مه پاش – قیمت مه پاش – لوازم مه پاش صنعتی – مه پاش فیتینگی

مه پاش – مه پاش صنعتی – پمپ مه پاش – مه پاش مرغداری – مه پاش نیمه صنعتی- مه پاش فیتینگی – نازل مه پاش استیل – مه پاش اوربیت – مه پاش کم فشار – مه پاش خانگی – مه پاش قارچ – مه پاش گلخانه – مه پاش چیست – مه پاش صنعتی – نازل مه پاش – مه پاش فیتکو – مه پاش پلاستیکی – رطوبت ساز گلخانه – رطوبت ساز سالن قارچ – فوگر یا مه پاش – فوگر نازلی – سیستم فوگر – لیست قیمت مه پاش 

مه پاش

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

 

لیست قیمت مهپاش – مهساز – مه پاش تایوانی

راهنمای انتخاب سیستم مه پاش – سیستم میست – Misting System _ فوگر Fogger 

تعداد پارامترهای مهم در انتخاب یک سیستم مه پاش موثر است . در اولین مرحله نحوه استفاده و مکان مورد استفاده شده از مه پاش می باشد . در ذیل به طور مختصری به توضیح و کابرد انواع مه پاش می پردازیم که بعد از آن بتوانید به راحتی سیستم مورد نظر خود را انتخاب کنید .

پک مه پاش خانگی اوربیت ORBIT : پک مه پاش خانگی همان گونه که از نام آن پیداست مورد استفاده در خانه – باغ های شخصی – گلخانه های کوچک – سیستم تولید قارچ کوچک – بالکن منازل – تراس ها – روف گاردن و آلاچیق ها می باشد . این سیستم بدون نیاز به پمپ و برق به راحتی تنها با اتصال به شیر آب منزل که دارای فشار ۲ بار ( یعنی دارای فشار خوبی ) باشد به راحتی کار می کند . این پک مه پاش خانگی دارای سیستم چرخشی (swivel) که جزء جدید ترین ها در سیستم خود می باشد تولید گردید است . این محول جزء یکی از پرفروش ترین ها سیستم خانگی در شرکت اوربیت ORBIT آمریکا می باشد.

پک مه پاش رستوران و کافه اوربیت ORBIT :  این پک مه پاش مخصوص نصب در جلوی رستوران ها – کافه ها – آبمیوه گیری ها و …. می باشد . این سیستم جدید ترین پک مه پاش با سیستم اوربیت آمریکا می باشد و می توان آن را گامی برای تغیر در سیستم های مه پاش نامگذاری کرد . این پک مه پاش با دارا بودن قابلیت های صنعتی با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تولید شده است . این سیستم آمرکایی با دارای بودن نازل های فشار قوی – تایمر زمان دهی – شیر برقی قطع جریان – بوستر پمپ جهت تامین فشار آب – شیر تخلیه انتهای خط دارای سیستمی بی نظر در نوع خود می باشد . با تولید این پک مه پاش دیگر نیازی به پرداخت هزینه های سنگین مانند سیستم های قدیمی نیست . تقریبا می توان گفت که هزینه این سیستم نصب به مدل مشابه قدیمی آن ۸۰ درصد کاهش یافته است .

سیستم مه پاش و میست صنعتی : این سیستم به دلیل قدمی بودن و سنگین بودن هزینه های آن تنها به درد جاهای بزرگ مانند گلخانه های بزرگ – کارخانجات صنعتی و …. می خورد . از این سیستم به دلیل حجم بزرگ – صدای بلند – قیمت بسیار بالا – خرابی های متعدد و نیازمند تعمیر و نگهداری و …. کمتر استفاده می شود مگر در مواردی که مکانی بزرگ باشد و نتوان از سیستم های کوچک و به مقرون به صرفه استفاده نمود.

مه پاش چهار نازله – مه پاش چهار وجهی : مه پاش های چهار نازله مانند اسم خود با بهره گیری از چهار نازل یک مه پاش ۳۶۰ درجه را تامین می نماید . این مه پا جزء سیستم های مه پاش کم فشار می باشد و بیشتر استفاده از آن در گلخانه ها و سیستم های جوانه زنی مانند سینی نشاء استفاده می شود . البته از این سیستم در تولید قارچ هم می توان استفاده نمود . نوع نصب آن با سیستم لوله کشی از بالا مانند سقف یا روی کابل سیمی می باشد و از بالا به طرف پایین نصب می شود که به اصطلاح به آن ( هنگینگ Hanging ) می گویند . عمدتا در مناطق گرم و خشک از این سیستم در گلخانه ها و گاو داری ها بسیار استفاده می شود . می توان گفت این سیستم دارای بیشترین فروش در کشور امارات متحده عربی را به خود اختصاص داده است . تقریبا تمامی گلخانه ها و مراکز نگهدارای گل و گیاه و … از این سیستم استفاده می نمایند.

مه پاش کم فشار فیتکو انگلیس FITCO : این سیستم به صورت تک نازله می باشد و در صورتی که از سمت بالا نصب گردد پوششی گرد و ۳۶۰ درجه را به ابعاد از هر طرف نیم متر پوشش می دهد . این مه پاش به دلیل کار کرد با فشار کم و هزینه ای بسیار پایین ، گزینه ای بسیار مناسب برای مکان های گالخانه ها و سیستم های نشاء – گاوداری و مرغ داری ها و … می باشد . این سیستم نسبت مه پاش های چهار وجهی دارای قیمتی بسیار پایین بوده و مقرون به صرفه می باشند.اش

مه پاش – کیت مه پاش اوربیت

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

موارد استفاده از مه پاش

در اکثر مواقع از این سیستم برای خنک کردن و مرطوب کردن محیط استفاده می شود. در صورتی که سیستم مه پاش را در محیطی باز استفاده نمایید باعث خنک کنندگی و شادابی محیط می گردد و در صورتی که در محیط های بسته از آن استفاده شود باعث مرطوب شدن محیط و بالا بردن میزان رطوبت می گردد . پس بنابر تعاریف بالا در هر دو حالت می شود از سیستم مه پاش استفاده کرد .

عموما مه پاش ها به دو مدل  :

۱- مه پاش کم فشار ( ۱ تا ۴ بار )

۲- مه پاش پرفشار ( ۶ تا ۱۰۰ بار )

تقسیم بندی می شوند . این تقسیم بندی بسته به کاربرد شما به مدل های مختلفی در زیر مجموعه خود تقسیم بندی می شوند که در مطالب بالا به آن اشاره گردیده است . در سیستم های کم فشار نیازی به استفاده از انواع پمپ فشار قوی نیست . در این سیستم ها می توان هم بدون پمپ با فشار آب شیر آب ( ۲ بار ) یا با استفاده از پمپ های آب خانگی کوچک این کار را به انجام رساند . اما در سیستم های پرفشار حتما نیاز به استفاده از یک سیستم پمپ فشار قوی می باشد که برای راه اندازی سیستم به همچین پمپ هایی نیاز است.

مه پاش

سیستم مه پاش چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اگر بخواهیم به طور جامع و سودمند درباره سیستم پرکاربرد مه پاش توضیح دهیم باید این گونه گفت که مه پاش به دستگاهی گفته می شود که از طریق پاشش آب و مایعات در محیط های گوناگون رطوبت ایجاد می کند. از این نوع سیستم که با نام هایی نظیر سیستم رطوبت سازی یاد می شود به عنوان یک ابزار مؤثر و کارا در جهت خنک کردن و فراهم آوردن رطوبت مورد نیاز صنایع مختلف استفاده می شود. با فرا رسیدن فصل تابستان و شروع گرما، تمامی صنایع مختلف برای فرار از تنش های ناشی از گرما و خنک نمودن محیط و تجهیزات خود نیاز شدیدی به سیستم های خنک کننده دارند. در واقع تلاش برای خنک کردن این گونه فضاها یکی از امورات مهمی است که توجه صنایع مختلف را به خود جلب نموده است. در این راستا محققان یکی از شیوه های بهینه و سودمند  به نام سیستم های مه پاش که باعث خنک شدن مطلوب هوا و رطوبت در محیط می شود را اجباری کرده است. در یک تعریف ساده تر سیستم های مه پاش به عنوان یکی از پرکاربردترین دستگاه های خنک کننده، به دستگاهی گفته می شود که با تولید رطوبت و هوای خنک در محیط یک نتیجه لذت در اماکن مختلف به وجود می آورد.

مه پاش صنعتی

جالب است بدانید که سیستم های پرکاربرد مه پاش عملکرد های بی شماری در صنایع مختلف ایفا می کنند. اساس کار این نوع سیستم به گونه ای است که با تولید ذرات بسیار زیر آب در اندازه های بین ۳ الی ۲۰ میکرون، آن را به طور یکنواخت و با استفاده از نازل ها دستگاه در کل محیط پخش می کند. ذراتی که توسط سیستم مه پاش تولید می شوند به دلیل ویژگی ریز بودن و وزن سبکی که دارند به راحتی در هوا معلق شده و با قدرت فوق العاده بالای خود، گرمای موجود در فضا را جذب و تبخیر کرده و فضای خنک و مرطوبی را برای محیط به وجود آورد. بدون آنکه کوچکترین اثری از خیسی و رطوبت در محیط بر جای بگذارد. در انواع مدل ها و اندازه های تولید شده دستگاه مه پاش، از سیستم کاهش ناگهانی فشار با برنامه تعیین فشار بالا به فشار پایین برای تولید ذرات زیر آب استفاده شده است.

 

موارد استفاده از مه پاش چیست؟

درباره موارد استفاده از مه پاش چه می دانید؟

موارد استفاده و کاربردی دستگاه مه پاش بسیار زیاد است. بنا به ویژگی ها و مشخصه های بارزی که این دستگاه  در صنایع مختلف برای تولید رطوبت ایفا می کند خنک سازی و رطوبت و طراوت را برای اماکن مختلف به ارمغان می آورد. از جمله موارد استفاده زا دستگاه مه پاش به شرح زیر می باشند:

مصارف خانگی و صنعتی

رستوران ها و بوفه های خیابانی

گلخانه ها

دامداری ها

مرغداری ها

تالارهای عروسی

شهربازی ها

گاوداری ها

 

انواع سیستم های مه پاش

به طور کلی سیستم های مه پاش تولید شده به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

دستگاه مه پاش پروانه ای

دستگاه مه پاش نازلی

دستگاه مه پاش التراسونیک

 

مزیت های استفاده از سیستم مه پاش

در یک بیان ساده در رابطه با مزیت های استفاده از سیستم های مه پاش، طراحی ساده و منحصر به فرد این دستگاه و ضد رسوب بودن آن باعث شده تا پاشش غلیظ ترین و قوی ترین مواد ضد عفونی کننده توسط آن باعث گرفتگی نازل های دستگاه نشود. کاهش قابل توجه مصرف آب و نیز صرفه جویی در میزان مصرف انرژی از دیگر مزیت های استفاده از سیستم مه پاش به شمار می آید. همچنین این ابزار کارآمد در دمای محیطی مختلف دارای فواید و کارایی های منحصر به فردی است. زیرا علاوه بر خنک سازی شگفت انگیز محیط در تابستان، در جهت کاهش خشکی هوا و افزایش رطوبت محیط در فصل زمستان نیز به کار برده می شود. در کنار فواید بارز این دستگاه، نباید فراموش کرد که مه پاش به راحتی قادر است موجبات ضد عفونی کردن فضاهایی مانند مرغداری ها که نیاز بیشتری به مکان های پاکیزه دارند را فراهم می سازد. به این طریق باعث کاهش تلفات و افزایش بهره وری در این اماکن می شود.

مه پاش

اجزای تشکیل دهنده سیستم مه پاش

اجزای تشکیل دهنده سیستم های مه پاش عبارت اند از:

مپ پیستونی فشار بالا

شیر تنظیم فشار برای تنظیمات فشار ورودی به دستگاه

فیلتر آب در جهت جلوگیری از ورود ذرات جامد به آب

شیلنگ های پرفشار که در انواع شیلنگ های سیم دار تفلون، لاستیکی و یا شیلنگ های پلی آمید ساخته شده اند که به آسانی آب را از راه نازل ها به بیرون پاشش می کند

سختی گیرها در جهت جلوگیری از نشست املاح در مسیر مه پاش

سیستم های کنترلی شامل: تایمر یا سنسور رطوبت برای تنظیم نمودن زمان خاموشی یا روشنی

بسیاری از صنایع از جمله کشاورزی که نیاز به رطوبت دارند را می توان با سیستم فوگر مجهز نمود. در واقع بیش از چند دهه از استفاده از فوگر در ایران می گذرد و افزایش رطوبت یکی از کاربرد های مهم این محصول می باشد. سیستم های ایجاد رطوبت نشان می دهد که فوگر سیستمی شبیه به نازلی داشته و لذا در ادامه به ویژگی های این سیستم اشاره خواهیم نمود.

ویژگی های فوگر

اگرچه ایجاد رطوبت برای بخش کشاورزی و البته گلخانه ای اهمیت زیادی دارد اما استفاده از این سیستم به شکلی حرفه ای می تواند نتایج موثر و مفیدی را ایجاد نماید. سیستم فوگر از یک یک نازل کنترل می شود و می توان با اختلاف فشار و کاهش قطر سوراخ های نازل در مه پاش فوگر به ایجاد رطوبت و مه دست یافت.

امروزه استفاده از روش مه سازی با استفاده از فوگر راه حلی مناسب برای کاربرد های مختلف می باشد و می تواند مصرف آب و سایر مواد محلول را با این کار به حداقل ممکن رسانید.

نحوه عمل فوگر به گونه ایست که می بایست دستگاه را روشن کرده و با استفاده از اختلاف فشار تولیدی این سیستم کار می کند. در واقع فوگر با یک فن در عقب می تواند حرکت مه را نیز کنترل کند و این ویژگی تنها در برخی از انواع سیستم فوگر وجود دارد.

فوگر از میزان مصرف آب نیز کاسته و با توجه به مه پاشی می توان رطوبت را در فضای گسترده تری پخش نمود. همچنین مه پاشی سبب معلق ماندن قطرات و ذرات آب در هوا شده و در نتیجه در مکان های بدون تهویه باعث خنک سازی محیط نیز می گردد.

مه پاش رستوران

مه پاش پل طبیعت

ساختار مه پاش فوگر

تکنولوژی که در سیستم فوگر مورد استفاده قرار می گیرد، پمپ مخصوص مه پاش اوربیت. ضربانی یکی از عوامل تولید مه در این سیستم می باشد که محلول موجود در منبع دستگاه با فشار رطوبت را به صورت جنبشی در می آورد. این انرژی در فوگر را می توان با عبور و انتقال از نازل به صورت مه تبدیل نمود.

معمولا قطر ذرات حاصل از این سیستم به کمتر از ۵۰ میکرون می رسد که چندان در هوا قابل مشاهده نمی باشد. در این روش ذرات معلق مانده آب در هوا بعد از مدتی با از دست دادن انرژی خود، بر روی سطوح مختلف قرار می گیرند.

در واقع یکی از مزایای استفاده از این تکنولوژی و فوگر، دسترسی رطوبت به فضاهای غیر قابل دسترس و دور است به طوریکه که ذرات موجود در هوا در تمامی فضا به سرعت پخش و گسترده خواهند شد و این خاصیت به دلیل سبک وزن بودن آن ها می باشد.

دیافراگم کاربراتور تنها عضو متحرک در فوگر می باشد و محیط احتراق نیز بدون واسطه به لوله خروجی متصل می گردد. دیافراگم متحرک سبب ایجاد احتراق ضربانی در این سیستم شده و کنترل سوخت حاصل را نیز در پی دارد. بعد از عبور از لوله ای شبیه اگزوز، محلول از نازل خاص آن به بیرون پرتاب شده و باعث ایجاد مه در فضا می گردد. فشار موجود در داخل و باد گرمی که به صورت مصنوعی به محلول میخورد باعث ریزتر شدن ذرات آب می گردد و در نهایت در بیرون از سیستم فوگر، مه تولید می گردد.

آنچه در سیستم ضربانی فوگر اهمیت دارد، خنک کردن این سیستم می باشد. در واقع با احتراق امکان گرم شدن کل سیستم به یک باره و سریع وجود دارد و از این رو یک سیستم خنک کننده در کنار این خنک سازی دستگاه کمک می کند. در واقع با این شیوه می توان اثرات مخرب تکنولوژی موتور جت را به حداقل رساند و از این طریق کیفیت مه ایجاد شده توسط این دستگاه را افزایش داد.

کاربرد سیستم فوگر

فوگر را می توان در موارد مختلفی استفاده نمود که مهمترین آن در کشاورزی و به خصوص صنعت گلخانه داری است. در واقع این سیستم برای سم پاشی گلخانه ای و خنک کنندگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند کارایی سموم را بیش از چند برابر کند.

از طرفی سیستم  فوگر برای ضدعفونی محیط های مختلف نیز به کار می رود. از آنجا که در این سیستم پوشش بسیار خوبی از تمامی سطوح صورت می گیرد لذا یک فوگر می تواند کارایی بسیار خوبی را برای ضدعفونی محیط ها ایجاد نماید. محیط هایی همچون دامداری ها، گلخانه ها، مرغداری ها و سالن های پرورش قارچ به صورت دوره ای نیاز به ضدعفونی دارند و از طریق سیستم فوگر می توان این کار را انجام داد.

سیستم مه پاش در موارد صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و این تکنولوژی یکی از جدید ترین تکنولوژی های موجود در بازار بوده که سیستم فوگر را برای تولید مه و ایجاد رطوبت و خنک سازی ارتقا داده است.

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۹۸۹۲۳۱

۰۲۱۳۶۶۱۵۵۷۰

طریقه نصب مه پاش اوربیت

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .