مه پاش خانگی اوربیت

مه پاش خانگی چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ 

مه پاش خانگی به دستگاهی مؤثر و کارآمد گفته می شود که در جهت مرطوب نگه داشتن محیط های کوچک استفاده می شود. دستگاه مه پاش خانگی به عنوان جدیدترین سیستم های مه پاش معرفی شده است که کار خنک کردن با آب در محیط های کوچک را انجام می دهد.

 

 

مه پاش خانگی اوربیت

 

 

 

 

.

با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا، هیچ چیزی لذت بخش تر و دل انگیز از یک هوای خنک و مطبوع نیست. حتی گیاهان هم به نیاز به خنک شدن با آب دارند. مسلماً برایتان پیش آمده که در فصل تابستان به یک رستوران یا کافی شاپ بروید که در آنجا با استفاده از یک دستگاه فضای محیط را به یک شیوه ها، خنک و مطبوع می کنند. تا حدی که دلتان نمی خواهد آن مکان را ترک کنید و آرزو می کنید کاش شما هم یکی از آن دستگاه ها را در خانه تان داشته باشید. ما برایتان خبرهای خوبی داریم و آن هم این است که شما هم به راحتی می توانید از این نوع دستگاه ها در خانه و یا محل کار خود داشته باشید. این دستگاه پرتوان و قدرتمند، همان مه پاش خانگی می باشد. حال سؤال اینجا است که مه پاش خانگی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ ما در این مطلب می خواهیم به طور کامل شما را با مه پاش خانگی و توانایی های آن آشنا سازیم.

پک مه پاش خانگی

معرفی مه پاش خانگی

مه پاش خانگی یک دستگاه مؤثر و کارا است که جریان آب را به شکل پودر در آورده و موجبات تأمین رطوبت و تهویه محیط را فراهم می آورد. این سیستم که کار خنک کردن با آب را انجام می دهد بدون اتصال به هیچ برق و سیم کشی، تنها با وصل شدن به شیر آب و یا یک شیلنگ، فعال شده و شروع به پاشش آب می کند. آبی که با پودر شدن، خنکی منحصر به فردی را به فضای محیط می دهد. عملکرد مه پاش خانگی به گونه ای است که با استفاده از سوراخ های ریزی که بر روی سیستم قرار گرفته اند عملیات مربوط به پودر شدن آب انجام می شود. کیفیت و مرغوبیت اجزای تشکیل دهنده این دستگاه به حدی بالا است که به راحتی می تواند گرمای بسیار شدید محیط را تحمل کرده و هوای مطبوع و خنکی را برایتان در یک روز داغ تابستانی ایجاد کند.
مه پاش خانگی بنا به اندازه و ظرفیت قابل مشخصی که دارد در جهت استفاده در محیط های کوچک مانند گلخانه ها، رستوران، استخر، سونا، فضاسازی باغ، ویلا و … طراحی شده است. یکی از کاربردهای رایج این سیستم استفاده در گلخانه ها می باشد. از آنجایی که تأمین رطوبت مناسب، از فاکتورهای مهم و اصلی در گلخانه ها به ویژه گلخانه های مدرن به حساب می آید لذا امروزه استفاده از سیستم های کارآمد مه پاش خانگی برای کنترل دما و رطوبت مورد نیاز، یکی از موارد قابل توجه و حائز اهمیت می باشد. زیرا این دستگاه با جذب گرمای محیط این گونه امکان در تابستان ها، باعث افزایش رطوبت محیط و کاهش دما در آن خواهد شد و به این طریق مشکلات عمده بسیاری از گلخانه ها را که با کمبود رطوبت مورد نیاز مواجه بودند را برطرف خواهد کرد. عملکرد این نوع مه پاش در گلخانه ها به آسانی صورت می گیرد. به نحوی که آب را به حالت کامل پودر شده تبدیل کرده و بدون آنکه سطح گیاهان به طور کامل خیس شود رطوبت لازم محیط را فراهم می آورد. کاربران این دستگاه فقط با نصب یک عدد سنسور، به آسانی و به طور کاملاً خودکار آن را بنا به نیاز محیط خاموش و روشن کنند.

 

طریقه نصب مه پاش خانگی

کاربردهای بی نظیر مه پاش خانگی

درباره کاربردهای بی نظیر مه پاش خانگی چه می دانید؟

مه پاش خانگی دارای کاربردهای متنوع و گسترده ای است. این نوع مه پاش، دستگاهی از جنس استیل است که برای مرطوب نگه داشتن فضای محیط استفاده می شود. از جمله موارد مصرف و کاربری این دستگاه می توان به:

فضاهای باز، رستوران ها، استخر، سالن بخار سرد سونا، ساحل، زیبایی برکه و ویلا، ضد عفونی کردن گردو غبار موجود در معادن، خنک نمودن محیط های کاری، خانه و باغ های شخصی، کافه ها، آب میوه گیری ها، کافی شاپ ها، از بین بردن و دفع حشرات و تأمین رطوبت مورد نیاز گلخانه ها اشاره کرد. مه پاش خانگی به عنوان جدید ترین مدل های مه پاش تعریف شده است که می توان آن را گامی تو برای تغییر در سیستم های مه پاش معرفی کرد. این دستگاه با دارا بودن قابلیت های خاص و ویژه ای، بسیار مقرون به صرفه می باشد. از این رو گزینه ای بسیار مناسب و ایده آل برای محیط های کوچک می باشد.

مزایای استفاده از مه پاش خانگی

صرفه جویی در مصرف آب و انرژی

عدم نیاز به نیروی انسانی زیاد

قابلیت نصب آسان

کاربری سریع و آسان

طراحی زیبا و کاربر پسند

.

.

 

اجزای تشکیل دهنده مه پاش خانگی

 

 • نازل مه پاش

 • شیلنگ مقاوم و انعطاف پذیر ۱۰ متر
 • ۸ عدد نازل مه پاش برنجی

  (همان طور که در تصویر می بینید نازل برنجی آب را به صورت یکنواخت پودر می نمایید در صورتی که نازل پلاستیکی آب را پخش و کیفیت ضعیفی در این امر دارد! هیچ ارزونی بی دلیل نیست !!!!)

  کیفیت مه پاش اوربیت با نازل برنجی م مقایسه با نازل پلاستیکی

 • ۸ عدد پایه نازل یک طرفه مه پاش فیتینگی با کانکشن فلزی
 • اتصال اول خط فیتینگی ۱/۲ اینچ نری
 • تبدیل برنجی ۱/۲ به ۳/۴ مادگی
 • صافی آب توری (جهت جلوگیری از ورود ذرات معلق)

 

 

صافی مه پاش

 • واشر آب بندی
 • بست کمربندی ۸ عدد – بست دیواری ۸ عدد