کمپرسور باد کارواش ماشین ۲۵۰ لیتری

کمپرسور باد کارواش – کمپرسور کارواش صنعتی – کمپرسور هوا کارواش – کمپرسور باد کارواش صنعتی – دستگاه تولید باد کارواش ماشین – فروش انواع کمپرسور صنعتی کارواش – قیمت کمپرسور کارواش – دستگاه تمیز کننده ماشین با باد – کمپرسور کارواش صنعتی ایتالیایی – کمپرسور ایرانی کارواش – کمپرسور ۲۰۰ لیتری کارواش – کمپرسور ۱۰۰ لیتری کارواش ماشین – کمپرسور ۲۵۰ لیتری کارواش صنعتی – دستگاه خشک کن بزرگ کارواش صنعتی – کمپرسور ۵۰۰ لیتری فینی ایتالیا – کمپرسور ۱۰۰۰ لیتری فینی ایتالیا 

Bertolini
BOSCH-PUMP-2
Interpumps
PUMPAK
HYUNDAI

دستگاه کمپرسور باد کارواش

کمپرسور باد کارواش به دستگاهی گفته می شود وظیفه تولید هوای فشرده کارواش های صنعتی را بر عهده دارد. این دستگاه که امکان استفاده و بهره برداری از انواع کارواش های صنعتی را ممکن میسازد یک دستگاه بسیار ساده ای است که راه اندازی آن به پیچیدگی خاصی نیاز ندارد. شایان ذکر است که دستگاه کمپرسور باد کارواش صنعتی در انواع مدل ها با حجم های متفاوت تولید می شود. 

 

کمپرسور باد کارواش چیست و چه کاربردی دارد؟


درباره کارایی کمپرسور باد کارواش در صنایع مختلف چه می دانید؟


از زمان اختراع تا به امروز در صنعت های مختلف از جمله پمپ کارواش ایتالیایی به ویژه صنایع و پروژه های سنگین و مادر نظیر: معادن، صنایع راه سازی، صنایع ذوب فلزات و… دستگاه ها و تجهیزات بادی در زمره پرکاربرد ترین ملزومات قرار گرفته اند. در گذشته این ابزار آلات تنها در جهت مصارف خاص استفاده می شد. اما امروزه به موجب پیشرفت و توسعه دانش فنی، نیاز مصارف عمومی به ابزارهای متنوع بادی افزایش یافته است. تا حدی که به قطعیت می توان گفت ابزارهای بادی در حال رقابت با تجهیزات و ملزومات برقی هستند. یکی از این ابزارهای کاربردی کمپرسور باد کارواش می باشد. هنگامی که نام کمپرسور باد کارواش به میان آورده می شود اولین چیزی که در ذهن عموم مردم نقش می بندد پمپ باد های تعمیرگاهی است که در عبارت فنی تر به آن کمپرسورهای تولید هوای فشرده گفته می شود. اما در واقع کمپرسوری که صنایع مربوط به کارواش با آن سر و کار دارند ملزوماتی کلیدی تری هستند. ما در این مطلب قصد داریم توضیحات کلیدی تری درباره کمپرسور باد کارواش ارائه دهیم تا بشتر با کاربردهای منحصر به فرد آن آشنا شوید. پس تا ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.


کمپرسور باد کارواش


به طور کلی کمپرسور باد کارواش به دستگاهی گفته می شود که تأمین کننده هوای فشرده مورد نیاز کارواش های صنعتی می باشد. این دستگاه دارای انواع مختلف در حجم های متفاوت تولید می شود که معمولاً علت نام‌گذاری آن بر مبنای همین روش فشرده سازی هوا می باشد. نکته مهم و قابل توجه درباره کمپرسور باد کارواش صنعتی حجم آن می باشد. زیرا برای داشتن حجم مناسب و درخور نیاز از هوای فشرده، میزان گنجایش مخزن متناسب با نیاز بسیار مهم و ضروری است. کمپرسورهایی که متناسب با حجم واقعی مخزن هوای فشرده مورد نیاز تأمین نمی کنند این کار موجب می شود به قسمت موتور دستگاه فشار وارد شده و در نهایت موجبات استهلاک کارواش و به هدر رفتن انرژی را فراهم می آورد. امروزه استفاده از کمپرسور باد کارواش یکی از رایج ترین برنامه های صنایع و کارخانه جات مختلف است.


ویژگی های کمپرسور باد کارواش چیست؟


در رابطه با پروسه ویژگی های کمپرسور باد کارواش که از لوازم کارواش صنعتی به حساب می آید ، این دستگاه حرف های بسیاری برای گفتن دارد. این کمپرسور دستگاه بسیار ساده ای است و راه اندازی آن به پیچیده ها خاصی نیاز ندارد. تنها کافی است قبل از راه اندازی و فعالیت های مربوط به آن ظرفیت و حجم هوای فشرده آن توجه کنید. برخی از ویژگی های کلی کمپرسور باد کارواش به طور کلی عبارت است از:
این دستگاه دارای بدنه مقاوم از جنس فولاد با رنگ استاتیک می باشد
قسمت هواساز این دستگاه از نوع پیستونی می باشد
کمپرسور باد کارواش به خاطر داشتن دو عدد چرخ ثابت و نیز یک عدد گردون و دسته، به آسانی حمل و نقل و جا به جا می شود
قابلیت نگهداری و تعمیرات بسیار آسان
قابلیت راه اندازی آسان
مناسب جهت اتصال به کف ساز
قابلیت شستشو و نظافت شمع ها بعد از شستن – کارواش صنعتی

کمپرسور کارواش


قطعات تشکیل دهنده کمپرسور باد کارواش

تمامی قطعات و متعلقات تشکیل دهنده کمپرسور باد کارواش شامل: سوپاپ اطمینان، مانومتر، شیرگازی خروجی، چرخ ثابت عقب و گردون جلو، شیر تخلیه آب، دسته و پرشر سوئیچ می باشد. شایان ذکر است که از انواع مختلف کمپرسور باد کارواش در انواع مراکز تولیدی و کارواش، مکانیکی ها، کارخانجات تولید پت نیز استفاده می شود. نکته قابل توجه در رابطه با این نوع کمپرسور این است که همواره باید به دور از گرد و خاک، رطوبت باشد و گرما و تابش مستقیم آفتاب بر آن نتابد. زیرا شرایط محیطی مختلف به ویژه رطوبت، باعث آسیب دیدن و زنگ زدگی قطعات داخلی دستگاه شده و در نهایت راندمان و طول عمر آن را کاهش می دهد. از سوی دیگر گرد و غبار موجبات ایجاد اختلال در فعالیت و حرکت قطعات مکانیکی دستگاه را فراهم آورده و در نتیجه میزان کیفیت دستگاه را به حداقل ممکن می رساند. گرما و تابش مستقیم آفتاب نیز باعث روان شدن روغن داخل دستگاه شده که این امر عامل اصلی بروز صدمات جدی به دستگاه می شود.


نکات ایمنی درباره کمپرسور باد کارواش


به طور کلی در حین استفاده از دستگاه کمپرسور باد کارواش همانند سایر ملزومات دیگر، استفاده از پوشش های محافظ مانند عینک های محافظ چشم و کفش های ایمنی الزامی است. برخی از انواع گوناگون کمپرسور باد کارواش تولید شده به هنگام فعالیت و انجام عملیات، سر و صدای بسیار زیادی تولید می کنند. بنابراین اگر به صورت دائم و همیشگی از این دستگاه استفاده شود لزوماً باید از گوشی های محافظ استفاده شود.


روشن کردن کمپرسور باد کارواش چگونه است؟


در ابتدا کمپرسور باد کارواش را روشن کنید سپس منتظر بمانید تا مخزن تولید هوای آن پر شود. سپس می توانید کلید الکتریکی روی دستگاه را روشن کرده تا دستگاه شروع به کار کند.

 

برای اطلاع از قیمت پمپ کارواش صنعتی کلیک نمایید 

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .