دسته‌ها

دسته کارواش
دسته کارواش صنعتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟
دسامبر 26, 2020
سمپاش زنبه ای
سمپاش زنبه ای و معرفی کامل آن
ژانویه 1, 2021
دسته کارواش

برای معرفی کامل دسته یا لانس کارواش میباست ابن مقدمه را برایتان بگویم که معمولاً نظافت در هر یک از اماکن مختلف اهمیت خاصی دارد. چرا که توجه نمودن به چگونگی نظافت محیط و حفظ پاکیزگی و جلوه های بصری آن، به خوبی هرچه تمام تر حس می شود. به همین علت برقراری عملیات مربوط به پاکیزگی در هر قسمت از اماکن مستلزم به کار گیری روش های خاص و پیشرفته نظافتی مانند استفاده از کارواش های صنعتی می باشد.

در واقع با بهره گیری از کارواش صنعتی می توان هر سطح آلوده ای را به آسانی پاکیزه و حفظ پاکیزگی هرچه تمام تر آن اقدام نمود. معمولاً طیف گسترده ای از انواع کارواش های صنعتی در جهت نظافت و پاک سازی بخش ها و تجهیزات مختلف و همچنین انواع سطوح هموار و ناهموار طراحی و تولید شده اند.

این نوع شوینده های فشار قوی، به واسطه ابزارهای کارآمد و مکانیزه خود توانسته اند جایگزین مناسبی برای روش های سنتی نظافت باشند که این امر خود موجبات ارائه خدمات بهتر، سرعت بخشی به فرایند شست و شو، کاهش زمان نظافت، هزینه های شست و شو، صرفه جویی در آب مصرفی، بالا رفتن کیفیت و مطلوبیت نظافت و همچنین کاهش مصرف انواع مواد شوینده را نیز فراهم می آورد.

شایان ذکر است که تجهیزات کارواش صنعتی در سهولت انجام عملیات نظافتی و سرعت بخشی به فرایند آن نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. یکی از این ابزارهای کارآمد که از این قاعده مستثنی نیست دسته لانس کارواش می باشد.

لانس کارواش

تجهیزات کارواش صنعتی کدامند؟

لانس کارواش  یکی از تجهیزات مدرن کارواش صنعتی با طراحی ارگونومیک و کاملاً استاندارد میباشد که از آن در جهت انجام عملیات نظافتی استفاده می شود. در واقع  لانس کارواش یکی از تجهیزات بسیار مهم و ضروری در کارواش های صنعتی است که در قسمت انتهایی آن قرار گرفته و به کمک تفنگی یا گان کارواش به شیلنگ دستگاه متصل می شود.

به طور عمده دسته لانس کارواش متناسب با انواع کارواش های صنعتی و همچنین نیاز و خواسته های کاربران طراحی و تولید می شود. این امر باعث شده تا از آن برای نظافت و شست و شوی محیط های مختلف خانگی، تجاری، صنعتی و … استفاده شود.

اگر بخواهیم در تعریف دیگری،  لانس کارواش را معرفی نماییم باید اینگونه بگوییم که این دسته یکی از اجزای اصلی و بسیار مهم کارواش های صنعتی است که منتقل کننده آب پرفشار از شیلنگ فشار قوی کارواش است که آن را از راه نازل ها انجام می دهد.

از آنجایی که این دسته در مجاورت مستقیم و مستمر آب و انواع مواد شوینده اسیدی و قلیایی قرار دارد لذا در جهت بالا رفتن و افزایش طول عمر مفید آن، از مواد با کیفیت و مرغوب و ضد خورندگی ساخته و تولید می شود.

تفنگی دسته کارواش صنعتی چیست؟

یکی از موارد پر اهمیت  لانس کارواش صنعتی، تفنگی آن است که یکی از قطعات یدکی و پرکاربرد در کارواش های صنعتی محسوب می شود. تفنگی یا همان گان کارواش با اتصال به  دسته کارواش باعث می شود تا دسترسی به نقاط دور از دسترس و بسیار دشوار  سطوح و تجهیزات برای کاربر آسان باشد.

معمولاً تفنگی دسته کارواش به همان آن در اندازه های کوتاه، متوسط و بلند ارائه می شود. در کارواش هایی که فشار پایین تری دارند معمولاً یک عدد مخزن مابین دسته و تفنگی قرار می گیرد که کف مورد نیاز نظافت و شست و شو را تامین می کند. در مدل های دیگر کارواش که مخزن مایع در پشت دستگاه قرار گرفته است دسته یا همان لانس کاواش، تنظیم مخزن مواد شوینده و نوع مکش آن را بر عهده می گیرد.

تفنگی دسته کارواش

ویژگی ها ی تجهیزات کارواش صنعتی چیست؟

یکی از تجهیزات مهم و کاربردی کارواش صنعتی ذسته کارواش میباشد . از آنجایی که لانس کارواش یا به عبارتی همان دسته کارواش به منظور کنترل پاشش پرفشار آب طراحی و تولید می شود لذا استفاده و به کار گیری آن ها مستلزم برخورداری از ویژگی ها و مشخصه های بارزی است که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:

برخورداری لانس کارواش از کیفیت و مرغوبیت بالا که این امر موجب می شود به هنگام بالا رفتن دمای خروجی آب دسته داغ نشود و همچنین کاربر با امنیت کامل از آن استفاده کند

برخورداری از تحمل دمایی بالا

وزن استاندارد و کاربری آسان

ظاهر جذاب و کاربر پسند

برخورداری از مانور و تحرک بالا

مزایای استفاده از دسته کارواش صنعتی

به جرات می توان گفت دسته کارواش یا همان لانس کارواش قابلیت ارائه طیف وسیعی از مزایای کاربری را دارا می باشد که هر یک از آن ها به تنهایی کارایی های منحصر به فردی دارند. همچنین در صورت نیاز با نوع عملیات نظافتی می تواند راندمان کاری دستگاه و میزان بهره وری آن را به طرز چشمگیری افزایش دهد. لازم به ذکر است که توجه به نوع و جحم فرایند نظافتی، انواع آلاینده های روی سطوح و همچنین نیازهای مختلف نظافتی می تواند راهنمای بسیار مناسبی برای انتخاب تجهیزات کارواش صنعتی به ویژه لانس کارواش باشد.

مکان های مورد استفاده از دسته کارواش صنعتی

به طور کلی از لانس کارواش و مدل های مختلف آن می توان در انواع تعمیرگاه ها، خشک شویی ها، اماکن صنعتی مختلف و همچنین محیط هایی که از دستگاه کارواش در جهت نظافت و ضدعفونی فضاهای خود استفاده می کنند استفاده های فراوان نمود.

دسته لانس کارواش

.

برای مشاهده پمپ کارواش برتولینی اینجا کلیک کنید 

دیدگاه ها بسته شده است