پمپ کارواش

پمپ کارواش – پمپ کارواش صنعتی – پمپ برای کارواش ماشین – پمپ کارواش ماشین – کارواش صنعتی تک فاز – کارواش صنعتی سه فاز – پمپ کارواش سه فاز – پمپ کارواش تک فاز – پمپ کارواش ۲۰۰ بار – پمپ کارواش ۱۰۰ بار – پمپ کارواش ۱۱۰ بار

Bertolini
Interpumps
BOSCH-PUMP-2
PUMPAK

پمپ کارواش و انواع مدل های آن

پمپ کارواش ، از آنجایی که نظافت و پاکیزگی سطوح مختلف و تجهیزات، نقش بسزایی در ارتقای سلامت محیط و افزایش راندمان مفید تجهیزات صنایع دارد لذا شست و شوی سطوحی مانند کف، دیوارها، قطعات مختلف و سایر نقاط، به امری ضروری و بدیهی تبدیل شده است. در این راستا استفاده و به کارگیری دستگاه ها و ماشین آلات مکانیزه ای همچون پمپ کارواش می تواند به عنوان بهترین گزینه های انتخابی معرفی شوند که در جهت تامین نیازهای نظافتی و پاکیزگی محیط مختلف به کار گرفته می شوند. کارواش صنعتی

کارواش صنعتی ۲۰۰ بار برتولینی ایتالیا سه فاز

 

در واقع کارواش صنعتی یکی از دستگاه های پر توانی است که به کمک پاشش آب تحت فشار بالا، سرعت چشمگیری را به روند امورات نظافتی بخشیده است. زیرا این دستگاه به یک عدد پمپ جا به جایی مثبت مجهز شده که جریان آب فشار قوی را برای آن فراهم می آورد. در واقع اگر به استفاده از پمپ کارواش با فشار بالا، در طول هفته ها و ماه های نیاز باشد، لازم است پمپ کارواش استفاده شود. پمپ کارواش فشار معمولی آب را دریافت کرده و آن را به آب پرفشار با سرعت بسیار بالا تبدیل می کند.

پمپ کارواش

درباره پمپ کارواش چه می دانید؟

یکی از اصلی ترین تفاوت ها بین انواع مدل های کارواش صنعتی و خانگی در پمپ دستگاه می باشد.عموما جنس و متریال های استفاده شده در پمپ کارواش صنعتی متفاوت است. به طور کلی پمپ کارواش که از آن به نام پمپ پیستونی نیز یاد می شود یکی از اجزای اصلی کارواش های صنعتی به شمار می آید که وظیفه پمپاژ آب با فشار قوی در دستگاه را بر عهده دارد. در بیان ساده تر پمپ کارواش، وسیله شست و شو و نظافت کارواش است که به کمک نیروی دریافتی از موتور کارواش، وظیفه تنظیم فشار پاششی آب را برعهده دارد. از پمپ کارواش برای نظافت در انواع مصارف خانگی، صنعتی و … استفاده می شود.

 

برخی کاربردهای پمپ کارواش

قابلیت های پمپ کارواش بسیار زیاد است. عملکرد آن به نحوی است که به آب موجود در دستگاه فشار می آورد و آن را با سرعت و کیفیت بسیار زیادی از طریق نازل کارواش صنعتیبه سوی آلودگی و جرم ها هدایت می کند. به جرات می توان گفت قدرت پاک کنندگی این پمپ ها بیشتر از شیلنگ های معمولی صنعتی و باغبانی است. زیرا می تواند با فشار و سرعت بیشتری در مقایسه نمونه های مشابه خود، آلودگی و کثیفی را از سطوح مختلف پاک کند. یکی از مصارف اصلی پمپ کارواش می توان به استفاده در صنایع مختلف اشاره کرد. یعنی علاوه بر نظافت و شست و شوی اتومبیل، کف سالن ها، راهروها و شیشه ها می توان به مواردی نظیر: چربی برداری، رنگ بری، رسوب زدایی و شست و شوی دستگاه ها و تاسیسات صنعتی در صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، سرامیک سازی و لوله سازی اشاره کرد.

 

اجزای پمپ کارواش و ویژگی های آن

پمپ کارواش صنعتی

 

پمپ کارواش دارای فشار بالا و دبی پایین است. این قطعه با روند رفت و برگشت پیستون درون سیلندر، عملیات مربوط به پمپاژ را انجام می دهد. اکثر این نوع پمپ ها از جنس برنج می باشد و در بعضی از مواقع نیز از جنس آلومینیوم ساخته می شود. اجزای این نوع پمپ های صنعتی عبارت اند از:

موتور برقی: عموتا پمپ های کارواش صنعتی برای عملکرد مناسب و نیز تامین توان و قدرت مورد نیاز خود به یک موتور برقی نیازمند است. معمولا قدرت موتور برقی پمپ بر اساس وات و آمپر اندازه گیری می شود

پمپ: اکثر پمپ های به کار رفته در کارواش های صنعتی از نوع پمپ های پیستونی سه فاز می باشند که از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند

شیلنگ کارواش: شیلنگ کارواش یکی از اجزای اصلی پمپ واتر صنعتی است که در افزایش راندمان آن نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. معمولا در بیشتر پمپ های کارواش صنعتی از شیلنگ های پلاستیکی دولا با قطر ۴/۱ اینچ استفاده می شود. شیلنگ به کار رفته در پمپ کارواش از انعطاف بالا، دوام زیاد و وزن بسیار سبک برخوردار است. کارواش صنعتی

نازل: نازل یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده پمپ کارواش محسوب می شود که معمولا آب را در مکان های مختلف، با فشارهای متفاوت ارسال می کند. ۷ نوع نازل وجود دارد که از آن ها بنا به نیاز سطوح مختلف استفاده می شود. یکی از رایج ترین نازل هایی که در سطوح خیلی سخت به کار برده می شود نازل توربوی روتاری می باشد. این نوع نازل با دور موتور ۳۰۰۰ می چرخد و قادر است تا شعاع ۲۵ متری اطراف خود را تمیز نماید.

سایر اتصالات: معمولا ۱۰ عدد قطعه قابل اتصال دیگر وجود دارند که از آن ها در جهت افزایش قابلیت و قدرت پاک کنندگی پمپ کارواش استفاده می شود.

فیلتر آب ورودی: عموما پمپ کارواش در قسمت ورودی خود نیاز به یک عدد فیلتر دارد تا اگر ناخالصی در آب ورودی باشد، این فیلتر از ورود آن به داخل پمپ جلوگیری نماید. وجود فیلتر آب ورودی در پمپ کارواش از آسیب رسیدن به پمپ و دستگاه کارواش صنعتی جلوگیری می کند.

 

مزایای پمپ کارواش

کارواش صنعتی

سازگاری پمپ با محیط زیست و انواع مواد شوینده بسیار قوی

دارای قدرت فوق العاده و همچنین ارائه نظافت و شست و شو با کیفیت عالی

قابلیت تنظیم فشار بدون آسیب رساندن به موارد تحت شست و شو

افزایش سرعت عملیات نظافت

کاهش نیاز به تعداد زیادی نیروی انسانی

پمپ کارواش

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .