اینترپمپ کارواش

Interpumps

اینترپمپ کارواش ، پمپ کارواش اینترپمپ، اینترپمپ پیستونی، پمپ کارواش اینترپمپ

اینترپمپ کارواش به یک شوینده فشار قوی از خانواده جا به جایی مثبت گفته می شود که از آن در جهت نظافت و شست و شوی سطوح مختلف استفاده می شود. این دستگاه مرغوب که به آن پمپ کارواش اینترپمپ نیز گفته می شود یکی از ساخته های مرغوب و با کیفیت کمپانی اینترپمپ می باشد که با اتصال به یک منبع آب خروجی، محیط های مختلف را از هر نوع آلودگی پاک می کند.

 

پمپ کارواش اینتر ایتالیا ۲۰۰ بار

تلفن های تماس: ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۳ – ۰۲۱۳۳۹۵۰۹۹۴ 

آیا می دانید اینترپمپ کارواش چه کاربردهایی دارد؟

امروزه با وجود توسعه روز افزون علم و دانش فناوری در شاخه های گوناگون و پیشرفت چشمگیری که صنایع مختلف در تولید انواع پمپ کارواش دارند دیگر کمبود آب هیچ معنایی ندارد. از جمله مزایایی که پمپ کارواش به بار آورده اند می توان به افزایش فشار و صرفه جویی در مصرف آب اشاره نمود. اینترپمپ کارواش یکی از دستگاه های فشار قوی رایج و متداول در صنایع مختلف است که از آن در جهت نظافت و پاکیزگی سطوح مختلف و تجهیزات استفاده می شود. این وسیله که به آن اینترپمپ پیستونی نیز گفته می شود یکی از ساخته های بسیار خوب و مرغوب کمپانی اینترپمپ می باشد. شایان ذکر است که کمپانی اینترپمپ که به عنوان بهترین تولید کننده پمپ های کارواش معرفی شده است برای اولین بار در سال ۱۹۷۷ پایه گذاری شد. پمپ کارواش اگرچه در انواع برندهای معروف دیگر نیز تولید می شود اما کیفیت بالا و قابلیت های منحصر به فرد و متنوعی اینترپمپ که در مصارف مختلف دارد موجب شده تا به عنوان یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین پمپ کارواش، در صنایع گوناگون به کار برده شود. معمولا از اینترپمپ کارواش در انواع مدل های خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی در بازار موجود می باشد.

می توان گفت استفاده از اینترپمپ کارواش، به صنعت یا کاربری خاصی محدود نمی شود و تقریبا می توان از آن در جهت شست و شو و نظافت اماکن مختلف استفاده کرد. این پمپ کارواش با کیفیت، با اتصال به یک منبع آب خروجی قادر است فشار آب بالایی را تولید کند و آن را به کمک نازل های موجود بر روی سطوح مختلف پاشش کند. عمدتا فرایند نظافت به وسیله اینترپمپ کارواش بدون استفاده از مواد شوینده نیز به آسانی انجام می شود. علت آن را می توان به بالا بودن سرعت شست و شو و راندمان کاری این دستگاه نسبت داد. معمولا به دو شیوه از مواد شوینده در پمپ های کارواش استفاده می شود:

اضافه شدن مواد شوینده قبل از پمپ که با آب ترکیب شده و با سرعت زیادی بر روی سطوح پاشش می شود

اضافه شدن مواد شویند بعد از پمپ که با آب ترکیب شده و با فشار بر روی سطوح پاشش می شود. چنانچه هر گونه مواد شوینده قبل از پمپ با آب تلفیق شود بدون شک پمپ کارواش دارای عمر کمتری در مقایسه با کارکرد آن با آب است. به علاوه آنکه نمی توان از هر نوع مواد شوینده در پمپ کارواش استفاده کرد. چرا که مواد شوینده به راحتی می تواند موجبات آسیب رساندن به دستگاه را فراهم آورد.

دسته بندی اینترپمپ کارواش بر اساس دمای آب خروجی

به طور کلی اینترپمپ کارواش یا همان پمپ کارواش اینترپمپ را بر اساس دمای خروجی آب می توان به دسته های زیر تقسیم بندی کرد:

دسته اول اینترپمپ کارواش آب سرد می باشد که به عنوان یکی از رایج ترین نوع پمپ کارواش معرفی شده است. دسته دوم اینترپمپ کارواش آب گرم است که با پاشش آب گرم و فشار قوی می تواند سطوح مختلف را از هر نوع آلودگی و مواد چربی و روغنی پاکیزه کند. دسته دیگر از اینترپمپ کارواش، اینترپمپ کارواش بخار می باشد که از همان سیستم آب گرم موجود در پمپ در جهت نظافت استفاده می کند. تنها تفاوتی که می توان برای اینترپمپ کارواش آب گرم و بخار در نظر گرفت این است که در پمپ کارواش صنعتی بخار، با پایین آوردن فشار آب میزان دمای خروجی آب به قدری افزایش می یابد که آب خروجی به صورت بخار بر روی سطوح پاشیده می شود.

 

کارواش صنعتی

ویژگی های اینترپمپ کارواش آب سرد:

این نوع پمپ کارواش صنعتی، نیازی به سیستم آب گرم ندارد و عملیات مربوط به نظافت را با فشار قوی و سرعت بالایی انجام می دهد. وزن استاندارد، کیفیت عالی، راندمان بالا و قیمت های به صرفه و استاندارد از دیگر ویژگی های این دستگاه است. از اینترپمپ کارواش آب سرد می توان برای نظافت خودروها، حیاط، نمای ساختمان و امکان دیگر استفاده کرد.

ویژگی های اینترپمپ کارواش آب گرم:

آب ورودی این نوع پمپ به واسطه یک سیستم بسیار قوی گرم کن که در درون دستگاه تعبیه شده است گرم شده و توسط نازل ها با سرعت بالایی به بیرون پاشیده می شود. پاشش قوی اینترپمپ آب گرم باعث می شود هر نوع آلاینده و چربی های قوی، از روی سطوح و تجهیزات پاک گردد. نکته قابل توجه در رابطه با این نوع اینترپمپ کارواش این است که باید به هنگام استفاده از آن به محیط مورد استفاده توجه شود. زیرا مجهز بودن این دستگاه به سیستم آب گرم می تواند برای اماکن مختلف خطرناک باشد. معمولا از پمپ کارواش اینترپمپ آب گرم در جهت نظافت سطوح با آلودگی های مقاوم مانند آلاینده های روغنی استفاده می شود.

ویژگی های اینترپمپ کارواش بخار:

این نوع اینترپمپ کارواش دارای میزان ضدعفونی و نظافت بسیار بالایی است. آبریزی آن در مقایسه با دیگر مدل های مشابه، بسیار کمتر خواهد بود. به ویژه آنکه از این نوع پمپ می توان در محیط هایی که امکان عبور کردن آب وجود ندارد ایده آل می باشد. عمدتا از اینترپمپ کارواش بخار در محیط هایی مانند آشپزخانه های بزرگ، مراکز درمانی و بهداشتی، بیمارستان ها و هتل ها استفاده می شود.