سنسور باران و یخ زدگی هانتر HUNTER RAIN-CLIK – سنسور یخ زدگی هانتر

سنسور باران و یخ زدگی هانتر HUNTER RAIN-CLIK

PGJ-04

Radius: ۴٫۳ m to 11.6 m
Flow: ۰٫۱۳ to 1.23 m³/hr
Flow: ۲٫۲ to 20.5 l/min
Inlet Size: ۱/۲″
RAIN-CLIK (Wired Rain Sensor)
RAIN-CLIK (Wired Rain Sensor)

Height: ۶٫۴ cm
Length: ۱۸ cm

سنسور یخ زدگی هانتر – سنسور باران و یخ زدگی هانتر HUNTER RAIN-CLIK – سنسور آبیاری هانتر 

سنسور یخ زدگی هانتر – سنسور باران و یخ زدگی هانتر HUNTER RAIN-CLIK

دلیل نصب  سنسور باران،یک سیستم آبیاری اتوماتیک است که طوری برنامه ریزی شده تا زمانی که هوا بارانی است خاموش شده و  اجرا نشود. با این حال بیشتر دستگاه های سنجش باران طوری طراحی شده اند که قبل از اینکه کلید فعال شود و مدار و سیستم را قطع کند،  باید مقدار مشخصی از باران بر روی آنها جمع شود. در این “زمان انباشت” سیستم به آبیاری ادامه می دهد و در ظاهر گرانبهاترین منبع به هدر می رود. دقیقا برداشتی که یک شهرداری یا یک کسب و کار یا یک شهروند برجسته خواهند داشت. اما دستگاه Hunter Rain-Clik™ ، با ساختار منحصر به فرد واکنش سریع (Quick Response™  ) می‌تواند یک کنترل کننده را بلافاصله خاموش کنید.نه بعد از یک چهارم یا نیم اینچ، ازبارش بلکه بلافاصله بعد از اینکه شروع به بارش باران شد. این دستگاه را بر خلاف رقبای آن Rain-Clik™  را می توان به شیوه های مختلف نصب کرد: سنسور یخ زدگی هانتر

در ناودان، یا کانال با باز کردن سیستم به صورت تلسکوپی برای بدست آوردن واحد یا در یک  روش استاندارد روی سطح عمودی مثل دیوار یا حصار میتوان آن را نصب کرد. سنسور یخ زدگی هانتر

ویژگیها و فواید سنسور یخ زدگی هانتر

ویژگی منحصر بفرد واکنش سریع Hunter نیازی به آب برای انباشته شدن آب و قطع آن نیست. سنسور یخ زدگی هانتر

گزینه های نصب مدولار : انواع انتخاب ها بسته به نوع کار وجود دارد. ناودان دیوار  یا کانال آب

حداکثر دوره خشک کردن را تنظیم می کند.: برای بارگیری های مختلف مقدار آبیاری را دوباره تنظیم می کند. سنسور یخ زدگی هانتر

مکانیسم سنجش ثبت اختراع بدون مراقبت : نیازی به هیچ مراجعه ای نیست فقط آن را تنظیم کنید و به حال خود رها کنید. سنسور یخ زدگی هانتر

شامل ۷٫۶ متر از قطر ۰٫۸ میلیمتر (۲۰ AWG) دو سیم هادی: ساده برای افزودن به یک نصب جدید یا موجود

سوئیچ بایگانی اختیاری : جزییات سیستم را اضافه می کند

گارانتی ۵ ساله : هانتر محصولات خود را با بهترین تضمین صنعت گارانتی می کند.

مدل ها

Rain-Clik – استاندارد

Rain-Clik-NO – به طور معمول سوئیچ باز

ابعاد سنسور یخ زدگی هانتر

قطر ۸٫۵ سانتی متر و ارتفاع ۵ سانتی متر

مشخصات عملیاتی سنسور یخ زدگی هانتر

سیم کشی: به طور معمول بسته یا به طور معمول باز است

زمان خاموش کردن آبیاری سیستم:  ۲-۵ دقیقه  برای ویژگی واکنش سریع سنسور یخ زدگی هانتر

زمان برای  راه اندازی مجدد واحد واکنش سریع حداکثر  ۴ ساعت تحت  شرایط هوای آفتابی خشک – سنسور یخ زدگی هانتر

زمان راه اندازی مجدد ریست: حداکثر ۳ در هوای آفتابی خشک برای جبران کل میزان بارش

قابلیت های سوئیچینگ:  تک قطب دوبرابر – ۲۴ ولت ۳ آمپر – سنسور یخ زدگی هانتر

دمای کار: ۰ ° C – 54 ° C (32 ° F – 130 ° F).

حلقه سوپاپ برای تنظیم تاخیر ریست اجازه می دهد.

رنگ بدون محو شدگی مقاوم در برابر نور فرابنفش و جنس مقاوم – سنسور یخ زدگی هانتر

در لیست UL

مشخصات برق ۲۴  ولت، کلید سوئیچ AMP 3 – سنسور یخ زدگی هانتر

انواع گزینه های نصب سنسور یخ زدگی هانتر

این که آیا شما یک دستگاه سنجش باران را برای ارتقاء سیستم موجود نصب می کنید یا اینکه آنرا برای اولین بار به عنوان یک قطعه استاندارد تجهیزات نصب می کنید، دوست ندارید روشهای مختلفی برای نصبش  وجود داشته باشد؟ یک  مکان معمولی برای نصب یک دستگاه سنجش باران یک سطح عمودی مانند دیوار یا حصار است. با دستگاه Hunter Rain-Clik™  می توانید همچنین آن را بر روی ناودان، و یا بر روی یک قطعه لوله با ظرفیت ۱٫۲۵ سانتی متر با سخت افزار جدید هانتر نصب کنید. به علاوه این سیستم یک قطعه تلسکوپی ۲۰ سانتیمتر که آنرا به اتصال دیگر وصل می کند نیز دارد. وقتی که باران می بارد، قطع می شود. سنسورهای باران که امروز به طور معمول عرضه می شوند، به این صورت کار می کنند که دستگاه حتی وقتی باران می بارد هم کار می کند تا وقتی که مقداری باران ببارد. ممکن است در ذهن این مسئله تداعی کند که این هدر رفتن آب است یا همچنین ممکن است یک صاحب خانه فکر کند  سیستم او درست کار نمی کند، و در نتیجه  با یک سرویسکار تماس بگیرد که البته این کار غیر ضروری است. اما دستگاه Hunter Rain-Clik™ بعد از ۲-۵ دقیقه که باران می بارد. مدار مشترک کنترل کننده سیستم قطع می شود و سیستم را تا ۲ ساعت از حرکت باز میدارد. این یک ویژگی است که هیچ دستگاه باران سنج دیگری ارائه نمی دهد. سنسور یخ زدگی هانتر

جدول مقایسه سنسورهای آبیاری هانتر 

MINI-CLIK® RAIN-CLIK FREEZE-CLIK® WIND-CLIK FLOW-CLIK SOIL-CLIK
QUICK SPECS
SENSOR TYPE RAIN RAIN/FREEZE FREEZE WIND FLOW SOIL
AVAILABLE WIRELESS No Yes No No No No
COMPATIBLE CONTROLLERS (AC) All All All All All All
FEATURES
QUICK RESPONSE™
APPLICATIONS
RAIN SENSOR
FREEZE SENSOR
WIND SENSOR
FLOW SENSOR
SOIL SENSOR

فروشگاه ایران پمپ – تامین کننده تجهیزات صنعتی و کشاورزی شامل پمپ آب ، کارواش خانگی و صنعتی ، تجهیزات آبیاری ، کمپرسور هوای فشرده : 

ایران پمپ نمایندگی پمپ پنتاکس ایتالیا Pentax : فروش انواع پمپ آب خانگی پنتاکس ایتالیاپمپ چاه آب پنتاکس ایتالیا – پمپ شناور پنتاکس ایتالیا – کف کش پنتاکس ایتالیا – پمپ دو اسب پنتاکس ایتالیا – لجن کش پنتاکس ایتالیا – بوستر پمپ پنتاکس ایتالیا – ست کنترل پنتاکس ایتالیا – هیدرو تانک پنتاکس ایتالیا با قیمت مناسب از نمایندگی پنتاکس ارائه می گردد . پمپ پنتاکس ایتالیا به عنوان معروفترین پمپ در مصرف خانگی در حال حاضر در ایران می باشد که دارای قیمت متوسط و کیفیت قابل قبول می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ لوارا ایتالیا LOWARA : شامل پمپ استیل لواراپمپ صنعتی لوارالجن کش لواراکف کش لوارا – پمپ عمودی لوارا – پمپ طبقاتی لوارا – شناور لوار ایتالیا می باشد . پمپ لوار ایتالیا به عنوان معروف ترین پمپ صنعتی در حال حاضر در ایران شناخته می شود . قیمت این پمپ بالا و همچنین کیفیت بالایی را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ آب داب ایتالیا DAB : شامل پمپ آب خانگی دابپمپ یک اسب دابپمپ سیرکولاتور داب ایتالیا – پمپ کف کش دابپمپ لجن کش دابپمپ شناور دابپمپ استیل دابپمپ عمودی داب – پمپ زمینی داب می باشد . پمپ داب یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد . در بین پمپ های داب می توان سری های زمینی آن را معروفترین مدل آن دانست . کیفیت خوب و قیمت مناسب کمی بالا را دارا می باشد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ پدرولا ایتالیا Pedrollo : شامل پمپ آب پدرولا پمپ آب خانگی پدرولا ایتالیاکف کش پدرولا ایتالیا – پمپ زمینی پدرولا ایتالیا – پمپ نیم اسب پدرولا ایتالیاپمپ بشقابی پدرولا ایتالیا می باشد . پمپ پدرولا از لحاظ کیفیت با توجه به استفاده از جنس استیل در پروانه های خود توانسته جایگاه ویژه ای از لحاظ کیفیت دارا باشد ، البته همین مورد باعث قیمت بالای آن و واردات و خرید کمتر آن در بازار ایران دانست .

ایران پمپ نمایندگی پمپ استریم چین Stream : شامل کف کش استریمپمپ خانگی استریملجن کش استریم – پمپ عمودی استریم – ست کنترل استریم توسط ایران پمپ و با قیمت ارزان به سراسر کشور ارسال می گردد .

فروش انواع پمپ آب سایر ایتالیا : شامل پمپ آب خانگی سایر ایتالیا – پمپ آب سایر ایتالیا – کف کش سایر ایتالیا – پمپ سانتریفیوژ سایر ایتالیا – پمپ شناور سایر ایتالیا از طریق ایران پمپ عرضه می گردد و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. 

فروش انواع پمپ آب ویکتوری چین ، پمپ ویکتوری چین یا پمپ هاچاسو پین دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب در بین برند های چینی می باشد . فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آبپمپ آب خانگی  – پمپ دو اسب ویکتوری – پمپ کف کش ویکتوری – ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد .

فروش انواع پمپ آب کشاورزی و صنعتی پمپیران : فروش انواع مختلف پمپ پمپیران شامل سری زمینی WKL – پمپیران ETA – پمپیران شناور – پمپیران تعویض سیل و کوپله کاری با انواع الکتروموتور های موتوژن تبریز و الکتروموتور های اروپایی توسط بازرگانی ایران پمپ صورت می پذیرد .

ایران پمپ نمایندگی پمپ اتاترون ایتالیا ETATRON : فروش تخصصی انواع پمپ تزریق ( دوزینگ پمپ ) با دبی و فشار های مختلف برای کاربری صنعتی و استخری به سراسر کشور ارسال می گردد . فروش انواع پمپ اتاترون پیستونی و دیافراگمی مخصوص تزریق انواع مواد شیمیایی به داخل آب خدمت کاربران فروشگاه ایران پمپ با قیمت مناسب به فروش می رسد .

ایران پمپ نمایندگی مخازن دیافراگمی آکوا فوس تایوان AQUAFOS : فروش و واردات انواع مخزن و منبع دیافراگمی تایوانی آکوافوس در ایران توسط ایران پمپ به سراسر ایران ارسال می گردد . این برند به عنوان یک برند تایوانی معروف دارای تکنولوژی جدید تولید منبع دیافراگمی در سری های تازه خود گردیده است . کیفیت مناسب و قیمت مناسب آن وجه تمایز آن نسبت به منابع ایتالیایی می باشد . 

نمایندگی هانتر آمریکا HUNTER : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری هانتر آمریکا ، شامل : آبپاش هانترآبپاش مخفی شونده هانتر – کنترلر هانتر – شیر برقی هانتر – سنسور هانتر و … می باشد . کیفیت و قیمت مناسب واردات محصولات آبیاری هانتر باعث محبوبیت این برند و رونق بسیار آن در ایران شده است .

نمایندگی آکوا تایوان AQUA : آب نیرو نماینده و وارد کننده تجهیزات آکوا تایوان در ایران می باشد . محصولات آبیاری آکوا شامل انواع آبپاش آبیاری آکواتایمر آبیاری آکواکنترلر آبیاری آکوا و فواره های باغبانی آکوا – انواع اتصالات شیلنگی آکوا می باشد . این محصول دارای قیمت و کیفیتی بسیار مناسب نسبت به دیگر محصولات مشابه تایوانی می باشد.

نمایندگی اوربیت آمریکا ORBIT : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری اوربیت آمریکا در ایران به صورت تخصصی توسط فروشگاه ایران پمپ صورت می گیرد . محصولات آبیاری اوربیت شامل انواع آبپاش مخفی شونده اوربیتتایمر آبیاری اوربیت – شیر برقی اوربیت – شیر اتوماتیک آبیاری اوربیت – کنترلر آبیاری اوربیت و مه پاش اوربیت کم فشار – مه پاش اوربیت رستورانی می باشد . این کالا دارای کیفیت عالی و با قیمتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی کی رین آمریکا K-Rain : فروش و واردات انواع تجهیزات آبیاری کی رین آمریکا در ایران شامل آبپاش مخفی شونده کرین (K-Rain)شیر برقی کرینکنترلر کرین و … می باشد . کیفیت خوب با قیمتی عالی به سراسر ایران ارسال می گردد .

نمایندگی فیتکو انگلیس Fitco : فروش و واردات انواع نازل مه پاش فیتکو انگلیس – عرضه انواع مه پاش رستورانمه پاش کافه – آبپاش جلو رستوران توسط گروه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور خدمت مشتریان گرامی عرض می گردد . فیتکو انگلیس دارای نازل مه پاش کم فشار با کیفیتی عالی و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع فیلتر دیسکی آزود AZUD اسپانیا در ایران توسط فروشگاه ایران پمپ و ارسال به سراسر کشور ارسال می گردد . فیلتر دیسکی آزود دستی و فیلتر اتوماتیک آزود اسپانیا در ایران دارای کیفیتی خوب و قیمتی کمی گران در بازار ایران عرضه می گردد .

نمایندگی ویرسا اسپانیا VYRSA : فروش و واردات انواع آبپاش ویرسا اسپانیا در سایت ایران پمپ نمایندگی آبپاش ویرسا خدمت مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می گردد . آبپاش زراعی و آبپاش برنجی ویر اسپانیا دارای کیفتی بسیار خوب و با قیمتی عالی در بازار ایران معروف گردیده است .

ایران پمپ نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا INTERPUMP : فروش و واردات انواع پمپ پیستونی و پمپ کارواش اینتر ایتالیا در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ به عنوان نمایندگی کارواش اینتر ایتالیا عرضه می گردد . کارواش ۲۰۰ بار اینتر ایتالیا و کارواش ۱۰۰ بار اینتر ایتالیا با قیمتی مناسب و کیفتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

ایران پمپ نمایندگی کارواش برتولینی ایتالیا BERTOLINI : فروش انواع کارواش برتولینی – پمپ پیستونی برتو ایتالیا – پمپ کارواش آب گرم برتو ایتالیا توسط فروشگاه اینترنتی پمپ ایران و ارسال به سراسر کشور . پمپ کارواش برتو دارای کیفیت خوب و قیمتی مناسب می باشند .

ایران پمپ نمایندگی کارواش بوش پمپ آلمان BOSCH PUMP : فروش انواع کارواش صنعتی بوش آلمان – پمپ پیستونی و پمپ پلانجری بوش پمپ آلمان در فروشگاه اینترنتی ایران پمپ . در حال حاضر کارواش بوش دارای قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی خوب در بازار ایران عرضه می گردد .

فروش انواع کارواش خانگی هیوندای HYUNDAI : فروش انواع کارواش خانگی هیوندای در مدل های مختلف در توان های متفاوت . کارواش خانگی هیوندای دارای کیفیتی خوب و قیمت مناسب می باشد .

فروش انواع پمپ کارواش پمپاک ایتالیا PUMPAK : پمپ کارواش پمپاک دارای مدل های صنعتی برنجی و استیل در فشار های متفاوتی باشد . کارواش پمپ دارای کیفتی متوسط و قیمتی بالا می باشد .

فروش انواع کمپرسور فینی ایتالیا FINI : فروش و واردات کمپرسور فینی ایتالیا در حدود دو دهه می باشد که در ایران جایگاه دارد . کمپرسور فینی ایتالیا دارای مدل های پیستونی ( کارواش صنعتی ) و اسکرو می باشد . قیمت مناسب و کیفیت عالی باعث فروش خوب این محصول در ایران شده است .

فروش انواع کمپرسور پاریچی ایتالیا Parise : کمپرسور پاریچی ایتالیا به عنوان کمپرسور فشار قوی شناخته می شود . این کمپرسور دارای رنج کاری ۳۰ تا ۴۰ بار فشار می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب این کمپرسور ایتالیایی را خاص کرده است .

فروش انواع کمپرسور آبک ایتالیا ABAC : فروش و واردات انواع کمپرسور صنعتی آبک ایتالیا – این کمپرسور دارای قیمتی متوسط و همچنین کیفتی متوسط در بین دیگر رقیبان ایتالیایی خود می باشد .