جاروبرقی کارواش – جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک

جاروبرقی کارواش – جارو آب و خاک کارواش – جارو دو موتوره کارواش صنعتی – جارو سه موتوره کارواش صنعتی – فروش انواع جارو کارواش صنعتی – جارو آب و خاک مخصوص کارواش ماشین – جارو صنعتی دو موتوره – جارو صنعتی سه موتوره – جارو صنعتی استیل – جارو جهت کارواش صنعتی – جارو کارواش ماشین – جاور صنعتی ایرانی – جارو آب و خاک ایتالیایی 

جاروبرقی کارواش صنعتی، جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی کارواش صنعتی که به آن جاروبرفی آب و خاک نیز گفته می شود وسیله است که با ساختار مکنده آب و خاک بسیار بالای خود می تواند انواع مختلفی از گرد و غبار و آلودگی ها را بزداید. این نوع دستگاه صنعتی، یکی از پرکاربردی ترین تجهیزات نظافتی است که اصلی ترین تفاوت آن با مدل های معمولی به قدرت سامانه مکش، ظرفیت مخزن و نیز قدرت فیلتراسیون آن باز می گردد.

جارو کارواش صنعتی

جاروبرقی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

آیا با کاربردهای متنوع جاروبرقی صنعتی آشنا هستید؟

در کنار طبقه بندی کارواش  ها از لحاظ صنعتی و تجاری، می توان گفت جاروبرقی کارواش یکی از پرکاربردترین تجهیزاتی است که در انواع مختلفی از عملیات مربوط به نظافت به کار برده می شود. باید واقع بین باشیم در دنیای امروز که تکنولوژی با شتاب هرچه بیشتری پیش می رود کیفیت محیط زیست داخلی و پاکیزگی و نظافت، تاثیر مبرهنی را بر افراد حاضر در محیط های مختلف می گذارد. بنابراین جلب حداکثری رضایت مشتریان و عموم مردم در مراکز و محیط های مختلف با در نظر گرفتن مولفه های موثر بر بهداشت ضروری و لازم است. پمپ کارواش صنعتی این جا است که کاربرد توانمند و منحصر به فرد جاروبرقی کارواش جهت نظافت، تطبیق پذیری بالای امور نظافتی آن و همچنین جایگزینی مناسب این دستگاه به جای شیوه های سنتی در انواع محیط های مختلف بر هیچ کسی پوشیده نیست. چنانچه می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با این دستگاه پر استفاده در مصارف های مختلف کسب کنید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

جاروبرقی کارواش چیست؟

به طور کلی جاروبرقی صنعتی یک مکنده صنعتی با یک موتور بسیار قدرتمندی است که با مکش بسیار بالا و منحصر به فردی که دارد قادر است انواع گرد و غبار و آلودگی را از سطوح مختلف پاک نماید. این دستگاه که به آن جاروبرقی آب و خاک نیز گفته می شوند یکی از تجهیزاتی است که می تواند انواع آلاینده های خشک و تر را به آسانی جمع آوری نماید. از این رو از آن در انواع کارواش های صنعتی برای نظافت های مختلف استفاده می شود. در کارواش صنعتی شکل و ساختار ظاهری جاروبرقی کارواش شباهت های بسیار زیادی به نمونه های تولیدی معمولی دارد. با این تفاوت که در این نوع تجهیزات صنعتی، به جای پاکت زباله، از مخزن پلاستیکی در جهت نظافت و جمع آوری زباله ها استفاده می شود.

شاید به عنوان یک جاروبرقی معمولی، انتظار زیادی باشد که بتواند در کنار انواع مواد جامد، مایعات مختلف را نیز به طور همزمان مکش نماید. اما هنگامی که اسم جاروبرقی صنعتی یا همان جاروبرقی آب و خاک به میان می آید اوضاع فرق می کند. می توان آن را با پمپ کارواش برتولینی ایتالیا و یا پمپ کارواش اینتر استفاده نمود. زیرا این دستگاه همانطور که از نامش پیدا است به گونه ای طراحی و تولید شده است که از آن به منظور نظافت سطوح مختلف و نیز جمع آوری مواد مایع در محیط های گوناگون استفاده می شود.

جاروبرقی کارواش

کاربردهای جاروبرقی کارواش

اگر بخواهیم درباره کاربردهای جاروبرقی کارواش توضیح دهیم که یکی از مهم ترین لوازم کارواش صنعتی باید بگوییم که طراحی و ساختار این دستگاه به گونه ای است دارای یک عایق بندی بسیار مناسب می باشد و این مزیت باعث می شود تا رطوبت با بخش های مختلف دستگاه مانند موتور، پمپ، فیلتر و سایر بخش ها تماس برقرار نکند. در نتیجه مکش مایعات تحت هیچ شرایطی موجبات خطر برق گرفتگی را برای کاربر جاروبرقی کارواش فراهم نمی کند. کارواش صنعتی

از کاربردهای بارز جاروبرقی صنعتی می توان اینگونه بیان کرد که این دستگاه، برای نظافت و گردگیری مناطق مختلفی نظیر: مسکونی، تجاری، نیمه صنعتی و صنعتی به کار برده شده و با نگهداری مواد در مخزن خود، از تراوش و ریزش آن به محیط خارجی جلوگیری می کند. همچنین از این دستگاه برای عملیات مربوط به نظافت داخل خودروهای مختلف و جمع آوری کف ایجاد شده از شستشوی قسمت های مختلف آن مانند مبل شوی و صندلی شوی ماشین و… استفاده می شود. امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و دانش بشری و نیز تولید و عرضه انواع محصولات و تجهیزات نظافت صنعتی، تقریبا بسیاری از صنایع مختلف از کاربردهای منحصر به فرد جاروبرقی صنعتی بهره مند هستند. صنایعی مانند:

صنایع فولاد

خودرو سازی

نیروگاه ها

پالایشگاه ها

صنایع پتروشیمی

کارخانه های تولیدی صنعتی

صنایع تولید مواد شیمیایی

صنایع نساجی

صنایع غذایی

صنایع بسته بندی

صنایع داروسازی

صنایع حمل و نقل

صنایع کشاورزی و…

ویژگی های جاروبرقی کارواش

پروسه مربوط به ویژگی های جاروبرقی کارواش از جمله قابلیت دمندگی و مکندگی آن بر تمامی کاربران این دستگاه پوشیده نیست. این نوع دستگاه با امکان داشتن موتورهای توربینی دائم، می تواند به صورت پیوسته و همیشگی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین امکان برخورداری از پمپ های تخصصی می تواند قدرت و سرعت مکش بسیار بالاتری را از خود نشان دهد. از دیگر ویژگی های مهم جاروبرقی صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تطبیق پذیری بسیار بالای آن که به عنوان مهم ترین جنبه های جاروبرقی صنعتی معرفی شده است

امکان جا به جایی آسان دستگاه

برخورداری از ابعاد و اندازه های استاندارد

تخلیه آسان مخزن جاروبرقی

مکش بسیار بالای مواد مختلف جامد

برخورداری از ساختار مکنده و دمنده

مکش بالای انواع مایعات مختلف

جاروبرقی کارواش سه موتوره

به دلیل وجود چنین ویژگی هایی، جاروبرقی صنعتی قادر به مکش انواع آلودگی ها و ضایعات مختلف زیر است:

گرد و خاک

سیمان، ماسه و سنگ ریزه

براده چوب و خاک اره

ذرات پودری

ضایعات شیشه

ضایعات لاستیک و پلاستیک

انواع مواد چرب و روغنی

مواد شیمیایی

مواد آتش زا

غبارات خطرناک و بسیاری مواد مختلف دیگر