پمپ کارواش برتولینی ایتالیا – پمپ برتولینی – کارواش صنعتی برتولینی

پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار  – نمایندگی پمپ کارواش برتولینی wbl1111 – پمپ کارواش برتولینی ایتالیا – پمپ برتولینی – لوازم پمپ کارواش برتولینی – قیمت پمپ کارواش صنعتی برتولینی -قیمت پمپ کارواش برتولینی ایتالیا- تعمیر پمپ کارواش برتولینی پمپ کارواش صنعتی برتولینی ایتالیا – لیست قیمت کارواش صنعتی – واتر جت فشار بالای ایتالیایی – پمپ پیستونی کارواش – پمپ کارواش پیستونی – پمپ صنعتی پیستونی کارواش – پمپ فشار بالای پیستونی ایتالیایی

پمپ کارواش تک فاز

 پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار

تک فاز

کارواش صنعتی سه فاز

 پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار – چرخ و دسته – تک فاز

پمپ کارواش صنعتی

 پمپ کارواش برتولینی ۱۱۰ بار – شاسی فرغونی منبع ۱۰۰ لیتری  – سه فاز

کارواش صنعتی

 پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار 

سه فاز

پمپ کارواش برتولینی ایتالیا – قیمت کارواش صنعتی برتولینی

آینده ی یک شرکت اغلب در گذشته آن شرکت نوشته شده است. اگر گذشته پمپ کارواش برتولینی را به یاد آورید که به عنوان شرکت عملیات زیرزمینی در سال ۱۹۱۸ آغاز کنید،  می توانیم به صورت یک نوستالژی به زمانی بنگریم که بنیانگذار شرکت، اوگو برتلینی، آرزوی خلاصی از سختیهای زمینهای کشاورزی به منظور حاصلخیزی و عملکرد بهتر محصولات را داشت. در حقیقت این شرکت در محله Rubiera تاسیس شد، منطقه ای که در آن روزها غنی از کشاورزی و کارآفرینی بود. بنابراین، اولین پمپ با عملکرد پاششی بوجود آمد: پمپ پیستون دوکاره جهت اسپری سموم از بین برنده علف های هرز در میان گندمها و برای اسپری در تاکستان که جز برنامه های کاربردی معمول در منطقه Reggio Emilia بود. بعد از آن، پمپ کارواش حجمی پیستون / دیافراگم، پمپ های پیستون ساده، تنظیم کننده های فشار و غیره ارائه شد که  مجموعه کامل از محصولات بودند که بعد از آن به طور مداوم رشد می کنند.

سالها گذشت و تا دهه ۷۰ ، پمپ محدودیت های فنی داشت: گرانقیمت، بسیار پر سر و صدا و نگهداری دشوار. بنابراین، برتولینی، سریعا برای پر کردن نیازهای بازار، طراحی و ساخت پمپ های جدید را برای انجام کارهای بهتر به صورت یک تحول عظیم آغازکرد؛ طراحی های جدید، کوچکتر، سبک تر و کار کردن با آنها راحت تر هستند، با سطوح پایین تر سر و صدا، که به راحتی قابل تعمیر یا جایگزینی هستند. اولین پمپ های پیستونی با فشار بالا برای استفاده صنعتی در شرکت برتولینی در اوایل دهه ۷۰ طراحی شد چرا که برتولینی محل تولد شرکت های رقیبی است که امروزه در بازار فعالیت می کنند. این شرکت همچنان با فناوری های جدید که به صورت پتنت و ثبت اختراع هستند، گسترش پیدا کرده و با اعتبار بخشی یه تحقیقات مهندسی، به بهترین وجه کارایی، قابلیت اطمینان و کیفیت را به مشتریان اعطا می کند.

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید: 

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

قیمت پمپ کارواش برتولینی

قیمت پمپ کارواش برتولینی

انواع پمپ کارواش برتولینی

به طور کلی انواع پمپ کارواش برتولینی از نظر کارکرد شامل پمپ های پیستونی و دیافراگمی هستند که البته از نظر عملکرد بسیار مشابه یکدیگر می باشند. از نظر نوع کوپله نیز محصولات تولیدی برند برتولینی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

 • پمپ های کوپله مستقیم
 • پمپ های کوپله شاسی شده

در سال های اخیر مدل های پیستونی انواع پمپ برتولینی در سری های مختلف تولید و عرضه شده اند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پمپ کارواش برتولینی سری CA
 • پمپ برتولینی RA
 • پمپ برتولینی TM
 • پمپ برتولینی WM
 • و…

هر ساله شاهد معرفی نسل جدید پمپ های برتولینی هستیم که نسبت به سری های قدیمی تر از قابلیت های بیشتری برخوردار بوده و از کیفیت ساخت بالاتری نیز برخوردار می باشند.

انواع پمپ برتولینی از نظر فشار نیز به مدل های زیر تقسیم می شوند:

 • پمپ برتولینی ۱۱۰ بار
 • پمپ برتولینی ۲۰۰ بار
 • پمپ برتولینی ۳۰۰ بار
 • پمپ برتولینی ۴۰۰ بار
 • و…

با افزایش میزان فشار هر کدام از پمپ های برتولینی همواره ابعاد آن ها نیز افزایش یافته و موارد کاربرد آن ها نیز با یکدیگر متفاوت خواهند بود. از انواع پمپ برتولینی در صنایع شیمیایی، صنایع گاز، شستشوی صنعتی، صنایع غذایی، صنایع برش سنگ و سرامیک استفاده می نمایند.

 

نمایندگی پمپ برتولینی ایتالیا

نمایندگی پمپ برتولینی ایتالیا

قیمت روز انواع پمپ برتولینی

یکی از دغدغه های بسیاری از خریداران و مشتریان پمپ کارواش برتولینی عدم آگاهی از قیمت این پمپ ها در بازار می باشد. همین موضوع نیز باعث سردرگمی آن ها و حتی خرید نمونه های تقلبی این پمپ ها از افراد سودجو با قیمت های بسیار بالا می گردد. قیمت انواع پمپ های برتولینی به عوامل و فاکتور های مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مشخصات فنی پمپ و همچنین مرکز عرضه کننده آن اشاره کرد. معمولا مدل های متنوعی از پمپ برتولینی در بازار وجود دارند که هر کدام از نظر ابعاد، کاربرد، میزان فشار و دیگر مشخصات فنی با یکدیگر تفاوت دارند.

بهترین و مطمئن ترین راه برای آگاهی از قیمت روز انواع پمپ برتولینی برقراری ارتباط با نمایندگی های مجاز فروش پمپ برتولینی در کشور می باشد. این مراکز به صورت مستقیم انواع پمپ های برتولینی را در بازار عرضه می کنند و همواره آخرین قیمت این محصولات را به مشتریان و خریداران اعلام می کنند. مجموعه آب نیرو یکی از نمایندگی های مجاز و اصلی عرضه کننده پمپ های کارواش برتولینی در کشور شناخته می شود که از طریق کارشناسان این شرکت می توان به راحتی لیست قیمت روز انواع پمپ برتولینی را دریافت کرد.

 

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید: 

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

محصولات:

محصولات لوازم کارواش صنعتی  این شرکت به سه گروه اصلی تقسیم بندی می شود:

 • محصولات کشاورزی شامل:

پمپهای دیافراگمی، پمپهای پیستونی، رگلاتورهای فشار، واحدهای کنترلی، کنترلرهای اسپری کننده(کامپیوتری)، لوازم جانبی مکمل، لوازم باغداری

فشار کم ، متوسط، پمپ فشار بالا / دیافراگم با حجم خروجی متغیر، طراحی شده برای سم پاش، سمپاش باغ و ماشین آلات صنعتی. پمپ های با کیفیت بالا ساخته شده از مواد مقاوم در برابر خوردگی محصولات اسیدی و خورنده. پمپ های پیستونی دارای پیستون های سرامیکی جامد جلاشده، برای اسپری فشار بالا و کاربردهای صنعتی طراحی شده اند.

تنظیم کننده فشار / واحد کنترل: دریچه های کنترل از راه دور دستی و موتور کنترل پنوماتیک و رایانه برای تمام موتورهای دریایی برتولینی و واحدهای کنترل از راه دور.

 

 • محصولات صنعتی شامل:

پمپهای پیستونی یا پمپ برولینی سه لایه، پمپهای با موتور بنزینی یا موتور الکتریکی، لوازم جانبی پمپهای سه لایه،  پمپهای جت آب HP-WJP، واحدهای تغذیه سری CK 3003-C-3006 برای استفاده های خاص، لوازم جانبی HP-Wjp

 • محصولات باغداری شامل:

واحدهای موتور پمپ، پمپهای با موتور الکتریکی ۱۲، ۲۴۰ و ۴۰۰ ولت،

 پمپ های ۳/۲ پیستون / دیافراگم، قطعات آبکاری شده از آلومینیوم آنودایز شده یا پلی پروپیلن ساخته شده است. پمپ با ۳ پیستون سرامیکی مدولار. مجهز به اتصالات مناسب، این پمپ ها را می توان با موتورهای الکتریکی تک فاز / سه فاز یا موتورهای بنزینی ۴/۲ سیکل نصب کرد. تجهیزات باغبانی و گلخانه ای پاشش.

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱  

 

کارواش صنعتی برتولینی ایتالیا BERTOLINI

مدل پمپتوان (hp)آبدهی (لیتر در دقیقه)فشار (بار)دور موتور (rpm)
TML1520B7.5152001450
TML2020B10202001450
TML2015B7.5201501450
WML15155.5151501450
WBL11113.5111101450
WSG7994.5111303000
KTV301510153001450
KTV302115213001450
KKV163615361601450
HDL504818183501450
RAL1840H20184001450
TMG354514172403450
C35430501450
C758.76850550
C146p2814670550
C2202822050550
CK1102110670550
CC2233481251501450
C221725621501450

 

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید: 

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

معرفی برند برتولینی

امروزه به جرات می توان گفت پمپ کارواش  یکی از پرفروش ترین و بهترین انواع پمپ کارواش در جهان شناخته می شود. برند برتولینی یک برند ایتالیایی بوده که برای اولین بار فعالیت خود را در سال ۱۹۱۸ و در حوزه تجهیزات کشاورزی نظیر انواع پمپ مخصوص سمپاشی آغاز نمود. برند برتولینی از همان سال های ابتدایی فعالیت خود تلاش بسیار زیادی در راستای توسعه تجهیزات آبیاری داشت. با گذشت زمان حوزه فعالیتی این برند گسترده تر شد و در حال حاضر این برند در زمینه طراحی و تولید انواع پمپ کارواش فعالیت دارد.

برند برتولینی محصولات خود از قبیل پمپ برتولینی ، پمپ سمپاش و پمپ مه پاش را در مدل های متنوعی طراحی و تولید می کند. محصولات تولیدی این برند از نظر جنس، طراحی، کارایی و قیمت با یکدیگر تفاوت داشته و هر کدام برای موارد خاصی در صنعت کاربرد دارند. این کمپانی ایتالیایی همواره در تلاش است تا محصولاتی جدیدتر با امکانات و قابلیت های بیشتر را وارد بازار نماید تا نیاز صنایع مختلف به خصوص صنایع کشاورزی را تامین نماید.

برتولینی امروزه یک شرکت مدرن است که هدف آن تقویت جایگاه فعلی خود و رشد بیشتر با بهره گیری از نقاط قوت زیر است:

– کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات حاصل از کاملترین تجربه، از بهترین فن آوری های پیشرفته ترین و بالاترین کیفیت تولید.

– هر محصول در آزمایشگاه ما آزمایش می شود و با کنترل های کیفی دقیق ارائه می شود.

– تمام قطعات تولید شده توسط ماشین آلات C.N.C از آخرین نسل.

– دارای مرکز پردازش اطلاعات شرکت، به صورت زمان واقعی، جهت نظارت بر اطلاعات مربوط به فرایند تولید و کنترل یکپارچه چرخه تولید جهت تضمین محصولات

– دارای ظرفیت اجرای تولیدات کوتاه مدت با توجه به انعطاف پذیری و سطح بالای سیستم اتوماسیون فرایندهای تولید

– خدمات مشتری، بر اساس طیف وسیعی از محصولات و سیستم تولید انعطاف پذیر که اجازه می دهد سفارشی سازی محصولات به نیازهای خاص و پاسخ سریع به سفارشات قابل انجام باشد.

 

 

با توجه به داشتن سابقه طولانی کارواش صنعتی ایتالیایی  این شرکت در حال حاضر نه تنها حکم  یک شرکت استوار و با تجربه را دارد بلکه به طور یقین می تواند دارای آینده ای غنی باشد که دائما در حال تحول بوده و  به لطف همین عشق و شور و تعهد است که باعث می شود ما متفاوت باشیم. عوامل مهم ویژگی های تیم مدیریت گروه برتولینی شامل: تعهد، افتخار به دستاورد و انگیزه قوی است. این امر نه تنها در ایجاد اعتبار شرکت در بازارهای بین المللی، بلکه در ایجاد فرهنگ سازمانی به عنوان پایه اساسی توسعه آینده نیز اهمیت دارد.

 

 

پمپ برتولینی

رتولینی از رهبران جهان در پمپ های دیافراگم و پیستون و رغیب پمپ کارواش اینتر می باشد، با هدف استفاده از زمینه های مختلف از جمله:

– کشاورزی: ​​(اسپری سموم با مواد محافظتی از گیاهان، آفت کش ها و محصولات کنترل شیمیایی علف های هرز، استفاده های خانگی  با استفاده از سم پاشی و کنترل حشرات در باغ، گلخانه ها، گل ها، باغ آشپزخانه، …)

– صنعت (شوینده های فشار بالا گرم / سرد، برای گلخانه ها و یا باغهای خارجی، سیستمهای ایجاد مه و بخار آب در سیستمهای پرورش گیاهان، برای سیستم های آتش نشانی، سیستم های تمیز کننده نصب شده یدک کش، ماشین های تمیز کردن زهکشی، ایستگاه های شستشوی با چندین تفنگ آب پاش، سیستم های ماشین کاری، برای اسمز معکوس، نمک زدایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی و شیمیایی و … /.

با توجه به استفاده های بی شمار پمپها، برتولینی به طور مداوم به دنبال راه حل های نوآورانه است. به طوری که با تغییر خواسته مشتری ما با آنها تغییر می کنیم.

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید: 

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰