پمپ کف کش – پمپ آب کف کش – پمپ کف کش قیمت

پمپ آب کف کش – پمپ کف کش آب – پمپ کف کش توان – پمپ کف کش راد – پمپ کف کش قیمت – پمپ کف کش فدک – پمپ کف کش چینی – پمپ کف کش استریم – پمپ کف کش چیست – پمپ کف کش ایتالیایی – پمپ کف کش آلمانی – قیمت کف کش استریم – پمپ کف کش پمپیران – پمپ کف کش راد – پمپ کف کش اسپیکو – مشخصات فنی کف کش – کفکش آب – کفکش راد – کفکش توان – کف کش ایرانی – کف کش قیمت – کف کش راد پمپ – کف کش پلاستیکی – کف کش فلزی – کف کش استیل

lowara
Stream-pump-logo
Pentax
SAER
pedrolloe
VICTORI
DAB-pump-logo
FADAK-PUMP-LOGO
PUMPIRAN-logo
faggiolati-in-IRAN
RAD-PUMP-LOGO

راهنمای انتخاب پمپ کف کش – پمپ لجن کش

کف کش وسیله ای برای بیرون آوردن و انتقال از چاه ها – استخر ها و منابع آب می باشند . کف کش جز پمپ مستغرق هستند . کف کش معمولا یا دارای فلوتر ( کنترل سطح آب ) می باشند یا این قطعه را می توانید جدا گانه به آن نصب نمایید . پمپ کف کش عموما به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم یندی می شوند . کف کش را برای آب های تمیز و بدون آلودگی – صاف و تمیز – استفاده می کنند . کف کش ها دارای پروانه های مختلفی از جمله استیل – چدن – برنز و آلومینیوم می باشند . اکثر کف کش های ایرانی دارای بدنه و پروانه چدن و استیل می باشند . انواع پمپ کف کش چینی دارای بدنه و پروانه آلومینیومی هستند بنابراین دارای کیفیت پایین تری هستند و اغلب عمر مفید کوتاه تری نسبت به کف کش ایتالیایی و ایرانی دارند .
لجن کش را برای عموما آب های آلوده و دارای ناصافی استفاده می کنند . لجن کش دارای پروانه باز یا نیمه باز می باشند که این امر سبب رد کردن مواد جامد و ذرات معلق در آب می باشد . در صورتی که مواد جامد بزرگتر از ۱۰ میلیمتر آب شما دارا می باشد حتما باید از لجن کش با پروانه خرد کن دار یا لجن کش با پروانه گریندر دار استفاده نمود .
انواع پمپ کفکش و لجنکش دارای خروجی از بغل یا خروجی از بالا می باشند . نکته حائز اهمیت در مورد تفاوت آن ها می توان به ای مورد اشاره کرد که کف کش ها دارای فشار و ارتفاع کاری بالاتری نسبت به لجن کش ها می باشند . البته لجن کش های با ارتفاع متوسط و بالا نیز موجود می باشد که قیمت آن ها از حد معمول بسیار بالاتر می باشد .
جنس بنده پمپ لجن کش : استنلس استیل ، چدن و برنز
جنس پروانه لجن کش: استیل ، چدن و برنج
لجن کش تک کاناله – لجن کش دو کاناله – لجن کش پروانه نیمه باز – لجن کش پروانه باز – لجن کش پروانه Vortex

پمپ کف کش پنتاکس ایتالیا 

پمپ کف کش پنتاکس ایتالیا

 مدلتوان ( hp)حداکثر ارتفاع (m)حداکثر آبدهی (m³/h)دهانه خروجی (اینچ)
DP 1001.513.3151  ¼
DP 100G1.513.3151  ¼
DP 801.1510.3121  ¼
DP 80G1.1510.3121  ¼
DP 600.538.57.21
DP 60G0.538.57.21
DP 400.276.14.81
DP 40G0.276.14.81

کف کش دو جداره – کف کش چدنی – کف کش تک فاز – کف کش سه فاز – بهترین مارک کف کش – کف کش بدنه پلاستیکی – کف کش ایتالیایی – کف کش چینی خوب – ارزان ترین کف کش – واردات کف کش – صادارت کف کش – بهترین قیمت کف کش آب – خیابان سعدی کف کش – نمایندگی کف کش – مرکز فروش کف کش – لجن کش – قیمت پمپ لجن کش چینی

پمپ کف کش

پراستفاده ترین نوع های پمپ در حوزه ی آبرسانی پمپ کف کش می باشد . پمپ کف کش یا پمپ چاهی از نوع پمپ­های سانتریفیوژ شناور است که به منظور انتقال سیالات تمیز مانند آب طراحی و مورد استفاده قرار می­گیرد. اساس کار آن بدین صورت است که یک موتور الکتریکی، پمپ را به حرکت در می آورد و انرژی جنبشی سیال را افزایش می دهد. از لحاظ ساختاری نیز همانند پمپ های توربین عمودی می باشد. پمپ کف کش شامل یک پمپ گریز از مرکز به همراه شفت عمودی می باشد که فشار سیال خروجی به چرخش پروانه ها وابسته است .اجزاء اصلی یک پمپ کف کش عبارتست از: پروانه، موتور، محور، حلزون، درزگیر مکانیکی، کابل و ملحقات.

به طور معمول پمپ کف کش با ارتفاع پنج متر به پمپ آبنما معروف است و دارای سایز های متفاوت و بر حسب اینچ متنوع است . مفهوم هد  ارتفاع پمپاژ مایع و مفهوم دبی مقدار آبدهی پمپ از قسمت خروجی است..

 به طور کلی در دو نوع پمپ شناور و پمپ شافت و غلاف موجود است. البته امروزه بیشتر نوع شناور مورد استفاده قرار می­گیرد. این نوع پمپ­ها بهترین گزینه برای تخلیه حوض، چاه و انتقال پساب هستند. پمپ­های کف کش شناور با قرار گرفتن در کف سیال مورد نظر آن را به بالا انتقال می­دهند. لذا مهمترین شرط برای این نوع پمپ ضد آب بودن آن است. برای این منظور کلاس حفاظتی موتور در پمپ­های کف کش IP68 است. در نوع شافت و غلاف که بیشتر در گذشته از آن استفاده می­شد، پمپ بیرون چاه مورد نظر قرار می گرفت لذا تعمیر موتور راحت تر و نیاز به کلاس حفاظتی بالا کاهش پیدا می­کرد. اما نکته مهم امنیت نداشتن الکترو موتور در مناطق ناامن است.

در هنگام انتخاب پمپ باید به ارتفاع و قطر خروجی دقت داشت. منظور از ارتفاع یا هد پایین ترین سطحی است که پمپ در آن قرار گرفته و مایع پمپاژ را آنجا میریزد. البته باید توجه داشت هنگام خرید پمپی خریداری شود که هد آن چندین متر بالاتر از هد مورد نظر باشد و زیرا در شرایط عادی همواره هد کمتر از آنچیزی است که روی پمپ درج می­شود. در مورد قطر خروجی که عامل بسیار مهمی است باید به حجم آب موجود و زمان تخلیه توجه داشت.

نصب پمپ

براى پمپاژ آب از چاه هاى سطحى نيمه عميق و عميق و نيز انتقال دبى زياد آب از کانال هاى آب به نهرهاى اصلى آبيارى و يا جابه جايى فاضلاب از پمپ هاى محور عمودى استفاده مى شود که روش نصب هر کدام به شرح زير مي باشد:

پمپ هاي داخل چاهي:

همانطور که پیشتر گفته شد اين پمپ­ها به دو دسته تقسيم مي شوند:

پمپ هاي شناور: اين پمپ از اتصال یک الکتروموتور به پمپ چند طبقه تشکیل شده است که پايين تر از سطح ايستابي داخل چاه نصب می­گردد  و برق از طریق کابل به الکتروموتور منتقل شده و پمپ را به حرکت در مى آورد.

پمپ­هاى شافت و غلافی: اين پمپ در چاه پايين­تر از سطح ايستایى نصب می­گردد و محور پمپ به وسيله يک شفت بلند به خروجی جعبه دنده ای که سر چاه نصب شده متصل مي باشد. ورودى جعبه دنده به موتور محرک وصل مي باشد.

پمپ کف کش و لجن کش که معمولاًاز دسته پمپ­های سيار هستند، در گودال ها و يا مخازن آب قرار مى گيرند و نياز به نصب ندارند. پمپ هاى کف کش به عنوان پمپ درون چاهى نيز استفاده مى شود که در اين مواقع همانند پمپ هاى ديگر درون چاهى(شناور یا شافت و غلاف) داخل چاه نصب مى گردد.

برای جلوگیری از آلودگی آب و خاک، بايد مديريت درستی برای دفع زباله های خروجی از پمپ های کف کش (مواد پلاستیکی، پارچه ای و …) انجام دهيد تا اين مواد به درستی بازيافت يا در جاهای ويژه پيش بينی شده دفن شوند تا از آلودگی محيط زيست جلوگيري شود.

کاربرد پمپ کف کش

تک مرحله ای: پمپاژ آب صاف، پمپ آب خانگی، پمپ کف کش چاه آب، فواره ها، انتقال آب از مخازن و استخرها، تخلیه پساب­های فاضلاب (با غلظت کم)، آبیاری، انتقال سیالات مختلف در صنایع غذایی و دارویی، تخلیه پساب های باران، تخلیه آب استخر، تخلیه  انتقال آب از مخازن آبیاری کشاورزی، مصارف آب شرب، گلخانه ها و در صنایع مانند پمپاژ دوغاب

پمپ چند مرحله ای: جهت پمپاژ آب و نفت از چاه های عمیق (به دلیل قابلیت کار در دبی و عمق مختلف)

دسته بندی پمپ کف کش

الکتروپمپ­های کف کش در دو نوع ساده و فلوتردار ( دارای قطع کن برقی ) می باشند. و در دسته بندی دیگر به دو نوع آب از بغل و آب از رو تقسیم بندی می­شوند. همچنین از لحاظ نحوه خنک کاری در دو نوع خنک شونده با آب و خنک شونده با روغن موجود است.

کف کش نوع بادی (پنوماتیک) و برقی ضد انفجار (EX) اروپایی با بدنه چدن جهت انتقال سیالات شیمیایی و قابل اشتعال و انفجار و انواع مشتقات نفتی نیز در بازار موجود است.

کف کش ها در دو نوع خازن داخل و خازن بیرون ( تکفاز ) ساخته می شوند و از لحاظ مصرف برق به دو نوع  تک فاز و سه فاز دسته بندی می گردند.

پروانه کف کش ها در پوسته جهت انتقال آب صاف و آبهای آلوده حاوی املاح ( آب و یا آبگیر رودخانه) به دو صورت پروانه بسته و پروانه نیمه باز قرار می­گیرد.

توان پمپ های کف کش قابل ارائه بسته به نیاز مشتری، عبارت است از پمپ کف کش با توان ۱ اسب بخار تا پمپ­های کف کش با توان ۱۵ اسب بخار و دو حالت تک فاز و سه فاز. همچنین پمپ­های کف کش از ۱ اینچ تا ۶ اینچ موجود است. از لحاظ کشور های تولید کننده پمپ کف کش می توان به: پمپ های کف کش ایتالیایی ، پمپ های کف کش دانمارکی، پمپ های کف کش چینی و پمپ های کف کش ایرانی اشاره کرد.

 جنس پمپ کف کش

پمپ کف کش بسته به نوع کاربرد و سیال مورد پمپاژ می تواند از جنس فولاد ضد زنگ، چدن، آلومینیوم، اسکوبایی و مواد پلیمری ساخته شود.

جنس پروانه از نوع استیل، تکنو پلیمر، نوریل ( پلاستیک فشرده )، چدن و برنج می­باشد. جنس پروانه ی پمپ های کف کش اغلب از جنس برنج می باشد. ولی بر اساس درخواست برخی کارخانه ها  پمپ کف کش با پروانه از فولاد یا نوریل و یا باکالیت نیز تولید می کنند.

از عوامل تاثیر گذار بر  قیمت پمپ کف کش می توان ارتفاع، کیفیت ، قدرت و كشور سازنده پمپ را نام برد. شفت پمپ کف کش اغلب از جنس فولاد ضد زنگ پمپ­های کف کش با شفت فولادی به پمپ های کف کش ضد زنگ نیز معروف هستند.

بر اساس کاربرد پمپ کف کش دارای مدل های مختلفی می باشد. به عنوان مثال برای پمپاژ آب شور و یا آب اسیدی با درصد بالا، کف کش بدنه استیل و یا کف کش با بدنه پلاستیک توصیه می­شود. همچنین جهت انتقال آب شور، کف کش با بدنه و پروانه برنجی نیز استفاده می­شود. در کاربردهای آب با خصلت اسیدی و شوری پایین از پمپ کف کش بدنه چدن و یا بدنه آلومینیوم استفاده می شود.

نحوه ی کارکرد پمپ کف کش فلوتر دار

نحوی کار پمپ کف کش فلوتر دار بدین صورت است که هنگام پایین تر شدن آب از سطح ورودی پمپ ، از فلوتر به پمپ فرمان قطع کف کش ارسال میشود. در واقع برای جلوگیری از سوختن پمپ هنگام کار در مخازن و یا چاه­های با سطح آب پایین تر از پمپ ، از قطعی فلوتر استفاده می شود. در حقیقت وظیفه فلوتر قطع و وصل جریان برق می باشد. به عبارتی نحوه کار در پمپ­های کف کش فلوتر دار به این صورت است: هنگامی که سطح آب پایین بیاید به فرمان فلوتر جریان برق قطع شده و پمپ از کار می ایستد و هنگامی که سطح آب بالاتر از پمپ بیاید به فرمان فلوتر جریان برق وصل شده و پمپ مجدد شروع به کار میکند. فلوتر یا اتومات بر روی پمپ قابل نصب است. در صورتی که پمپ بدون فلوتر خریداری شود در صورت تمایل میتوان فلوتر را جداگانه خریداری و روی پمپ نصب نمود. استفاده از فلوتر یا اتومات مانع از سوختن پمپ میشود.

پمپ های کف کش از دو قسمت اصلی الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده اند، قسمت الکتریکی شامل بخش سیم پیچی می باشد،که از این لحاظ پمپ های کف کش ایرانی، بسیار سطح بالا هستند. زیرا کشور ایران از بهترین تولید کنندگان مس در دنیا می باشد. اما از لحاظ مکانیکی که شامل  بخش­های استاتور، رتور و پروانه ها می باشد پمپ­های ایرانی کیفیت خوبی ندارند زیرا تکنولوژی قسمت مکانیکی پمپ کف کش در ایران به شکل مناسبی پیشرفت نکرده است.

 

پمپ کف کش لوارا ایتالیا 

پمپ کف کش لوار ایتالیا

مدلنوع پمپقدرت (hp)حداکثر آبدهی (m³/h)حداکثر ارتفاعدهانه خروجی (اینچ)
DOC 3کف کش تک فاز0.337.56.31 ¼
DOC 7کف کش تک فاز0.7513.510.71 ¼
DIWA 05تک فاز0.751510.91 ½
DIWA 07تک فاز118141 ½
DIWA 11تک فاز1.522.516.11 ½
DIWA 05Tسه فاز0.751510.91 ½
DIWA 11Tسه فاز1.522.516.11 ½
DIWA 15Tسه فاز225.220.61 ½

پمپ کف کش پدرولا ایتالیا

پمپ کف کش پدرولا ایتالیا

مدل پمپ (تک فاز)قدرت (کیلو وات)قدرت (اسب بخار)آبدهی (لیتر بر دقیقه)ارتفاع (متر)خروجی(اینچ)
TOP MULTI II۰.۵۵۰.۷۵۱۰-۸۰۴۰-۵۱/۴ ۱
TOP1۰.۲۵۰.۳۳۲۰-۱۶۰۶-۱۱/۴ ۱
TOP2۰.۳۷۰.۵۲۰-۲۲۰۸-۱۱/۴ ۱
TOP3۰.۵۵۰.۷۵۲۰-۲۶۰۱۰-۲۱/۴ ۱
TOP4۰.۷۵۱۲۰-۳۲۰۱۲-۲۱/۴ ۱
TOP5۰.۹۲۱.۲۵۲۰-۴۰۰۱۴-۲۱/۴ ۱
TOP2-GM۰.۳۷۰.۵۲۰-۲۲۰۸-۱۱/۴ ۱
RXm2۰.۳۷۰.۵۲۰-۲۲۰۹.۵-۲۱/۴ ۱
RXm3۰.۵۵۰.۷۵۲۰-۲۲۰۱۱.۵-۳۱/۴ ۱
RXm4۰.۷۵۱۲۰-۲۶۰۱۵-۴۱/۲ ۱
RXm 3/20۰.۵۵۰.۷۵۲۰-۱۸۰۸-۳۱/۴ ۱
Dm 8۰.۵۵۰.۷۵۲۵-۲۷۵۱۱.۵-۲۱/۲ ۱
Dm 10D 10۰.۷۵۱۲۵-۳۲۵۱۴.۵-۲
Dm 20D 20۰.۷۵۱۲۵-۲۰۰۲۰-۱۰
Dm 30D 30۱.۱۱.۵۲۵-۳۰۰۲۶-۱۰
SUMOm 2/7SUMO 2/7۰.۷۵۱۱۰-۸۰۵۸-۲۳
SUMOm 2/11SUMO 2/11۱.۱۱.۵۱۰-۸۰۸۰-۳۴
SUMOm 2/15SUMO 2/15۱.۵۲۱۰-۸۰۸۷-۳۸

پمپ داب ایتالیا 

پمپ داب ایتالیا

مدلولتاژ (V)RPMKWHPآمپر(A)حداکثر ارتفاع(m)ارتفاع (m)دبی(m3/h)خروجی(inch)
CAN 14 T۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۶.۲۱۷۱۵- ۲۸- ۶۶۲½"
RTL 2015-2T۳۸۰۲۸۰۰۱.۱۱.۵۳۱۵.۲۱۴.۱- ۱.۹۱.۵- ۱۳.۵۲"
RT 2015-2T۳۸۰۲۸۰۰۱.۱۱.۵۴.۸۱۵.۲۱۴.۱- ۱.۹۱.۵- ۱۳.۵۲"
RT AD 2015 - 2MSA-EX۲۲۰۲۸۰۰۱.۱۱.۵۸۱۵.۲۱۴.۱-۱.۹۱.۵-۱۳.۵۲”
RT 2025 2MA۲۲۰۲۸۰۰۱.۸۲.۵۱۳۲۳.۵۲۳ - ۵.۷۱.۵ - ۱۸۲"
RT 2025 2T۳۸۰۲۸۰۰۱.۸۲.۵۶.۴۲۵۲۴.۵ - ۵۱.۵- ۲۲.۵۲"
RT AD 2020 2T EX۳۸۰۲۸۰۰۱.۵۲۱.۵۲۰۱۹.۶- ۲.۳۱.۵- ۱۹.۵۲"
RW 2030 2T۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۵.۵۱۸۱۷.۷-۲.۷۳-۳۹۲”
RW 2540 2T۳۸۰۲۸۰۰۳۴۶۱۹۱۸.۸-۸.۳۳-۳۹۲½”
RW 3040 4T۳۸۰۱۴۰۰۳۴۵.۶۸۷.۴ - ۲.۳۱۲ - ۹۶۳"
RW 3040 2T۳۸۰۲۸۰۰۳۴۶.۵۱۵.۴۱۴.۵ - ۳۶- ۶۰۳"
RW 3050 2T۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵۸.۵۱۸.۷۱۸.۲ - ۴۶ -۷۲۳”
RW 3060 2T۳۸۰۲۸۰۰۴.۴۶۱۰۲۲.۳۲۰.۴- ۲.۵۱۲ - ۹۶۳”
RW 3075 2T۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴.۱ - ۹۶- ۹۰۳"
RW AD 3060 2T EX۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵۸.۵۱۸.۷۱۸.۲ - ۴۶- ۷۲۳"
RC 3060 2T۳۸۰۲۸۰۰۴.۴۶۱۱۲۸۲۶.۸ - ۱۴.۳۶- ۶۶۳”
RC 3075 2T۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۳۲.۹۳۱ - ۱۸.۸۶- ۶۶۳”
RC AD 3075 2T EX۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۷.۵۳۲.۹۳۱ - ۱۸.۸۶- ۶۶۳”
RW 4070 4T۳۸۰۱۴۰۰۵۶.۸۱۲۱۴.۱۱۳.۴ - ۲۱۲- ۱۳۲۴"
RW 4100 4T۳۸۰۱۴۰۰۷.۵۱۰۲۰۱۷۱۶.۷- ۳.۵۱۲- ۱۸۰۴"
RW 4100 2T۳۸۰۲۸۰۰۷.۵۱۰۲۱۲۴۲۲.۴- ۷.۵۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4120 4T۳۸۰۱۴۰۰۸.۸۱۲۲۴۲۱۲۰.۶- ۸.۲۱۲- ۱۸۰۴”
RW 4125 2T۳۸۰۲۸۰۰۹.۲۱۲.۵۲۶۲۷۲۵.۳ - ۱۰.۹۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4150 2T۳۸۰۲۸۰۰۱۱۱۵۳۰۳۱۲۸ - ۱۲۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4200 2T۳۸۰۲۸۰۰۱۵۲۰۳۱۴۰۳۸.۵ - ۲۰.۶۱۲- ۱۰۲۴"
RW 4100 4T EX۳۸۰۱۴۰۰۷.۵۱۰۲۰۱۷۱۶.۷- ۳.۵۱۲- ۱۸۰۴"
RC 6120 4T۳۸۰۱۴۰۰۹۱۲۲۳۱۴۱۳.۱- ۳.۲۱۸- ۲۷۰۶"
RC 6200 4T۳۸۰۱۴۰۰۱۵۲۰۳۱۲۱۲۰.۵- ۵.۶۲۴- ۳۴۸۶"
RC 6250 4T۳۸۰۱۴۰۰۱۸.۵۲۵۳۷۳۱۲۸.۵ - ۸۳۰- ۳۹۶۶"
RC6300 4T۳۸۰۱۴۰۰۲۲۳۰۴۶۳۴.۳۳۰ - ۴.۸۳۶- ۵۱۶۶"
RC AD 6250 4TEX۳۸۰۱۴۰۰۱۸.۵۲۵۳۷۳۱۲۸.۵ - ۸۳۰- ۳۹۶۶"
RC 8300 6T۳۸۰۹۶۰۲۲۳۰۴۵۱۷۱۶.۵- ۲.۸۵۱- ۷۶۵۸"
DIG 22 T BLUE۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۶.۲۲۳۲۰- ۱۸- ۶۶۲½"
DIG 22 T WHITE۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۶.۲۲۳۲۰- ۱۸- ۶۶۲½"
DIG 37 APT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵.۵۸.۵۳۴۳۳.۵- ۲.۶۵ - ۷۶.۵۳"
DIG 37 MPT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۳.۷۵.۵۸.۵۲۰۱۹.۲- ۲.۳۸.۴ - ۱۲۶۴"
DIG 55 APT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۴۲۴۰ - ۲.۶۵- ۷۸۳"
DIG 55 MPT YELLOW۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴ - ۲.۳۹.۳ - ۱۴۱۴"
DIG 85 APT ORAENGE۳۸۰۲۸۰۰۸.۵۱۲.۵۱۸۵۱۵۰ - ۱۰۷.۲ - ۱۰۹۴"
DIG 85 MPT ORANGE۳۸۰۲۸۰۰۸.۵۱۲.۵۱۸۲۷۲۶.۷- ۲.۵۱۳.۳- ۲۰۴۶"
DIG 110 APT ORANGE۳۸۰۲۸۰۰۱۱۱۵۲۳۶۴۶۲ - ۱۰۹ - ۱۳۸۴"
DIG 110 MPT ORANGET۳۸۰۲۸۰۰۱۱۱۵۲۳۳۶۳۴.۲- ۲.۷۱۶.۲ - ۲۴۶۶"
RWI 2030 2T
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۵.۵۱۸۱۷.۷-۲.۷۳-۳۹۲"
RWI 3050 4T
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۱۴۰۰۳.۷۵۸.۸۹.۵۸.۹-۱.۸۱۲-۱۰۲۳"
RWI 3075 2T
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴.۱ - ۹۶- ۹۰۳"
RWI AD 2030 2TEX
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۲.۲۳۵.۵۱۸۱۷.۷- ۲.۷۳- ۳۹۲"
RWI 3075 2T EX
(پمپ لجن کش تمام استیل)
۳۸۰۲۸۰۰۵.۵۷.۵۱۲۲۵۲۴.۱ - ۹۶- ۹۰۳"

 کف کش اتوماتیک – کف کش فلوتر دار – کف کش ساده – پمپ کف کش آب آلوده – کف کش بیمارستانی – کف کش آب دریا – کف کش استیل – لجن کش استیل – کف کش تک فاز

پمپ سایر ایتالیا SAER PUMP ITALY

پمپ سایر ایتالیا SAER PUMP ITALY

مدلنوع کف کشHPارتفاع (m)آبدهی (M3/H)خروجی (inch)
QDX1.5-16-0.37کفکش تکفاز۰.۵۱۶۱.۵۱
QDX3-30-0.75کفکش تکفاز فلوتردار۱۳۰۳۱
QDX10-16-0.75کفکش تکفاز فلوتردار۱۱۶۱۰۲
QDX3-38-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۳۸۳۱
QDX10-20-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۲۰۱۰۲
QDX15-15-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۱۵۱۵۲.۵
QDX6-24-1.1کفکش تکفاز فلوتردار۱.۵۲۴۶۱.۵
QDX35-10-1.5کفکش تکفاز فلوتردار۲۱۰۳۵۳
QDX45-9-1.5کفکش تکفاز فلوتردار۲۹۴۵۴
QDX15-20-1.5کفکش تکفاز فلوتردار۲۲۰۱۵۲.۵
SPA3-48کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱.۵۵۰۶۱
SPA3-65کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۲۷۰۶۱
SPA6-28کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱.۵۳۰۱۵۲
SPA6-39کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۲۴۰۱۵۲
SPA6-65کفکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۳۷۰۱۵۲
SGPS20-5-0.75لجنکش تکفاز تمام استیل فلوتردار۱۷۱۶۲
V750Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱۱۶۱۸۲
V1100Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۱.۵۱۶۱۰۲
V1500Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۲۲۲۱۶۲
V2200Fلجنکش تکفاز نیمه استیل فلوتردار۳۹۴۲۳

پمپ کف کش استریم – پمپ کف کش چینی – پمپ کف کش ویکتوری – لجن کش چینی – لجن کش ویکتوری

پمپ کف کش استریم پمپ کف کش ویکتوری

مدل کف کشنوع کف کشقدرت (hp)حداکثر آبدهی (m³/h)حداکثر ارتفاع (m)دهانه خروجی(اینچ)
QDX1.5-12-0.25کفکش تک فاز0.374121
QDX1.5-17-0.37کفکش تک فاز0.5617.51
QDX1.5-25-0.55کفکش تک فاز0.754.525.51
QDX1.5-32-0.75کفکش تک فاز1632.51
QDX3-30-1.1کفکش تک فاز1.59.5301
QDX3-18-0.55کفکش تک فاز0.757.919.5
QDX3-24-0.75کفکش تک فاز1925
QDX10-12-0.55کفکش تک فاز0.751518.5
QDX8-18-0.75کفکش تک فاز11520
QDX15-7-0.55کفکش تک فاز0.752282
QDX10-16-0.75کفکش تک فاز115202
QDX15-10-0.75کفکش تک فاز13612
QDX25-6-0.75کفکش تک فاز1329.53
QDX40-6-1.1کفکش تک فاز1.552102
QDX15-14-1.1کفکش تک فاز1.52817
QX6-25-1.1کفکش سه فاز1.51625
QX6-25-1.1کفکش سه فاز1.516252
QX10-34-2.2Tکفکش سه فاز315352
QX12.5-50-4کفکش سه فاز5.520582
QX12.5-60-5.5کفکش سه فاز7.520832

پمپ کف کش راد پمپ – کف کش ایرانی راد – کف کش دوجداره پروانه استیل 

پمپ کف کش راد پمپ

کف کش رادمدلولتاژحداکثر آمپرحداکثر ارتفاعحداکثر آبدهی (Lit/min)دهانه (inch)
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۱تک فاز۴۱۴۲۰۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۳تک فاز۵.۳۳۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۴تک فاز۶.۵۴۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۵تک فاز۷.۴۵۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۶تک فاز۸.۲۶۵۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۴.۸تک فاز۱۲۹۰۱۲۰۱,۱.۴
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۱تک فاز۵۱۲۴۲۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۲تک فاز۶.۳۲۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۳تک فاز۸.۹۳۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۴تک فاز۱۱۴۸۲۷۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۵تک فاز۱۲.۵۵۸۲۹۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۶.۶تک فاز۱۴.۵۶۸۲۹۰۲
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۱تک فاز۷.۵۱۳۷۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۲تک فاز۸.۸۲۲۵۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۳تک فاز۱۴۳۳۵۵۰۳
کف کش دو جداره پروانه استیل۹.۵تک فاز۱۴۴۴۴۳۰۳

پمپ کف کش فدک – فدک پمپ – کف کش سه فاز فدک – کف کش ایرانی فدک پمپ

پمپ کف کش فدک - فدک پمپ

شرح کالاقدرت(KW)قدرت (HP)خروجی بر حسب (inch)حداکثر ارتفاع (m)حداکثر آبدهی (M3/H)
F42/2۳.۷۵.۵۲۴۲۲۰
F54/2۵.۵۷.۵۲۵۴,۲۰۲۰
F72/2۷.۵۱۰۲۷۲۲۰
F92/3۷.۲۱۲.۵۲۷۲۲۰
F120/4۱۱۱۵۲۱۲۰۲۰
F150/5۱۳۱۷.۵۲۱۵۰۲۰
F180/6۱۵۲۰۲۱۸۰۲۰
F16/1۳.۷۵.۵۳۱۶۵۰
F27/1۳.۷۵.۵۳۲۷۳۵
F54/1۷.۵۱۰۳۵۴۳۵
F72/1۹.۲۱۲.۵۳۷۲۳۵
F92/3۱۱۱۵۳۷۲۳۵
F120/4۱۳۱۷.۵۳۱۲۰۳۵
F150/5۱۵۲۰۳۱۵۰۳۵
F22/1B۵.۵۷.۵۴۲۲۹۰
F32/1۵.۵۷.۵۴۳۲۵۰
F32/1B۷.۵۱۰۴۳۲۹۰
F54/2۹.۲۱۲.۵۴۵۴۵۰
F54/2B۱۳۱۷.۵۴۵۴۹۰
F72/3۱۱۱۵۴۷۲۵۰
F92/3۱۳۱۷.۵۴۹۲۵۰
F120/4۱۵۲۰۴۱۲۰۵۰
F32/1۱۱۱۵۶۳۲۱۴۰
F22/1۱۱۱۵۶۲۲۲۰۰
F32/1B۱۵۲۰۶۳۲۲۴۰

پمپ کف کش اسپیکو – پمپ اسپیکو – کفکش اسپیکو – کف کش ایرانی

پمپ کف کش اسپیکو - پمپ اسپیکو

مدلولتاژ(v)حداکثر ارتفاع(m)حداکثر آبدهی(lit/min)خروجی(inch)
SP4-20-1تکفاز۲۰۲۰۰۱¼
SP4-20-3سه فاز۲۰۲۰۰۱¼
SP4-40-1تکفاز۳۸۲۰۰۱¼
SP4-40-3سه فاز۳۸۲۰۰۱¼
SP4-60-1تکفاز۵۸۲۰۰۱¼
SP4-60-3سه فاز۵۸۲۰۰۱¼
SP6-32-1تکفاز۳۲۴۵۰۲
SP6-32-3سه فاز۳۲۴۵۰۲
SP6-45-1تکفاز۴۵۴۲۰۲
SP6-45-3سه فاز۴۵۴۲۰۲
SP6-60-1تکفاز۶۰۴۲۰۲
SP6-60-3سه فاز۶۰۴۲۰۲
SP6-75-3سه فاز۷۵۴۲۰۲
SP8-20-1تکفاز۱۸۷۵۰۳
SP8-20-3سه فاز۱۸۷۵۰۳
SP8-30-1تکفاز۳۰۷۲۰۳
SP8-35-3سه فاز۳۵۷۲۰۳
SP8-45-1تکفاز۴۵۶۷۰۳
SP8-50-3سه فاز۵۰۷۰۰۳
SP8-60-3سه فاز۶۰۶۷۰۳

پمپ کف کش توان تک – کف کش ایرانی توان – کف کش توان 

پمپ کف کش توان تک - کف کش ایرانی توان

کف کش توان تک

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .