پمپ کف کش – پمپ کف کش قیمت

پمپ آب کف کش – پمپ کف کش آب – پمپ کف کش توان – پمپ کف کش راد –پمپ کف کش فدک – پمپ کف کش چینی – پمپ کف کش استریم –  کف کش ایرانی

lowara
Stream-pump-logo
Pentax
SAER
pedrolloe
VICTORI
DAB-pump-logo
FADAK-PUMP-LOGO
PUMPIRAN-logo
faggiolati-in-IRAN
RAD-PUMP-LOGO

راهنمای انتخاب پمپ کف کش – پمپ لجن کش

کف کش وسیله ای برای بیرون آوردن و انتقال از چاه ها – استخر ها و منابع آب می باشند . کف کش جز پمپ مستغرق هستند . پمپ مستغرق معمولا یا دارای فلوتر ( کنترل سطح آب ) می باشند یا این قطعه را می توانید جداگانه به آن نصب نمایید . عموما به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می شوند . پمپ مستغرق را برای آب های تمیز و بدون آلودگی – صاف و تمیز – استفاده می کنند . پمپ مستغرق ها دارای پروانه های مختلفی از جمله استیل – چدن – برنز و آلومینیوم می باشند . اکثر پمپ مستغرق ایرانی دارای بدنه و پروانه چدن و استیل می باشند . انواع پمپ چینی دارای بدنه و پروانه آلومینیومی هستند بنابراین دارای کیفیت پایین تری هستند و اغلب عمر مفید کوتاه تری نسبت به کف کش ایتالیایی و ایرانی دارند .
لجن کش را برای عموما آب های آلوده و دارای ناصافی استفاده می کنند . لجن کش دارای پروانه باز یا نیمه باز می باشند که این امر سبب رد کردن مواد جامد و ذرات معلق در آب می باشد . در صورتی که مواد جامد بزرگتر از ۱۰ میلیمتر آب شما دارا می باشد حتما باید از لجن کش با پروانه خردکن دار یا لجن کش با پروانه گریندر دار استفاده نمود .
انواع پمپ دارای خروجی از بغل یا خروجی از بالا می باشند . نکته حائز اهمیت در مورد تفاوت آن ها می توان به ای مورد اشاره کرد که پمپ ها دارای فشار و ارتفاع کاری بالاتری نسبت به لجن کش ها می باشند . البته لجن کش های با ارتفاع متوسط و بالا نیز موجود می باشد که قیمت آن ها از حد معمول بسیار بالاتر می باشد .
جنس بنده پمپ لجن کش : استنلس استیل ، چدن و برنز
جنس پروانه لجن کش: استیل ، چدن و برنج
لجن کش تک کاناله – لجن کش دو کاناله – لجن کش پروانه نیمه باز – لجن کش پروانه باز – لجن کش پروانه Vortex

پمپ کف کش پنتاکس ایتالیا 

پمپ کف کش پنتاکس ایتالیا

 مدلتوان ( hp)حداکثر ارتفاع (m)حداکثر آبدهی (m³/h)دهانه خروجی (اینچ)
DP 1001.513.3151  ¼
DP 100G1.513.3151  ¼
DP 801.1510.3121  ¼
DP 80G1.1510.3121  ¼
DP 600.538.57.21
DP 60G0.538.57.21
DP 400.276.14.81
DP 40G0.276.14.81

پمپ کف کش

پراستفاده ترین نوع های پمپ در حوزه ی آبرسانی پمپ مستغرق می باشد . پمپ یا پمپ چاهی از نوع پمپ­های سانتریفیوژ شناور است که به منظور انتقال سیالات تمیز مانند آب طراحی و مورد استفاده قرار می­گیرد. اساس کار آن بدین صورت است که یک موتور الکتریکی، پمپ را به حرکت در می آورد و انرژی جنبشی سیال را افزایش می دهد. از لحاظ ساختاری نیز همانند پمپ های توربین عمودی می باشد. پمپ کف کش شامل یک پمپ گریز از مرکز به همراه شفت عمودی می باشد که فشار سیال خروجی به چرخش پروانه ها وابسته است .اجزاء اصلی یک پمپ عبارتست از: پروانه، موتور، محور، حلزون، درزگیر مکانیکی، کابل و ملحقات.

به طور معمول پمپ با ارتفاع پنج متر به پمپ آبنما معروف است و دارای سایز های متفاوت و بر حسب اینچ متنوع است . مفهوم هد  ارتفاع پمپاژ مایع و مفهوم دبی مقدار آبدهی پمپ از قسمت خروجی است..

 به طور کلی در دو نوع پمپ شناور و پمپ شافت و غلافموجود است. البته امروزه بیشتر نوع شناور مورد استفاده قرار می­گیرد. این نوع پمپ­ها بهترین گزینه برای تخلیه حوض، چاه و انتقال پساب هستند. پمپ­ کف کش (مستغرق) شناور با قرار گرفتن در کف سیال مورد نظر آن را به بالا انتقال می­دهند. لذا مهمترین شرط برای این نوع پمپ ضد آب بودن آن است. برای این منظور کلاس حفاظتی موتور در پمپ­های کف کش IP68 است. در نوع شافت و غلاف که بیشتر در گذشته از آن استفاده می­شد، پمپ بیرون چاه مورد نظر قرار می گرفت لذا تعمیر موتور راحت تر و نیاز به کلاس حفاظتی بالا کاهش پیدا می­کرد. اما نکته مهم امنیت نداشتن الکترو موتور در مناطق ناامن است.

در هنگام انتخاب پمپ مستغرق باید به ارتفاع و قطر خروجی دقت داشت. منظور از ارتفاع یا هد پایین ترین سطحی است که پمپ در آن قرار گرفته و مایع پمپاژ را آنجا میریزد. البته باید توجه داشت هنگام خرید پمپی خریداری شود که هد آن چندین متر بالاتر از هد مورد نظر باشد و زیرا در شرایط عادی همواره هد کمتر از آن چیزی است که روی پمپ درج می­شود. در مورد قطر خروجی که عامل بسیار مهمی است باید به حجم آب موجود و زمان تخلیه توجه داشت.

نصب پمپ

براى پمپاژ آب از چاه هاى سطحی نيمه عميق و عميق و نيز انتقال دبي زياد آب از کانالهاى آب به نهر هاي اصلي آبياري و يا جابجايي فاضلاب از پمپ های محور عمودی استفاده می شود که روش نصب هر کدام به شرح زير مي باشد:

پمپ هاي داخل چاهي:

همانطور که پیشتر گفته شد اين پمپ­ها به دو دسته تقسيم مي شوند:

پمپ هاي شناور: اين پمپ از اتصال یک الکتروموتور به پمپ چند طبقه تشکیل شده است که پايين تر از سطح ايستابي داخل چاه نصب می گردد  و برق از طریق کابل به الکتروموتور منتقل شده و پمپ را به حرکت در می آورد.

پمپ­هاى شافت و غلافی: اين پمپ در چاه پايين­تر از سطح ايستابي نصب می­گردد و محور پمپ به وسيله يک شفت بلند به خروجی جعبه دنده ای که سر چاه نصب شده متصل مي باشد. ورودى جعبه دنده به موتور محرک وصل مي باشد.

پمپ ها که معمولاًاز دسته پمپ­های سيار هستند، در گودال ها و يا مخازن آب قرار مى گيرند و نياز به نصب ندارند. پمپ کف کش به عنوان پمپ درون چاهي نيز استفاده ميشود كه در اين مواقع مانند پمپ هاي ديگر درون چاهي(شناور یا شافت و غلاف) داخل چاه نصب مى گردد.

برای جلوگیری از آلودگی آب و خاک، بايد مديريت درستی برای دفع زباله های خروجی از پمپ ها (مواد پلاستیکی، پارچه ای و …) انجام دهيد تا اين مواد به درستی بازيافت يا در جاهای ويژه پيش بينی شده دفن شوند تا از آلودگی محيط زيست جلوگيري شود.

کاربرد پمپ  ها

تک مرحله ای: پمپاژ آب صاف، پمپ آب خانگی، پمپ چاه آب، فواره ها، انتقال آب از مخازن و استخرها، تخلیه پساب­های فاضلاب (با غلظت کم)، آبیاری، انتقال سیالات مختلف در صنایع غذایی و دارویی، تخلیه پساب های باران، تخلیه آب استخر، تخلیه  انتقال آب از مخازن آبیاری کشاورزی، مصارف آب شرب، گلخانه ها و در صنایع مانند پمپاژ دوغاب

پمپ چند مرحله ای: جهت پمپاژ آب و نفت از چاه های عمیق (به دلیل قابلیت کار در دبی و عمق مختلف)

دسته بندی پمپ کف کش

الکتروپمپ­های پمپ مستغرق  در دو نوع ساده و فلوتردار ( دارای قطع کن برقی ) می باشند. و در دسته بندی دیگر به دو نوع آب از بغل و آب از رو تقسیم بندی می­شوند. همچنین از لحاظ نحوه خنک کاری در دو نوع خنک شونده با آب و خنک شونده با روغن موجود است.

پمپ نوع بادی (پنوماتیک) و برقی ضد انفجار (EX) اروپایی با بدنه چدن جهت انتقال سیالات شیمیایی و قابل اشتعال و انفجار و انواع مشتقات نفتی نیز در بازار موجود است.

پمپ در دو نوع خازن داخل و خازن بیرون ( تکفاز ) ساخته می شوند و از لحاظ مصرف برق به دو نوع  تک فاز و سه فاز دسته بندی می گردند.

پروانه پمپ ها در پوسته جهت انتقال آب صاف و آبهای آلوده حاوی املاح ( آب و یا آبگیر رودخانه) به دو صورت پروانه بسته و پروانه نیمه باز قرار می­گیرد.

توان پمپ ها قابل ارائه بسته به نیاز مشتری، عبارت است از پمپ با توان ۱ اسب بخار تا پمپ­ ها با توان ۱۵ اسب بخار و دو حالت تک فاز و سه فاز. همچنین پمپ­ ها از ۱ اینچ تا ۶ اینچ موجود است. از لحاظ کشور های تولید کننده پمپ می توان به: پمپ  ایتالیایی ، پمپ  دانمارکی، پمپ چینی و پمپ ایرانی اشاره کرد.

 جنس پمپ کف کش

پمپ  بسته به نوع کاربرد و سیال مورد پمپاژ می تواند از جنس فولاد ضد زنگ، چدن، آلومینیوم، اسکوبایی و مواد پلیمری ساخته شود.

جنس پروانه از نوع استیل، تکنو پلیمر، نوریل ( پلاستیک فشرده )، چدن و برنج می­باشد. جنس پروانه ی پمپ های کف کش اغلب از جنس برنج می باشد. ولی بر اساس درخواست برخی کارخانه ها  پمپ  با پروانه از فولاد یا نوریل و یا باکالیت نیز تولید می کنند.

از عوامل تاثیر گذار بر  قیمت پمپ  می توان ارتفاع، کیفیت ، قدرت و كشور سازنده پمپ را نام برد. شفت پمپ کف کش اغلب از جنس فولاد ضد زنگ پمپ­ ها با شفت فولادی به پمپ های کف کش ضد زنگ نیز معروف هستند.

بر اساس کاربرد پمپ دارای مدل های مختلفی می باشد. به عنوان مثال برای پمپاژ آب شور و یا آب اسیدی با درصد بالا،مستغرق بدنه استیل و یا با بدنه پلاستیک توصیه می­شود. همچنین جهت انتقال آب شور، کف کش با بدنه و پروانه برنجی نیز استفاده می­شود. در کاربردهای آب با خصلت اسیدی و شوری پایین از پمپ  بدنه چدن و یا بدنه آلومینیوم استفاده می شود.

نحوه ی کارکرد پمپ کف کش فلوتر دار

نحوه کار پمپ مستغرق فلوتر دار بدین صورت است که هنگام پایین تر شدن آب از سطح ورودی پمپ ، از فلوتر به پمپ فرمان قطع کف کش ارسال میشود. در واقع برای جلوگیری از سوختن پمپ هنگام کار در مخازن و یا چاه­های با سطح آب پایین تر از پمپ ، از قطعی فلوتر استفاده می شود. در حقیقت وظیفه فلوتر قطع و وصل جریان برق می باشد. به عبارتی نحوه کار در پمپ­های مستغرق فلوتر دار به این صورت است: هنگامی که سطح آب پایین بیاید به فرمان فلوتر جریان برق قطع شده و پمپ از کار می ایستد و هنگامی که سطح آب بالاتر از پمپ بیاید به فرمان فلوتر جریان برق وصل شده و پمپ مجدد شروع به کار میکند. فلوتر یا اتومات بر روی پمپ قابل نصب است. در صورتی که پمپ بدون فلوتر خریداری شود در صورت تمایل میتوان فلوتر را جداگانه خریداری و روی پمپ نصب نمود. استفاده از فلوتر یا اتومات مانع از سوختن پمپ میشود.

پمپ های مستغرق از دو قسمت اصلی الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده اند، قسمت الکتریکی شامل بخش سیم پیچی می باشد،که از این لحاظ پمپ های مستغرق ایرانی، بسیار سطح بالا هستند. زیرا کشور ایران از بهترین تولید کنندگان مس در دنیا می باشد. اما از لحاظ مکانیکی که شامل  بخش­های استاتور، روتور و پروانه ها می باشد پمپ­های ایرانی کیفیت خوبی ندارند زیرا تکنولوژی قسمت مکانیکی پمپ مستغرق در ایران به شکل مناسبی پیشرفت نکرده است.

 

پمپ کف کش لوارا ایتالیا 

پمپ کف کش لوار ایتالیا

مدلنوع پمپقدرت (hp)حداکثر آبدهی (m³/h)حداکثر ارتفاعدهانه خروجی (اینچ)
DOC 3کف کش تک فاز0.337.56.31 ¼
DOC 7کف کش تک فاز0.7513.510.71 ¼
DIWA 05تک فاز0.751510.91 ½
DIWA 07تک فاز118141 ½
DIWA 11تک فاز1.522.516.11 ½
DIWA 05Tسه فاز0.751510.91 ½
DIWA 11Tسه فاز1.522.516.11 ½
DIWA 15Tسه فاز225.220.61 ½

پمپ کف کش پدرولا ایتالیا

پمپ کف کش پدرولا ایتالیا

مدل پمپ (تک فاز)قدرت (کیلو وات)قدرت (اسب بخار)آبدهی (لیتر بر دقیقه)ارتفاع (متر)خروجی(اینچ)
TOP MULTI II۰.۵۵۰.۷۵۱۰-۸۰۴۰-۵۱/۴ ۱
TOP1۰.۲۵۰.۳۳۲۰-۱۶۰۶-۱۱/۴ ۱
TOP2۰.۳۷۰.۵۲۰-۲۲۰۸-۱۱/۴ ۱
TOP3۰.۵۵۰.۷۵۲۰-۲۶۰۱۰-۲۱/۴ ۱
TOP4۰.۷۵۱۲۰-۳۲۰۱۲-۲۱/۴ ۱
TOP5۰.۹۲۱.۲۵۲۰-۴۰۰۱۴-۲۱/۴ ۱
TOP2-GM۰.۳۷۰.۵۲۰-۲۲۰۸-۱۱/۴ ۱
RXm2۰.۳۷۰.۵۲۰-۲۲۰۹.۵-۲۱/۴ ۱
RXm3۰.۵۵۰.۷۵۲۰-۲۲۰۱۱.۵-۳۱/۴ ۱
RXm4۰.۷۵۱۲۰-۲۶۰۱۵-۴۱/۲ ۱
RXm 3/20۰.۵۵۰.۷۵۲۰-۱۸۰۸-۳۱/۴ ۱
Dm 8۰.۵۵۰.۷۵۲۵-۲۷۵۱۱.۵-۲۱/۲ ۱
Dm 10D 10۰.۷۵۱۲۵-۳۲۵۱۴.۵-۲
Dm 20D 20۰.۷۵۱۲۵-۲۰۰۲۰-۱۰
Dm 30D 30۱.۱۱.۵۲۵-۳۰۰۲۶-۱۰
SUMOm 2/7SUMO 2/7۰.۷۵۱۱۰-۸۰۵۸-۲۳
SUMOm 2/11SUMO 2/11۱.۱۱.۵۱۰-۸۰۸۰-۳۴
SUMOm 2/15SUMO 2/15۱.۵۲۱۰-۸۰۸۷-۳۸

 پمپ داب ایتالیا 

پمپ داب ایتالیا

مدلولتاژ (V)RPMKWHPآمپر(A)حداکثر ارتفاع(m)ارتفاع (m)دبی(m3/h)خروجی(inch)
CAN 14 T۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۶.۲۱۷۱۵- ۲۸- ۶۶۲½"
RTL 2015-2T۳۸۰۲۸۰۰۱.۱۱.۵۳۱۵.۲۱۴.۱- ۱.۹۱.۵- ۱۳.۵۲"
RT 2015-2T۳۸۰۲۸۰۰۱.۱۱.۵۴.۸۱۵.۲۱۴.۱- ۱.۹۱.۵- ۱۳.۵۲"
RT AD 2015 - 2MSA-EX۲۲۰۲۸۰۰۱.۱۱.۵۸۱۵.۲۱۴.۱-۱.۹۱.۵-۱۳.۵۲”
RT 2025 2MA۲۲۰۲۸۰۰۱.۸۲.۵۱۳۲۳.۵۲۳ - ۵.۷۱.۵ - ۱۸۲"
RT 2025 2T۳۸۰۲۸۰۰۱.۸۲.۵۶.۴۲۵۲۴.۵ - ۵۱.۵- ۲۲.۵۲"
RT AD 2020 2T EX۳۸۰۲۸۰۰۱.۵۲۱.۵۲۰۱۹.۶- ۲.۳۱.۵- ۱۹.۵۲"
RW 2030 2T۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۵.۵۱۸۱۷.۷-۲.۷۳-۳۹۲”
RW 2540 2T۳۸۰۲۸۰۰۳۴۶۱۹۱۸.۸-۸.۳۳-۳۹۲½”
RW 3040 4T۳۸۰۱۴۰۰۳۴۵.۶۸۷.۴ - ۲.۳۱۲ - ۹۶۳"
RW 3040 2T۳۸۰۲۸۰۰۳۴۶.۵۱۵.۴۱۴.۵ - ۳۶- ۶۰۳"
RW 3050 2T۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵۸.۵۱۸.۷۱۸.۲ - ۴۶ -۷۲۳”
RW 3060 2T۳۸۰۲۸۰۰۴.۴۶۱۰۲۲.۳۲۰.۴- ۲.۵۱۲ - ۹۶۳”
RW 3075 2T۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴.۱ - ۹۶- ۹۰۳"
RW AD 3060 2T EX۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵۸.۵۱۸.۷۱۸.۲ - ۴۶- ۷۲۳"
RC 3060 2T۳۸۰۲۸۰۰۴.۴۶۱۱۲۸۲۶.۸ - ۱۴.۳۶- ۶۶۳”
RC 3075 2T۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۳۲.۹۳۱ - ۱۸.۸۶- ۶۶۳”
RC AD 3075 2T EX۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۷.۵۳۲.۹۳۱ - ۱۸.۸۶- ۶۶۳”
RW 4070 4T۳۸۰۱۴۰۰۵۶.۸۱۲۱۴.۱۱۳.۴ - ۲۱۲- ۱۳۲۴"
RW 4100 4T۳۸۰۱۴۰۰۷.۵۱۰۲۰۱۷۱۶.۷- ۳.۵۱۲- ۱۸۰۴"
RW 4100 2T۳۸۰۲۸۰۰۷.۵۱۰۲۱۲۴۲۲.۴- ۷.۵۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4120 4T۳۸۰۱۴۰۰۸.۸۱۲۲۴۲۱۲۰.۶- ۸.۲۱۲- ۱۸۰۴”
RW 4125 2T۳۸۰۲۸۰۰۹.۲۱۲.۵۲۶۲۷۲۵.۳ - ۱۰.۹۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4150 2T۳۸۰۲۸۰۰۱۱۱۵۳۰۳۱۲۸ - ۱۲۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4200 2T۳۸۰۲۸۰۰۱۵۲۰۳۱۴۰۳۸.۵ - ۲۰.۶۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4100 4T EX۳۸۰۱۴۰۰۷.۵۱۰۲۰۱۷۱۶.۷- ۳.۵۱۲- ۱۸۰۴"
RC 6120 4T۳۸۰۱۴۰۰۹۱۲۲۳۱۴۱۳.۱- ۳.۲۱۸- ۲۷۰۶"
RC 6200 4T۳۸۰۱۴۰۰۱۵۲۰۳۱۲۱۲۰.۵- ۵.۶۲۴- ۳۴۸۶"
RC 6250 4T۳۸۰۱۴۰۰۱۸.۵۲۵۳۷۳۱۲۸.۵ - ۸۳۰- ۳۹۶۶"
RC6300 4T۳۸۰۱۴۰۰۲۲۳۰۴۶۳۴.۳۳۰ - ۴.۸۳۶- ۵۱۶۶"
RC AD 6250 4TEX۳۸۰۱۴۰۰۱۸.۵۲۵۳۷۳۱۲۸.۵ - ۸۳۰- ۳۹۶۶"
RC 8300 6T۳۸۰۹۶۰۲۲۳۰۴۵۱۷۱۶.۵- ۲.۸۵۱- ۷۶۵۸"
DIG 22 T BLUE۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۶.۲۲۳۲۰- ۱۸- ۶۶۲½"
DIG 22 T WHITE۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۶.۲۲۳۲۰- ۱۸- ۶۶۲½"
DIG 37 APT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵.۵۸.۵۳۴۳۳.۵- ۲.۶۵ - ۷۶.۵۳"
DIG 37 MPT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵.۵۸.۵۲۰۱۹.۲- ۲.۳۸.۴ - ۱۲۶۴"
DIG 55 APT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۴۲۴۰ - ۲.۶۵- ۷۸۳"
DIG 55 MPT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴ - ۲.۳۹.۳ - ۱۴۱۴"
DIG 85 APT ORAENGE۳۸۰۲۸۰۰۸.۵۱۲.۵۱۸۵۱۵۰ - ۱۰۷.۲ - ۱۰۹۴"
DIG 85 MPT ORANGE۳۸۰۲۸۰۰۸.۵۱۲.۵۱۸۲۷۲۶.۷- ۲.۵۱۳.۳- ۲۰۴۶"
DIG 110 APT ORANGE۳۸۰۲۸۰۰۱۱۱۵۲۳۶۴۶۲ - ۱۰۹ - ۱۳۸۴"
DIG 110 MPT ORANGET۳۸۰۲۸۰۰۱۱۱۵۲۳۳۶۳۴.۲- ۲.۷۱۶.۲ - ۲۴۶۶"
RWI 2030 2T
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۵.۵۱۸۱۷.۷-۲.۷۳-۳۹۲"
RWI 3050 4T
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۱۴۰۰۳.۷۵۸.۸۹.۵۸.۹-۱.۸۱۲-۱۰۲۳"
RWI 3075 2T
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴.۱ - ۹۶- ۹۰۳"
RWI AD 2030 2TEX
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۵.۵۱۸۱۷.۷- ۲.۷۳- ۳۹۲"
RWI 3075 2T EX
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴.۱ - ۹۶- ۹۰۳"

پمپ سایر ایتالیا SAER PUMP ITALY

پمپ سایر ایتالیا SAER PUMP ITALY

مدلنوع کف کشHPارتفاع (m)آبدهی (M3/H)خروجی (inch)
QDX1.5-16-0.37کفکش تکفاز۰.۵۱۶۱.۵۱
QDX3-30-0.75کفکش تکفاز فلوتردار۱۳۰۳۱
QDX10-16-0.75کفکش تکفاز فلوتردار۱۱۶۱۰۲
QDX3-38-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۳۸۳۱
QDX10-20-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۲۰۱۰۲
QDX15-15-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۱۵۱۵۲.۵
QDX6-24-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۲۴۶۱.۵
QDX35-10-1.5کفکش تکفاز فلوتردار۲۱۰۳۵۳
QDX45-9-1.5کفکش تکفاز فلوتردار۲۹۴۵۴
QDX15-20-1.5کفکش تکفاز فلوتردار۲۲۰۱۵۲.۵
SPA3-48کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱.۵۵۰۶۱
SPA3-65کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۲۷۰۶۱
SPA6-28کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱.۵۳۰۱۵۲
SPA6-39کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۲۴۰۱۵۲
SPA6-65کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۳۷۰۱۵۲
SGPS20-5-0.75لجنکش تکفاز تمام استیل فلوتردار۱۷۱۶۲
V750Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱۱۶۱۸۲
V1100Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱.۵۱۶۱۰۲
V1500Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۲۲۲۱۶۲
V2200Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۳۹۴۲۳

پمپ کف کش استریم – پمپ کف کش چینی

پمپ کف کش استریم پمپ کف کش ویکتوری

مدل کف کشنوع کف کشقدرت (hp)حداکثر آبدهی (m³/h)حداکثر ارتفاع (m)دهانه خروجی(اینچ)
QDX1.5-12-0.25کفکش تک فاز0.374121
QDX1.5-17-0.37کفکش تک فاز0.5617.51
QDX1.5-25-0.55کفکش تک فاز0.754.525.51
QDX1.5-32-0.75کفکش تک فاز1632.51
QDX3-30-1.1کفکش تک فاز1.59.5301
QDX3-18-0.55کفکش تک فاز0.757.919.5
QDX3-24-0.75کفکش تک فاز1925
QDX10-12-0.55کفکش تک فاز0.751518.5
QDX8-18-0.75کفکش تک فاز11520
QDX15-7-0.55کفکش تک فاز0.752282
QDX10-16-0.75کفکش تک فاز115202
QDX15-10-0.75کفکش تک فاز13612
QDX25-6-0.75کفکش تک فاز1329.53
QDX40-6-1.1کفکش تک فاز1.552102
QDX15-14-1.1کفکش تک فاز1.52817
QX6-25-1.1کفکش سه فاز1.51625
QX6-25-1.1کفکش سه فاز1.516252
QX10-34-2.2Tکفکش سه فاز315352
QX12.5-50-4کفکش سه فاز5.520582
QX12.5-60-5.5کفکش سه فاز7.520832

پمپ کف کش راد پمپ

پمپ کف کش راد پمپ

کف کش رادمدلولتاژحداکثر آمپرحداکثر ارتفاعحداکثر آبدهی (Lit/min)دهانه (inch)
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۱تک فاز۴۱۴۲۰۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۳تک فاز۵.۳۳۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۴تک فاز۶.۵۴۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۵تک فاز۷.۴۵۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۶تک فاز۸.۲۶۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۸تک فاز۱۲۹۰۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۱تک فاز۵۱۲۴۲۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۲تک فاز۶.۳۲۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۳تک فاز۸.۹۳۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۴تک فاز۱۱۴۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۵تک فاز۱۲.۵۵۸۲۹۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۶تک فاز۱۴.۵۶۸۲۹۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۱تک فاز۷.۵۱۳۷۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۲تک فاز۸.۸۲۲۵۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۳تک فاز۱۴۳۳۵۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۵تک فاز۱۴۴۴۴۳۰۳

پمپ کف کش فدک – فدک پمپ 

پمپ کف کش فدک - فدک پمپ

شرح کالاقدرت(KW)قدرت (HP)خروجی بر حسب (inch)حداکثر ارتفاع (m)حداکثر آبدهی (M3/H)
F42/2۳.۷۵.۵۲۴۲۲۰
F54/2۵.۵۷.۵۲۵۴,۲۰۲۰
F72/2۷.۵۱۰۲۷۲۲۰
F92/3۷.۲۱۲.۵۲۷۲۲۰
F120/4۱۱۱۵۲۱۲۰۲۰
F150/5۱۳۱۷.۵۲۱۵۰۲۰
F180/6۱۵۲۰۲۱۸۰۲۰
F16/1۳.۷۵.۵۳۱۶۵۰
F27/1۳.۷۵.۵۳۲۷۳۵
F54/1۷.۵۱۰۳۵۴۳۵
F72/1۹.۲۱۲.۵۳۷۲۳۵
F92/3۱۱۱۵۳۷۲۳۵
F120/4۱۳۱۷.۵۳۱۲۰۳۵
F150/5۱۵۲۰۳۱۵۰۳۵
F22/1B۵.۵۷.۵۴۲۲۹۰
F32/1۵.۵۷.۵۴۳۲۵۰
F32/1B۷.۵۱۰۴۳۲۹۰
F54/2۹.۲۱۲.۵۴۵۴۵۰
F54/2B۱۳۱۷.۵۴۵۴۹۰
F72/3۱۱۱۵۴۷۲۵۰
F92/3۱۳۱۷.۵۴۹۲۵۰
F120/4۱۵۲۰۴۱۲۰۵۰
F32/1۱۱۱۵۶۳۲۱۴۰
F22/1۱۱۱۵۶۲۲۲۰۰
F32/1B۱۵۲۰۶۳۲۲۴۰

پمپ کف کش اسپیکو 

پمپ کف کش اسپیکو - پمپ اسپیکو

مدلولتاژ(v)حداکثر ارتفاع(m)حداکثر آبدهی(lit/min)خروجی(inch)
SP4-20-1تکفاز۲۰۲۰۰۱¼
SP4-20-3سه فاز۲۰۲۰۰۱¼
SP4-40-1تکفاز۳۸۲۰۰۱¼
SP4-40-3سه فاز۳۸۲۰۰۱¼
SP4-60-1تکفاز۵۸۲۰۰۱¼
SP4-60-3سه فاز۵۸۲۰۰۱¼
SP6-32-1تکفاز۳۲۴۵۰۲
SP6-32-3سه فاز۳۲۴۵۰۲
SP6-45-1تکفاز۴۵۴۲۰۲
SP6-45-3سه فاز۴۵۴۲۰۲
SP6-60-1تکفاز۶۰۴۲۰۲
SP6-60-3سه فاز۶۰۴۲۰۲
SP6-75-3سه فاز۷۵۴۲۰۲
SP8-20-1تکفاز۱۸۷۵۰۳
SP8-20-3سه فاز۱۸۷۵۰۳
SP8-30-1تکفاز۳۰۷۲۰۳
SP8-35-3سه فاز۳۵۷۲۰۳
SP8-45-1تکفاز۴۵۶۷۰۳
SP8-50-3سه فاز۵۰۷۰۰۳
SP8-60-3سه فاز۶۰۶۷۰۳

پمپ کف کش توان تک

پمپ کف کش توان تک - کف کش ایرانی توان

کف کش توان تک