کف کش استریم – پمپ کف کش استریم Stream

پمپ استریم چین– پمپ استریم – نمایندگی کف کش استریم  – نمایندگی استریم  – پمپ آب استریم چین – کف کش Stream -کف کش استریم – پمپ کف کش استریم Stream – کف کش استریم تکفاز – پمپ شناور استریم – کف کش چینی 

کفکش استریم

 پمپ کف کش استریم Stream 

درباره شرکت استریم:

شرکت الکتروموتور تیانجین یک تولید کننده جهانی محصولات الکترومکانیکی است که از سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است.

این شرکت درصنعت پمپ شناخته شده  بوده و با طراحی نوآورانه، تولید حرفه ای و مشتری مداری. یک تیم با استعداد متشکل از ۸۰۰ کارمند. تولید کننده طیف گسترده ای از محصولات مورد استفاده در صنعت، کشاورزی و کاربردهای غیر صنعتی و غیره، .به فعالیت می پردازد.

استریم نام تجاریی ثبت شده برای بیش از ۱۵ سال است. متعهد به تولید و توسعه پمپ. ۴۰ سال تجریه حرفه ای محصولات ما را تضمین می کند.

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای، فلسفه ما “استراتژی محصول آینده گرا است که بر مبنای صدای بازار، نزدیکی به مشتریان، وضوح کیفیت” حاصل می شود.  در حال حاضر محصولات ما در بیش از ۲۰ کشور و مناطق مختلف در سراسر جهان شناخته شده است. با کیفیت و خدمات پایدار و قابل اطمینان، این بدان معنی است که ما توانسته ایم شهرت قابل توجه و نفوذ زیادی را ایجاد کنیم.

گواهی نامه ها:

تمام محصولات stream با گواهینامه ISO9001: 2000، CE، GS، ROHS و CC تایید شده اند و ما به بهبود سیستم مدیریت سایت S6 و  با استفاده از تکنولوژی ERP و OA برای به حداکثر رساندن کارایی مدیریت، تلاش می کنیم.

ظرفیت تولید پمپ آب:

با تعهد شرکت برای تولید پمپ آب، شرکت ما برای بیش از ۱۶ سال به خوبی کار می کند کماکان  به تدریج در حال گسترش است. با توجه به تقاضای روزافزون آن اکنون این شرکت  ۳ پایگاه تولیدی دارد که مجموعا ۱۱۸۰۰۰ متر مربع را پوشش می دهد.

پایگاه اولیه تولید:

مساحت ساختمان: ۱۸۰۰۰ مترمربع/  کارمندان: ۱۹۸/    فروشندگان: ۱۴/    افراد فنی: ۱۲/   تعداد خطوط تولید: ۳

ظرفیت سالانه: ۳۵۰،۰۰۰ واحد

این بخش شامل خط اسمبل کرده و نقاشی و رنگ آمیزی خودکار است.

پایگاه تولیدی ثانویه:

کل مساحت: ۳۰۰۰۰ متر مربع     مساحت ساختمان: ۱۸۰۰۰ مترمربع        کارمندان: ۲۰۰         فروشندگان: ۶

افراد فنی: ۸         تعداد خطوط تولید: ۵   ظرفیت سالانه: ۱۵۰،۰۰۰ واحد

این بخش شامل ۱- خط پایانی(محصول نهایی)، ۲- مدیریت برنامه ریزی تولید، مدیریت سایت ۶S و کنترل کیفیت، از طریق تولید، ۳- کارگاه پمپهای غوطه ور ۴- انتقال کالاهای ساخته شده به کانتینرها می باشد.

پایگاه تولیدی سوم:

کل مساحت: ۷۰۰۰۰ مترمربع   کارمندان: ۴۰۰      فروشندگان: ۱۵   افراد فنی: ۱۰    تعداد خطوط تولید: ۷ (شامل واردات ایتالیایی)      ظرفیت سالانه: ۱،۰۰۰،۰۰۰ واحد

این بخش شامل خط تولید ۱ و خط تولید ۲، بخش محصولات ایتالیایی و قسمت رنگ امیزی می باشد.

محصولات:

  • پمپ های خانگی ما شامل پمپ های محیطی، پمپ های سانتریفیوژ، پمپ های خودپرشونده، پمپ های خودکار تقویت شده و پمپ های سیرکولاسیون به ترتیب برای باغبانی، آبیاری، آبیاری و شستشو و غیره استفاده می شود.
  • کشاورزی و آبیاری با پمپ های خورشیدی stream و پمپ های عمیق برای آبیاری حیاط خلوت و زمین کشاورزی به یک کار آسان تبدیل می شود. با استفاده از این فرآیند پمپ های ما با سر و صدا و تولید حرارت کمتر کار کرده و ستفاده از مواد با کارایی بالا و با دوام، شهرت جهانی ما را به ارمغان می آورد.
  • پمپ های صنعتی استریم عبارتند از پمپ های چند مرحله‌ای، افقی تک بلوک، پمپ های سانتریفیوژ و پمپ های پیستونی اسپلیت، پمپ های خمیری و غیره که به ترتیب در زمینه هایی مانند نیروگاه برق / آب، کارخانه فولاد، کارخانه پتروشیمی، کارخانه آب شیرین سازی دریا، آتش نشانی و غیره کاربرد دارد. با طراحی نوآورانه و عملکرد فنی پیشرفته، این پمپ ها کارایی و بهره وری شرکت شما را بهبود می بخشد.
  • پمپهای تجاری استریم. برای استفاده در مناطق تجاری مانند دفتر کار، بازار یا هتل.

پمپهای کف کش محصول شرکت استریم به سه دسته اصلی با کاربرد زه کشی،  فاضلاب و همراه با آسیاب کن تقسیم بندی می شود. در این تقسیم بندی، پمپهای سری SPK، SQDA، سری کامل SPC و … برای دسته بندی گروه اول نامگذاری شده است. همچنین سری های SV، و SW برای کاربردهای فاضلاب هستند که گروهی از همین ها مانند SVD، SWQAS، SVSC، SWQC و… همراه با اسیاب کن عرضه می شود.

در ادامه به ویژگیهای چند سری اصلی این پمپها اشاره شده و مشخصات هر کدام ذکر می شود

مشخصات کلی سریهای SQDA، SQDL،SPC,SPTM,SCS,SPC SPK,:

ویژگیها: پمپاژ و تمیز کردن تغییر محل تخلیه (جهت سوراخ خروجی می تواند چرخش ۱۸۰ درجه از عمودی به افقی داشته باشد)، اندازه جمع و جور، وزن کم، عملکرد اسان، و غیره این پمپ به طور گسترده ای برای خانه استفاده می شود، معدن، و محل ساخت و ساز.

شرایط کاری: عمق پمپ الکتریکی زیر آب بیش از ۵ متر نباید باشد

دمای آب بالاتر از ۴۰ درجه سانتیگراد نباید باشد

PH شکل آب بین ۶٫۵-۸٫۵ است

قطر ذرات  جامد معلق در آب نباید بزرگتر از ۲/۰ میلیمتر باشد(بعضی از مدلها قابلیت پمپاژ ذراتی تا اندازه ۲ میلیمتر را نیز دارند)

سریهای SWQ,SVQ,PGM,PCM,PVX,SV:

کاربردها:

استفاده خانگی / تجاری / صنعتی

آبیاری و زهکشی کشاورزی

تمیز کردن استخر و ساخت سایت

شرایط عملیاتی

عمق زیر آب: ۵ متر

دمای مایع به + ۴۰ ℃

دمای محیط تا ۴۰ درجه سانتیگراد

حداکثر فشار کاری: ۶ بار

عبور جامد معلق تا ۴۵ میلیمتر

موتور

موتور القایی ۲ پایی

عایق: کلاس E

حفاظت: IPX8

تک فاز با حفاظت از خازن و حرارتی

جنس مواد به کار رفته

بدن پمپ: چدن

براکت موتور: فولاد ضد زنگ

پروانه: نوع باز، چدن

درزگیر مکانیکی درزگیر مکانیکی دو طرف کاربید

سیم پیچ ۱۰۰٪ مس

 

مشخصات کلی سری های SVD,SVSC,SWQC,SWQAS :

کاربرد

پمپ شناور با برش، ماشین ایده آل برای تخلیه فاضلاب است. یک سیستم برش با سرعت بالا به صورت دوار در سوراخ ورودی پمپ تعبیه شده است. مناسب برای از بین بردن فیبر های طولانی و مواد چسبنده موجود در فاضلاب.

شرایط کار

حداکثر عمق مجاز در آب ۵ متر از مرکز پروانه است

دمای محیط ترانس باید نباید بیش از ۴۰ درجه سانتیگراد باشد.

محدوده PH محدوده ۴ تا ۱۰ می‌باشد.

ویسکوزیته سینماتیک محیط ترانس  تا  است

حداکثر تراکم ۱۲۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب.

پمپ کف کش استریم – پمپ کف کش چینی – پمپ کف کش ویکتوری – لجن کش چینی – لجن کش ویکتوری

پمپ کف کش استریم

مدل کف کشنوع کف کشقدرت (hp)حداکثر آبدهی (m³/h)حداکثر ارتفاع (m)دهانه خروجی(اینچ)
QDX1.5-12-0.25کفکش تک فاز0.374121
QDX1.5-17-0.37کفکش تک فاز0.5617.51
QDX1.5-25-0.55کفکش تک فاز0.754.525.51
QDX1.5-32-0.75کفکش تک فاز1632.51
QDX3-30-1.1کفکش تک فاز1.59.5301
QDX3-18-0.55کفکش تک فاز0.757.919.5
QDX3-24-0.75کفکش تک فاز1925
QDX10-12-0.55کفکش تک فاز0.751518.5
QDX8-18-0.75کفکش تک فاز11520
QDX15-7-0.55کفکش تک فاز0.752282
QDX10-16-0.75کفکش تک فاز115202
QDX15-10-0.75کفکش تک فاز13612
QDX25-6-0.75کفکش تک فاز1329.53
QDX40-6-1.1کفکش تک فاز1.552102
QDX15-14-1.1کفکش تک فاز1.52817
QX6-25-1.1کفکش سه فاز1.51625
QX6-25-1.1کفکش سه فاز1.516252
QX10-34-2.2Tکفکش سه فاز315352
QX12.5-50-4کفکش سه فاز5.520582
QX12.5-60-5.5کفکش سه فاز7.520832

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد .

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .