ست کنترل پنتاکس – اتوماتیک پمپ آب پنتاکس

ست کنترل پمپ آب پنتاکس – ست کنترل پنتاکس قیمت – تنظیم ست کنترل پنتاکس – خرید ست کنترل پنتاکس – قیمت اتومات پمپ آب پنتاکس – تنظیم ست کنترل پنتاکس – ست کنترل پنتاکس ایتالیا pentax  – نمایندگی ست کنترل پنتاکس – نمایندگی ست کنترل پنتاکس – خرید ست کنترل پنتاکس – اتوماتیک پمپ آب پنتاکس 

 

ست کنترل پنتاکس

 

اتوماتیک پنتاکس

ست کنترل پنتاکس ایتالیا – اتوماتیک پمپ آب خانگی پنتاکس 

۱-   دستورالعملهای  ایمنی مهم:

برای کاهش احتمال آتش سوزی یا برق گرفتگی لطفا به نکات زیر دقت فرمایید:

قبل از هر گونه دستکاری، اتصال از منبع اصلی کامل قطع باشد.

کابل تغذیه اصلی و  هر سیم اتصالی دیگری باید از نظر اندازه و نوع کاملا متناسب انتخاب شود.(باید در انتخاب کابل این نکات را لحاظ کرد اولا انتخاب کابل با توجه به نرخ تغذیه الکتریکی پمپ صورت گیرد ثانیا  احتمال تماس اتصالهای برقی پمپ با آب لحاظ شود).

همیشه از یک  وسیله جریان پسماند با IDn=30mA استفاده شود مخصوصا در محلهایی مانند استخرهای شنا، چشمه ها، یا فواره های آب.

تمامی امور مربوط به برداشتن پوشش پمپ باید توسط افراد دارای صلاحیت انجام شود.

احتیاط:

هنگامی که پمپ متوقف است، سیستم هنوز تحت فشار است. بنابراین قبل از هر گونه دستکاری، مطمئن شوید که شیری را باز کنید تا سیستم خلاص شود. دستگاه فقط برای آب تمیز کاربرد دارد و برای استفاده از اب دریا، آب پسماند، سیستم اب باران، انفجاری، آب خوردنده و هر مایع خطرناکی  مناسب نمی باشد.

۲-   اطلاعات فنی:

منبع تغذیه: ۱۱۰ تا ۱۲۷ ولت/ ۲۲۰ تا ۲۴۰ ولت AC 50/60 هرتز                                       

ماکزیمم جریان:  ۱۲ آمپر                                                                                        

بازه فشار باردهی: ۱ تا ۵/۳ بار

ماکزیمم فشار مجاز۱۰ بار

دمای اب: ۵-۳۵ درجه سانتیگراد

مینیمم دمای محیط: ۵ درجه سانتیگراد

ماکزیمم دمای محیط: ۴۵ درجه سانتیگراد

دمای انباره: ۱۰ تا ۵۰ درجه سانتیگراد

اتصالات هیدرولیکی: GAS male یک اینچی

درجه حفاطتی:IP 65

نوع(مرجع استاندارد EN 60730-1 ): 1.C

گیج فشاری: قطر ۴۰ میلیمتر ۱ تا ۱۲ بار/ ۱ تا Psi 170

درجه الودگی: III

فهرست نصبی: III

تست فشار توپی: ۸۵ درجه سانتیگراد

گشتاور پیشنهادی برای ترمینال کابل: ۵/۲ تا ۳ نیوتن متر

گشتاور پیشنهادی برای اتصالات هیدرولیکی: ماکزیمم ۸ نیوتن متر

۳-   توضیحات:

هیدروماتیک H1  وسیله ای است که پمپها را قادر می سازد تا با یک مینیموم فشار غالب ۲ باری به صورت خودکار شروع(استارت) یا توقف(استوپ) کنند.  که پمپ با  انداختن فشار(باز کردن دریچه ها) و نگه داشتن جریان در داخل سیستم( بستن دریچه ها) به ترتیب این کار را انجام می دهد.

اگر منبع آب به هر دلیلی دچار قطعی آب شود، هیدروماتیک H1 تابع توقف پمپ را اجرا کرده و بنابراین از کار پمپ به صورت خشک ممانعت می کند. این وسیله همچنین قادر به راه اندازی خودکار دستگاه  با استفاده از یک تایمر داخلی است. که وجود آب به مقدار کافی را چک می کند.( این تابع برای نسخه های با قابلیت ری استارت مجدد قابل دسترسی است).

گیج فشار داخلی امکان کنترل فشار در داخل سیستم را اسانتر می کند. به علاوه هر گونه کمبود در داخل سیستم به اسانی قابل تشخیص است.

احتیاط: قویا توصیه می شود که اب عاری از هر رسوبی باشد. در صورتی که رسوبی وجود دارد نصب یک فیلتر دفع رسوبات در منفذ ورودی الزامی است.

دستگاه نباید در داخل چاه یا محفظه های درزبندی شده نصب شود به بیان دیگر جایی که تراکم های سنگین مواد ممکن است شکل بگیرد.

هر دو سیستم پمپ و هیدروماتیک H1  باید در مقابل یخ زدگی  در هوای سرد محافظت شوند.

۴-   قطعات و اجزا:

ست کنترل پنتاکس

شکل ۱ اجزا اصلی را نشان می دهد:

a : اتصال ورودی                          b : اتصال خروجی             c : شاخص برق               d : شاخص گسیختگی(عملکرد خشک)

e : دکمه ریست                 f : گیج فشاری                   g : ترمینالهای تغذیه                    h : ترمینالهای بار(پمپ)

i : پیچ تنظیم فشار قطع

۵-   عملیات:

دستگاه زمانی که به منبع تغذیه متصل می شود، پمپ را برای حدود ۱۵ ثانیه فعال می کند. پمپ هر بار زمانی که افت فشاری را حس می کند مثلا شیری در مسیر باز می شود، شروع به کار می کند.

بر خلاف سیستمهای آب معمولی که مجهز به سوئیچ فشار و تانک فشار هستند، در این نوع کوچکترین جریان سیال مشخص می کند که چه هنگامی پمپ باید با توجه به فشار قطع کن ، خاموش شود. این دستگاه برای خاموشی پمپ ۷ تا ۱۶ ثانیه تاخیر ایجاد می کند و بنابراین باعث کاهش دور پمپ در شرایط جریان کم می شود.

۷-    نصب:

الف: اتصالات هیدرولیکی:

هیدروماتیک H1 در موقعیتهای عمودی یا افقی و در هر جایی بین خروجی پمپ و اولین خروجی(شیر) می توانند نصب شوند.  توجه شود که باید از هم راستا بودن پیکان روی پوشش با جهت جریان سیال در لوله طبق شکل ۵ اطمینان حاصل گردد. همه اتصالات هیدرولیک باید نسبتا محکم شوند. یک واحد کاهش فشار مناسب باید در پورت تخلیه برای هر پمپ با فشار کاری بیشتر از ۱۰ بار باید تعبیه شود.

احتیاط: استثنائا در پمپهای غوطه ور، نصب شیر غیربازگشتی بین پمپ و ورودی هیدروماتیک H1 ممکن است در روی عملکرد پمپ نتیجه عکس داشته باشد(پمپ ممکن است نتواند متوقف شود)

در صورتی که نصب شیر غیر بازگشتی الزامی است باید در فاصله حداقل سه متری دستگاه صورت گیرد(شکل ۴)

در مواردی که نرخ جریان خیلی زیاد است سیستم هیدروماتیک H1 می‌تواند به صورت بای پس و به صورت موازی با شیر غیربازگشتی که در خروجی اصلی نصب شده، نصب شودتا افت فشار را کاهش دهد(شکل ۶)

اتصالات الکتریکی:

نکته: تمامی اتصالات الکتریکی باید توسط افراد متخصص به صورت شکل سه انجام شود.

برای پمپهایی که توان آنها بیش از ۵۰۰ وات هستند و دمای محیط بیشتر از ۲۵ درجه سانتیگراد  می باشد، کابلهای عایق حرارتی (مقاوم در برابر حداقل ۱۰۵ درجه سانتیگراد) باید مورد استفاده قرار گیرد. فقط از ترمینالهایی که دستگاه را تغذیه می کنند استفاده کنید.

در نسخه هایی که دارای کابل هستند، ساده تر است که تغذیه پمپ به سوکت الکتریکی هیدروماتیک H1 متصل شود و خروجی این سیستم به تغذیه اصلی وصل شود.

نکته: واحدهایی که با کابل هایی با مساحت سطح مقطع یک میلیمتر مربع تغذیه می شوند برای حداکثر ۱ آمپر طراحی شده اند. برای بارهای بیشتر، کابلهای تغذیه الکتریکی باید توسط افراد متخصص جایگزین شود و حداقل از کابل ۵/۱ میلیمتر مربع استفاده شود.

احتیاط: پمپی  که به هیدروماتیک H1 متصل می شود باید به اندازه کافی در مقابل جریانهای بیش باری محافظت شده باشد.

۸-تنظیم فشار قطع

احتیاط: چرخاندن پیچ تنظیم ماکزیمم فشار دریافتی توسط پمپ  را تغییر نمی دهد.

فشار اولیه که توسط کارخانه تنظیم شده است ۵/۱ بار است که برای بسیاری از کاربردها حالت بهینه دارد. با تنظیم پیچ در فلنج داخلی که با علامتهای + و – نشان داده شده است می توان به فشار کاری متفاوتی دست یافت.

ممکن است شما در موارد زیر نیاز به تغییر تنظیمات فشار ست شده توسط کارخانه داشته باشید:

  • اگر شیری که در بالاترین نقطه نصب شده بیشتر از ۱۵ متر بالاتر از هیدروماتیک H1 باشد(شکل ۵: ارتفاع ماکزیمم ۳۰ متر)
  • برای بار اضافی یعنی زمانی که فشار بار با فشار پمپ اضافه شود(ماکزیمم ۱۰ بار).

احتیاط: نکته مهم این است که ماکزیمم فشار پمپ حداقل یک بار بیشتر از فشار قطعی باشد که در هیدروماتیک H1 مشخص شده است.

۹-راه اندازی:

احتیاط: اگر سطح آب پایین تر از سطحی باشد که پمپ در آن نصب شده است(هد منفی)، الزامی است که از یک شلنگ مکش همراه با شیر استفاده شود تا از بازگشت آب به چاه جلوگیری گردد.

قبل از روشن کردن سوییچ، مطمئن شوید که لوله مکش و پمپ آماده هستند. پمپ را با استفاده از سوییچ روشن هیدروماتیک H1 روشن کنید. به محض اینکه پمپ از حرکت ایستاد، شیری که در مرتفع ترین نقطه سیستم قرار دارد را باز کنید.

اگر یک جریان پایداری در شیر جریان دارد و پمپ بدون قطعی کار می کند، راه اندازی با موفقیت انجام گرفته است. اگر جریان سیال پیوسته ای وجود ندارد سعی کنید پمپ را با نگه داشتن دکمه ریست برای یک زمان کوتاه به کار بیندازید. اگر مشکل کماکان ادامه داشت دستگاه هیدروماتیک H1 را قطع کرده و تمامی پروسه را تکرار کنید.

۱۰-محافظت در مقابل عملکرد خشک:

اگر پمپ بخاطر عدم وجود آب توقف شد چراغ قرمز FAILURE روشن می شود برای ریست کردن سیستم دکمه RESET را بعد از اطمینان مجدد از وجود آب در سمت مکش پمپ فشار دهید یا منبع تغذیه را به طور موقت قطع کنید.

۱۱-ریست اتوماتیک:

چون پمپ در هنگام عدم وجود اب متوقف می شود، در نسخه هایی با قابلیت ریست مجدد( به صورت اختیاری) به صورت خودکار پمپ بعد از زمان مشخصی که از قبل تعیین شده مثلا در بازه های ۱۵، ۳۰ یا ۶۰ دقیقه ای ، بسته به مدل پمپ عمل ریست را انجام می دهد.

این عملیات با چشمک زدن سریع چراغ قرمز رنگ نشانگر مشخص می شود. این پروسه تا زمانی که آب جدید در سمت مکش پمپ وجود داشته باشد یا تعداد تکرارهای ریستی که برای پمپ از قبل تعیین گردیده مثلا ۲، یا ۴ یا ۸ بار(بسته به مدل) تعیین شده، ادامه پیدا می کند.

اگر تکرارها از این حد تجاوز کرد، چراغ نشانگر قرمز روشن می ماند. برای ریست سیستم، باید دکمه RESET بعد از اطمینان از وجود آب در سمت مکش پمپ فشار داده شود.

۱۲-نگهداری:

وسیله به صورتی طراحی شده است که بدون نیاز به تعمیر و نگهداری در طول عمر عملیاتی خود حداکثر عملیات را اجرا کند. در زمانهایی که دستگاه به مدت طولانی غیر فعال است مخصوصا در فصل زمستان دستگاه باید به طور کامل از آب خشک شود تا از خرابی ان جلوگیری شود.

۱۳-عیب یابی:

مشکل: پمپ عیچ آبی دریافت نمی کند.

علت یا علل: ۱- فلومک بر روی مسیر دیگری نصب شده است

۲- پروسه زیرسازی به درستی اجرا نشده است

۳- شلنگ مکش به صورت صحیح در داخل اب قرار نگرفته است.

راه حل: ۱- محلهای اتصالات نصبی را چک کنید و در سورت نیاز اصلاح کنید

۲- دکمه RESET را فشار داده و نگه دارید تا زمانی که جریان به صورت مرتب جاری شود.

۳- شلنگ مکش را چک کنید که در چاه در داخل آب قرار گرفته باشد.

مشکل: پمپ  به فشار مشخص شده نمی رسد

علت یا علل: ۱- نشتی در سیستم وجود دارد. ۲- فیلتر یا شلنگ مکش مسدودی دارد. ۳- شیر پایه بسته شده است.

راه حل: ۱- نشتی را چک کنید ۲- هرگونه انسدادی یا گروهی را رفع کنید ۳- شیر پایه را جایگزین کنید.

مشکل: دستگاه از راه اندازی پمپ علیرغم وجود آب ممانعت می کند.

علت یا علل: ۱- فشار بر روی عدد بسیار بالای ست شده است / ۲- محافظ حرارتی پمپ ممکن است از عملکرد پمپ ممانعت کند.

راه حل: فشار را کم کنید تا زمانی که مشکل حل شود. با یک نصاب حرفه ای تماس بگیرید. ۲- پمپ را چک کنید.

مشکل: پمپ زمانی که شیر باز است شروع به کار نمی کند

علت یا علل: فشار بر روی عدد خیلی پایینی ست شده است.

راه حل: فشار را افزایش دهید تا زمانی که مشکل حل شود. با یک نصاب حرفه ای تماس بگیرید.

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد .

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .