمتر کمک می­کند. 

جنس شافت و پیچ از فولاد ضد زنگ. جدا بودن محفظه درزگیر مکانیکی از الکتروموتور و روغن بین این محفظه طول عمر بیشتر درزگیر را به همراه دارد. قطعات دیگر راد پمپ نیز از بهترین آلیازها ساخته شده­اند این موضوع راد پمپ را به بهترین گزینه از لحاظ کیفیت تبدیل کرده است.

کف کش راد پمپ، دارای مدل های مختلف از جنس چدن ، آلومینیوم ، استیل و پلیمری و دوجداره و تکفاز می­باشد.  این پمپ در سایزهای مختلف تولید میشود. سیم پیچ داخلی پمپ می تواند از جنس مس، آلومینیوم و یا ترکیب آن­ها باشد.. بهترین خدمات پس از فروش و بهترین مشخصات فنی از دیگر ویژگی­های راد پمپ است.

راد پمپ ۲ اینچ پرفروش و پر مصرف ترین پمپ کفکش رادپمپ است. کفکش راد پمپ در انواع مختلف کف کش برای مصارف مختلفی چون پمپ استخر کشاورزی و پرورش ماهی ، پمپ چاه و پمپ مزارع و باغات میتواند مفید باشد.

 

ویژگی­های طراحی:

همانطور که ذکر شد در کفکش­های رادپمپ پروانه از جنس فولاد ضد زنگ بوده و ویژگی اصلی آن بالانس بودن و وزن نسبتا کم ان است. بوش­های ضد سایش طوری طراحی شده است که موجب طول عمر یاتاقان­ها و بهینه سازی مصرف انرژی گردیده است.

شافت و پیچ ها از فولاد ضد زنگ. محفظه درزگیر به طور کامل از محفظه موتور جدا شده و طراحی آن به گونه است که موجب تجمع روغن در این محفظه میگردد. این موضوع افزایش طول عمر درزگیرها را به دنبال دارد.

قطعات پمپ از آلیاژهای مخصوص ریخته­گری فشرده و توری مورد استفاده جهت جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی از جنس پلاستیک.

سایز درونی و بیرونی روتور و استاتور مطابق استانداردهای بین المللی و از ورق سیلیس دار مرغوب تهیه شده اند.

پمپ­های کفکش رادپمپ در مدل­های مختلف به عنوان مثال پمپ چاه پمپ استخر پروش ماهی پمپ مزارع و باغ کشاورزی وکاربردهای دیگر قابل استفاده اند.

پمپ­های راد پمپ دو جداره و تک فاز هستند و در دو حالات همراه فلوتر و بدون فلوتر به بازار عرضه شده اند. جنس پروانه و بدنه آنها از استیل بوده و قطر دهانه آن­ها ۲۵/۱ ، ۲ و ۳ اینچ است.

  • مدلهای کفکش رادپمپ

لیست پمپ­های کف کش ۲۵/۱ اینچ: 

ASB 4/4     ؛   ASN 4/3     ؛    ASN 4/2    ؛   MF 416   ؛   ASB 4/8    ؛  ASB 4/7    ؛     ASB 4/6     ؛   ASB 4/5

لیست پمپ های کف کش ۲ اینچ راد پمپ:

ASP 6/1   ؛    AS 6/2     ؛     AS 6/3    ؛    AS 6/4     ؛    AS 6/5     ؛     AS 6/6

لیست پمپ های کف کش ۳ اینچ راد پمپ:

MF 915    ؛     MF 922    ؛    VS18  ۹/۲   ؛    VS18  ۹/۳    ؛    VS13  ۹/۵

کف کش راد پمپ تکفازمدل ASN 4/3

کف کش راد پمپ تکفازمدل ASN 4/3 با خروجی۲۵/۱ اینچ و حداکثر ارتفاع ۳۵ متر  با سه عدد پروانه استیل سبک وزن و کاملاً بالانس. ساخته شده از مواد ریخته گری. شافت از جنس استیل. دارای محفظه الکتروموتور و سیل مجزا. انباشت روغن در این محفظه طولانی شدن عمر درزگیر را به همراه دارد. توری کف کش از جنس پلاستیک فشرده جهت جلوگیری از زنگ زدگی . روتور پمپ از ورق سیلیس دار با کیفیت بالا مطابق استانداردهای بین المللی. مورد استفاده جهت پمپاژ آب چاه عمیق ، مخزن آب، رودخانه، مزارع و باغ­ها، ساختمان سازی و استخر

مشخصات فنی

– توان پمپ: ۰٫۷۵ کیلووات

– ولتاژ: ۲۲۰ ولت

 – جریان: ۴/۵ آمپر

– حداکثر دبی : ۱۲۰ لیتر در دقیقه

– حداکثر ارتفاع: ۳۵ متر

– وزن: ۵/۱۱ کیلوگرم

کف کش راد پمپ تک فاز مدل ASN 4/2

کف کش راد پمپ تکفاز دو جداره مدل ASN 4/2 با خروجی ۲۵/۱ اینچ و حداکثر ارتفاع ۲۵ متر و سه عدد پروانه استیل سبک وزن و کاملاً بالانس. ساخته شده از مواد ریخته گری. شافت از جنس استیل. دارای محفظه الکتروموتور و سیل مجزا. انباشت روغن در این محفظه طولانی شدن عمر درزگیر را به همراه دارد. توری کف کش از جنس پلاستیک فشرده جهت جلوگیری از زنگ زدگی . روتور پمپ از ورق سیلیس دار با کیفیت بالا مطابق استانداردهای بین المللی. جهت پمپاژ آب چاه، مخازن، و استخرها

مشخصات فنی

– توان پمپ: ۰٫۷۵ کیلووات

– ولتاژ: ۲۲۰ ولت

 – جریان: ۶/۴ آمپر

– حداکثر دبی: ۱۲۰ لیتر در دقیقه

– حداکثر ارتفاع: ۲۵ متر

کف کش راد پمپ تکفاز فلوتردار مدل MF416

با خروجی ۲۵/۱اینچ و ارتفاع کاری ۱۶ متر جهت استخراج و پمپاژ آب جهت پمپاژ آب چاه ، مخازن و ساختمان سازی.

پروانه روباز دایکاست و بدنه با رنگ اپوکسی مخصوص. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد. بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است.

قطر دهانه خروجی ۱ ¼ اینچ می باشد و این پمپ در شرایط مناسب

)ولتاژ برق، غلظت آب( از ارتفاع ۲ تا ۱۱ متر قابل استفاده است و در آن از

کابل مخصوصی که متراژ آن حدودًا ۱۴ متر است استفاده شده که بنا به

درخواست، متراژ کابل قابل تغییر م یباشد.

لازم به توضیح می باشد که این مدل تک فاز بوده و به صورت فلوتردار

)اتوماتیک( نیز تولید می گردد.

مشخصات فنی

– توان پمپ: ۱ کیلووات

– ولتاژ پمپ: ۲۲۰ ولت

– حداکثر دبی: ۱۹۰ لیتر در دقیقه

– حداکثر ارتفاع: ۱۶ متر

– وزن: ۱۱ کیلوگرم

کف کش راد پمپ مدل MF 915

پروانه روباز چدنی با آلیاژ مخصوص. شافت و پیچ از جنس فولاد ضد زنگ. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد. بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است. تولید شده در دو حالت تک فاز و سه فاز.

دهانه خروجی به قطر ۳ اینچ . و این در شرایط مناسب( ولتاژ و غلظت آب) از ارتفاع ۱ تا ۱۲ متری قابل استفاده است و در آن از کابل مخصوصی که متراژ آن حدوداً ۱۴ متر است استفاده شده است که بنا به درخواست متراژ کابل ، قابل تغییر می باشد.
موارد مورد استفاده : چاه، مزارع و باغات، استخر، ساختمان، ساختمان سازی ، صنایع معادن و پروش ماهی و …

مشخصات فنی

حداکثر هد: ۱۵ متر

دبی:۵۵ متر

وزن: ۱۹ کیلو گرم

توان ۲/۲ کیلو وات

جریان :۳/۱۲ آمپر

کف کش راد پمپ مدل MF 922

پروانه این پمپ روبازو از جنس آلومینیوم با آلیاژ مخصوص ساخته شده است. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد. بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است.

دهانه خروجی به قطر ۳ اینچ . در شرایط مناسب ( از لحاظ ولتاژ و غلظت آب(  هد ۵ تا ۲۰ متر در دو نوع تکفاز و سه فاز. متراژ کابل مخصوص حدودًا ۱۴ متر( بنا به درخواست، متراژ کابل قابل تغییراست).

مناسب برای چاه، مزارع و باغات، استخر، ساختمان سازی، صنایع معادن، پرورش ماهی و…

کف کش راد پمپ مدل VS18 9/5

در این پمپ از پنج پروانه فولادی استفاده شده است. از خصوصیات این نوع پروانه بالانس بودن آن است، همچنین از لحاظ وزنی نسبتاً سبک و یکنواخت است. وجود بوش های ضد سایش علاوه بر ویژگی­های پروانه باعث عمر بیشتر بلبرینگ و نیز صرفه جویی در مصرف انرژی می­شود. محفظه سیل و محفظه الکتروموتور به صورت مجزا بوده و طوری طراحی شده است که روغن در محفظه جمع می­شود که این موضوع عمر بیشتر درزگیر مکانیکی  را به همراه دارد. بدنه پمپ از آلیاژهای مقاوم و ریخته گری شده و توری کف کش راد پمپ برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس پلاستیک مخصوص می­باشد. روتور موتور طبق استانداردهای جهانی از پوشش سیلیس دار و بهترین مواد ساخته شده است.

دهانه خروجی به قطر ۳ اینچ . در شرایط مناسب ( از لحاظ ولتاژ و غلظت آب(  هد ۱۰ تا ۳۹ متر در دو نوع تکفاز و سه فاز. متراژ کابل مخصوص حدودًا ۱۴ متر( بنا به درخواست، متراژ کابل قابل تغییراست).

مناسب برای چاه، مزارع و باغات، استخر، ساختمان سازی، صنایع معادن، پرورش ماهی و…