پمپ آب سایر SAER – پمپ آب سایر

پمپ آب سایر – پمپ سایر – پمپ آب خانگی سایر – پمپ ایتالیایی سایر – قیمت پمپ آب سایر ایتالیا – قیمت پمپ آب سایر – لیست قیمت پمپ آب سایر – قیمت پمپ آب خانگی سایر – نمایندگی پمپ آب سایر ایتالیا –  پمپ آب سایر

پمپ آب سایر ایتالیا 

شرکت SAER یکی از تولید کننده و تامین کننده پمپ ها و موتورهای سطح و زیردریایی ایتالیایی است که تجربه بیش از ۶۰ سال در بازار ایتالیایی و بین المللی دارد. این شرکت،  متخصص در بخش آب آشامیدنی، با ارائه راه حل های جامع می باشد.SAER  مشتریان و شرکای خود را با حداکثر انعطاف پذیری (پمپ آب سایر) و نوآوری انتخاب کرده و به لطف یک بخش طراحی داخلی پیشرفته و واحد تحقیق و توسعه(R&D) این امکان را دارد تا محصولات بسیار سفارشی را در زمان بسیار کوتاه مدت، با تضمین کیفیت عالی در ایتالیا تولید کند. پمپ آب سایر

تاریخچه پمپ آب سایر :

شرکت SAER توسط کارلو فاولا در سال ۱۹۵۱ تأسیس شد. این کسب و کار همواره در داخل خانواده به صورت موروثی انجام می‌شده و در حال حاضر در نسل سوم قرار دارد (پمپ آب سایر)؛ این کار گروهی، شرکت را قادر ساخته تا به مأموریت اصلی خود تا روز ادامه دهد. روبرو شدن با تمام نیازهای بازار و از طرفی توجه به حداکثر کیفیت مواد اولیه (پمپ آب سایر) و مصالح سبب شده تا این رشد و تخصص اتفاق بیفتد. این اصول اساسی کار در هر پنج کارخانه تولید ایتالیایی این شرکت مشاهده می شود. (پمپ آب سایر)

کاربردها پمپ آب سایر:

شرکت SAER پمپ های گریز از مرکز الکتریکی و موتورهای زیرزمینی و سطحی را با طیف وسیعی (پمپ آب سایر) از کاربردها دارا می‌باشد که می تواند تمام نیازهای بخش های مختلف شامل: شهری (پمپ آب سایر)، صنعتی، کشاورزی و آبیاری، استخراج زیرزمینی (پمپ آب سایر)، معدن، نفت و گاز، درمان و … را تامین کند.پمپ آب سایر

گواهینامه کیفیت (پمپ آب سایر) :

تولید تحت شرایط خاصی آزمایش می شود؛ هر بخشی باید با استاندارد پارامترهای بالا آشنا شود.پمپ آب سایر

SAER  دارای گواهینامه ISO 9001: 2008  در تولید می باشد.

ویژگیهای منحصر به فرد شرکت (پمپ آب سایر):

الف) تمرکز بر روی مواد (پمپ آب سایر):

یکی از توانایی های کلیدی SAER توانایی در ارائه محصولات و راه حل های گوناگون (پمپ آب سایر) با مواد مختلف برای رفع نیازهای محیط زیست و طراحی برای مشتریان در طیف وسیعی از زمینه های کاربردی (پمپ آب سایر) است. فولاد کربنی، برنج، چدن، تکنو پلیمر ها، انواع مختلفی از فولاد ضد زنگ، برنز دریایی، دوبلکس و دیگر مواد می تواند برای ایجاد نسخه های مختلف محصول (پمپ آب سایر) با توجه به نیاز مشتری مورد استفاده قرار گیرند (پمپ آب سایر). این فقط یکی از دلایلی است که مشاوران و سازمان های معتبر بین المللی، شرکت SAER را توصیه می کنند. زیرا کیفیت و نوآوری محصولات و بهبود عملکرد نهایی را مشاهده کرده اند. (پمپ آب سایر)

ب) محصولات تولیدی ایتالیایی (پمپ آب سایر)

به منظور ادامه بالاترین استانداردهای کیفیت و عملکرد، SAER (پمپ آب سایر) در چند سال اخیر، بعضی از شرکتهای برون مرزی را از شراکت خارج کرده تا علاوه بر اینکه در تولید مواد خام و هزینه های دیگر صرفه جویی کند (پمپ آب سایر) از کیفیت ایتالیایی که یک الزام ضروری و سرمایه گذاری آگاهانه (پمپ آب سایر) برای یک شرکت است اطمینان حاصل کند.پمپ آب سایر

لازم به ذکر است شرکت SAER (پمپ آب سایر) قصد ندارد تا ثروت دانش و حرفه ای را که سالهاست که برای چالش های کنونی و آینده ساخته شده است را از بین ببرد (پمپ آب سایر). بلکه قصد دارد بیشتر از این دارایی ها را برای تولید محصولات نوآورانه و بهبود یافته استفاده کند.پمپ آب سایر

ج) تنوع، یک بازه کاملی از محصولات مختلف برای نیازهای مختلف پمپ آب سایر

شرکت SAER (پمپ آب سایر) تولید کننده مستقیم بیش از ۱۳۰۰ نوع مختلف پمپ ها و موتورهای شناور و گریز از مرکز است که به سراسر جهان صادر می شود. سطح بسیار بالایی از موجودی اولیه و سرعت تولید، که به طور متوسط چهار برابر بیشتر از رقبای این شرکت است، به SAER اجازه می دهد تا طیف وسیعی از راه حل ها نوآورانه را برای برآوردن نیازهای آب و پمپ ارائه دهد.

SAER همیشه بهترین راه حل را با کیفیت برتر دارد، برای ساده ترین پمپ های محیطی تا پمپهای گروهی (پمپ آب سایر) فشار قوی پیشرفته. پمپ های ته مکش با استاندارد EN 733 در پیکربندی بسته، همراه با شفت بدون روکش یا مفصل صلب و محکم؛ پمپ های ته مکش با ابعاد بیش از استانداردها، تقسیم محفظه، عمودی و افقی چند مرحله ای (پمپ آب سایر)، گروه های فشار، پمپ برای استفاده ها در واحدهای مسکونی (پمپ آب سایر)، پمپ های شعاعی و پمپهای شناور نیمه محوری و موتورهای شناور.

د) انعطاف پذیری و سرعت پمپ آب سایر  (پمپ آب سایر)

بخشهای داخلی و بخش تحقیق و توسعه(R&D) این امکان را فراهم آورده است SAER  (پمپ آب سایر) برای طراحی و تولید محصولات با طراحی جدید بر اساس درخواست مشتری و در زمان بسیار کوتاه اقدام کرده و در نسخه های بعدی کاتالوگها، این محصولات را ارائه نماید. توانایی این شرکت برای پاسخگویی به درخواست های بازار سریع تر از رقبا بوده و به همین دلیل این شرکت توانسته است (پمپ آب سایر) به معیار و شریک قابل اعتماد در بیش از ۱۲۰ کشور در سراسر جهان تبدیل شود که این ویژگی، اطمینان از توانایی حرفه ای را به مشتریان نوید می دهد.پمپ آب سایر

در SAER، انتخاب از مواد با کیفیت بالا با کنترل دقیق کیفیت محصولات نهایی همراه است که در دو اتاق آزمایشی نسل جدید با استفاده از شبیه سازی در ماشین آلات و آزمایش های گواهی شده توسط سازمان های صدور گواهینامه خارجی مورد آزمایش قرار می گیرد (پمپ آب سایر). نظارت بر هر مرحله از فرایند تولید و تست ها برای اطمینان از این که بیشترین میزان بهره وری انرژی (پمپ آب سایر) و استانداردهای هیدرولیکی مورد نیاز مقررات اروپایی را دارا باشد، این شرکت را به عنوان یک شرکت پیشرو نه فقط در ایتالیا، بلکه در سطح بین المللی، مطرح کرده است. طراحی‌های این شرکت از راه حل هایی با هدف صرفه جویی در انرژی، بهینه سازی مصرف و ایمنی تضمین شده توسط نمونه های پیشرفته و نرم افزاری پشتیبانی می شود. (پمپ آب سایر)

محصولات پمپ آب سایر:

  • پمپ های الکتریکی خانگی و مسکونی پمپ آب سایر

پمپ های الکتریکی برای استفاده های مسکونی: پمپ های گریز از خود، پمپ های شناور، پمپ های چند مرحله ای و گروه های ایجاد فشار(مانند بوستر پمپها).

این مجموعه دارای سری‌های مختلفی از پمپها هستند که هر کدام ویژگیهای منحصر به فردی دارند به عنوان مثال،  سری L این شرکت که دارای ۲۷ مدل مختلف می باشند، و خروجی فلنچ آنها از ۳۲ تا ۱۵۰ میلیمترهستند. در نتیجه بازه بزرگر از توانهای مختلف (از ۳۷/۰ کیلووات تا ۷۵ کیلووات) را نیز پوشش می دهند. دارای کاربردهای مختلفی بوده مثلا  در سیرکولاسیون آب سرد و گرم می‌توانند استفاده شوند.

سری IR با تاریخچه بسیار طولانی برای سیستمهای تهویه مطبوع و دیگر استفاده های خانگی، سری NCB یل استاندارد EN733 برای کاربردهای آتش نشانی  (پمپ آب سایر) و سرمایش و گرمایش ساختمان و…، سری MG برای سیستمهای آتش نشانی، آبیاری و تهویه مطبوع، مناسب می باشند.پمپ آب سایر

از کارآمدترین سریهای این مجموعه، سری TM هستند که به صورت افقی نصب شه و دارای بیش از ۱۶۰ نسخه متفاوت می باشند. این سری با قدرت فوقالعاده و کارایی عالی برای سیستمهای ابشارهای مصنوعی، سیستمهای شستشو، آبیاری قطره ای و … کارایی دارند. (پمپ آب سایر)

سری MK با نصب عمودی مناسب برای کارهای کشاورزی و ابرسانی هستند. و البته سریهای بسیار متنوع دیگری نیز وجود دارند که ما فقط به برخی از آنها اشاره کردیم. (پمپ آب سایر)

  • پمپهای صنعتی:

آب باید با توجه به استفاده نهایی آن تا فاصله های مختلف هدایت شود. به لطف طیف وسیعی از مواد و پیکربندی (پمپ آب سایر)، پمپ SAER انتخاب مناسب برای نیازهای صنعتی وجود دارد.پمپ آب سایر

مجموعه سری‌هایی که در قسمت پمپهای خانگی بیان شد با قدرت و دبی بالاتر نیز وجود دارند (پمپ آب سایر) که می توانند به راحتی پاسخگوی نیازهای صنعتی نیز باشند. نکته قابل توجه این است که در هر دوی این پمپها، از مشخصات اب عدم وجود ذرات ریز در ماده بوده آب باید تمیز باشد.

  • معدنکاری:

پمپ های صنعت معدن SAER برای عملیات طولانی (پمپ آب سایر) در سخت ترین محیط ها ساخته شده اند.

از مجموعه پمپهایی که در بالا اشاره شد، سریهای IR، NCB و TM به علاوه سریهای دیگری که به صورت اختصاصی برای این کار طراحی شده اند (پمپ آب سایر)، در صنعت معدنکاری استفاده شوند.

پمپ برای صنایع گاز و نفت و میدانهای دریایی  (پمپ آب سایر)

SAER دارای طیف گسترده ای از پمپ ها برای میدانهای دریایی، اقیانوسی و شرایط غیر ساحلی و غیر خشکی است. پمپ آب سایر

  • استخراج زیرزمینی  (پمپ آب سایر)

یکی از بزرگترین محدوده های اکتشاف در صنعت با پمپ از ۴ اینچ تا ۱۴ اینچ موجود در لز جنسهای چدن، برنز، فولاد ضد زنگ AISI 316 و DUPLEX.

سریهای NS، NR، FS، MBS و … از پرکابردترین سری پمپهای شرکت SAER در این زمینه کاری می باشد.پمپ آب سایر

بازم به ذکر است از مجموعه پمپهای این سری، نمونه هایی با عنوان SL نیز گشترش یافته که ر آنها به منطور حفاظت از محیط زیست و افزایش کارایی از انرژی خورشیدی برای پمپاژ در سیستمهای ابرسانی و … استفاده می شود.

  • پمپهای تصفیه آب:

سریهای L-in-line ، سری پمپهای NCB استاندارد شده با شفت بدون روکش، سری TM-TMB افقی چند مرحله ای، پمپهای سری MK و TMV عمودی چند مرحله ای پمپ آب سایر، سری SKD پمپ نرخ جریان سریع با کیس جداگانه و … از جمله پمپهای تولید شرکت SAER هستند که بدین منظور استفاده می شوند. پمپ آب سایر

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد .

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .