پمپ آب شناور داب ایتالیا – پمپ آب مستغرق داب

شناور استیل داب – پمپ شناور داب – پمپ چاه آب داب –  پمپ شناور داب – پمپ چاه عمیق داب ایتالیا – پمپ چاه نیمه عمیق داب ایتالیا

پمپهای الکتریکی شناور ۴ اینچی

 

بازه عملیاتی: از ۲۴/۰ تا ۶ مترمکعب بر ساعت

بیشینه ارتفاع: ۲۳۰ متر

ویژگی های مایع پمپ: تمیز، عاری از ذرات جامد و فرسایشگر، غیر لزج، غیر خورنده، غیر کریستالی و از نظر شیمیای خنثی، مشابه خواص اب

بازه دمایی مایع: از صفر تا ۴۰+ درجه سانتیگراد

نصب: در چاه ۴ اینچ و بیشتر، مخازن و تانکرها، موقعیت عمودی

شروع/ساعت: ماکزیمم ۲۰

جریان خنک کننده: ۸ سانتیمتر بر ثانیه

بیشینه مقدار شن و ماسه مجاز: ۱۲۰ گرم بر متر مکعب

نسخ خاص بنا به درخواست: ولتاژ و /یا فرکانس متناوب، بنا به درخواست در نسخه های تکفاز میتوان جهت تقویت گشتاور هنگام شروع، می‌توان به جعبه کنترلی تقویت کننده مجهز شود.

پمپ الکتریکی با دستور العمل ۲۰۰۹/۱۲۵/EC (EcoDesign-ErP) سازگاری دارد.

فلنچ: NEMA 4 اینچی

کلاس حفاظتی: IP 68

کلاس عایق بندی:F

ولتاژ تغذیه: تک فاز ۲۳۰ ولت-۵۰ هرتز، سه فاز ۴۰۰ ولت-۵۰ هرتز، سه فاز ۲۳۰ ولت-۵۰ هرتز

تغذیه: CS4 پمپهای الکتریکی مستغرق در نسخه‌های سه فاز بوسیله یک کیت موتور و پمپ تغذیه می شوند وای در تکفاز شامل یک کیت موتور، پمپ و جعبه کنترل هستند.

کابلهای استاندارد و رشته نایلونی:

با طول ۱۵ متر:  CS4A-8 / CS4A-12 / CS4B-5 / CS4B-8 / CS4B-12/CS4C-6 / CS4C-9 / CS4D-4 / CS4D-6 / CS4D-8

با طول ۳۰ متر: CS4A-18 / CS4A-25 / CS4A-36 / CS4B-16/CS4B-24 / CS4C-13 / CS4C-19 / CS4D-13/CS4B-24 / CS4C-13 / CS4C-19 / CS4D-13

کاربردها:

پمپهای الکتریکی مستغرق برای چاههای ۴ اینچ  یا بالاتر، قادر به تولید طیف گسترده ای از جریان ها و ارتفاعات (هد) هستند. این واحدها، بازه وسیعی از برنامه های کاربردی برای بالا بردن، توزیع و پرفشار کردن در سیستم های آب و فاضلاب شهری و صنعتی، پر کردن مخازن و مخازن تحت فشار، سیستم های آتش نشانی و سیستمهای آبیاری را پوشش می دهد.

 

ویژگی‌های ساختار پمپ:

پمپ سانتریفیوژ طبقاتی با پروانه شعاعی. پمپ و موتور به طور مستقیم با کوپلینگ صلب متصل می‌شوند. پروانه ها از جنس تکنو پلیمر با بخشهای پوشیده شده از فولاد ضد زنگ، بر روی رینگ­های شناور ساخته شده از مواد ضد سایشی نصب شده است. دیفیوزرها از جنس تکنو پلیمر که تاثیر بسزایی در افزایش مقاومت سایشی پمپ دارد. پوشش پمپ، شفت و کوپلینگ از فولاد ضد زنگ. تکیه‌گاه پایه ( فیلتر) و تکیه گاه سر( چک ولو) از تکنو پلیمر ساخته شده اند. کابلها روکش پلاستیکی دارند. پمپ مطابق با دستورالعمل های اتحادیه اروپا  می باشد.

ویژگی های ساختار موتور:

موتور اسنکرون دوقطبی از نوع غوطه ور با قطعاتی که در تماس با اب قرار می‌گیرد از فولاد ضد زنگ AISI 304 ساخته شده است

روتور قفس سنجابی بر روی محور تراکم نصب شده تا در برابر بارهای محوری زیاد مقاومت کند. خنک کنندگی یاتاقانهای مونتاژ شده و بوشها توسط آب صورت میگیرد. در نتیجه خطر آلودگی از میان میرود. استاتور داخل محفظه فولادی ضد زنگ و غیر قابل نفوذ هوا نگهداری میشود. در نسخه های تک فاز مطابق استاندارد ، خازن و محافظ آمپر ریست (دستی) روی برد نصب شده است. برای نسخه های سه فاز نیز محافظ اضافه بار توسط مصرف کننده اعمال میشود.

پمپ آب شناور PULSAR

بازه عملیاتی: از ۹/۰ نا ۲/۷ مترمکعب بر ساعت با ارتفاع تا ۸۶ متر

الزامات کیفیت اب: تمیز، عاری از ذرات جامد و فرسایشگر، غیر خورنده

بیشینه درصد شن و ماسه در مایع:  ۵۰ گرم بر متر مکعب

بازه دمایی مایع: از صفر تا ۴۰+ درجه سانتیگراد

بیشنه عمق غوطه وری: ۲۰ متر

کلاس حفاظتی موتور:IP 68

نرخ حفاظتی موتور:F

نصب: ثابت شده در در موقعیت قابل حمل، عمودی یا افقی

عملکرد: دستی با خودکار( وظیفه مداوم در حالت پمپ کاملا مستغرق)

قطر پورت تخلیه: ۲۵/۱ اینچ

قطر ماکزیمم پمپاژ: ۱۳۸ میلیمتر

کلاس حفاظتی موتور: IP 68

کلاس عایق بندی: F

ولتاژ ورودی استاندارد: تکفاز  ۲۴۰-۲۲۰ ولت و ۵۰ هرتز، سه فاز ۴۰۰-۲۳۰ ولت و ۵۰ هرتز

کابل‌های استاندارد: کابل ۲۰ متری از نوع H07 RN-F. نسخه تکفاز با پلاگین SCHUKO CEE 7-VII-UNEL 47166-68 تکمیل می شود. نسخه تک فاز را می توان همراه با یا بدون سوئیچ های شناور برای عملیات اتوماتیک عرضه کرد

 

کاربردها:

پمپ های PULSAR برای بالا کشیدن آب پاک از چاهها و یا مخازن جمع آوری آب استفاده می­شود. این پمپ قادر به توزیع آب پر فشار به تاسیسات خانگی، گیاهان کشاورزی و مزارع کوچک و سیستم‌های ابیاری بارانی برای چمن ها و گلخانه ها می‌باشد. عملیات پمپ آرام با صدای بسیار پایین است. همچنین می‌تواند در داخل مخازن نصب گردد لذا از تمام مشکلات بالقوه مرتبط با مکش اجتناب می‌شود.

 

ویژگی‌های ساختار پمپ:

پمپ مستغرق طبقاتی دارای بخش هیدرولکی در زیر موتور است که توسط مایع در حال پمپاژ خنک می‌شود. پروانه ها، دیفیوزرها ، صافی و مخزن روغن در مواد ترموپلاستیک ضد سایش قرار دارند.

پوشش بیرونی، روکش استاتور، هد بالا با اتصال تحویل و رینگ ­ها از جنس فولاد ضد زنگ  AISI 304.

یاتاقان نگهدارنده بالا و پایینی از برنج، شفت روتور رابط از جنس فولاد ضد زنگ، الاستومر NBR، پیچها از فولادی ضد زنگ.

دو درزگیر مکانیکی با محفظه روغن داخلی از جنس سرامیک-کربن در دو طرف موتور و از جنس کاربید سیلیکن-کاربید سیلیکن در دو طرف پمپ. سیستم درزگیر، ضد آب بودن موتور را تضمین می­کند و باعث عملکرد مطلوب مکانیکی می‌شود حتی در صورتی که پمپ برای مدت کوتاهی به صورت خشک کار کند.

ویژگی های ساختار موتور:

موتور آسنکرون از نوع مستغرق با بازه عملکردی پیوسته. استاتور در محفظه ضد نفوذ هوا و ساخته شده از فولاد ضد زنگ AISI 304  محصور شده و محافظ بیرونی آن از سیم کشی و خازن محافظت می‌کند. رورتور روی یاتاقانهای غلتکی با سایز بزرگ است تا سر و صدای کم و عمر طولانی آن تضمین شود.

ترمو آمپرمتر و خازن دائمی جهت محافظ در نسخه های تکفاز می‌باشد. در نسخه های سه فاز استفاده از قطع کننده اضافه بار راه دور مطابق با قوانین محلی منطقه مورد استفاده توصیه می‌شود. تولید شده با استاندارد CEI 2-3 و CEI 61-69 (EN 60335-2-41

پمپ شناور داب ایتالیا – پمپ چاه آب داب ایتالیا 

پمپ چاه عمیق داب ایتالیا – پمپ چاه نمیه عمیق داب ایتالیا

  • توجه : پمپ های شناور داب ایتالیا در واقع دارای تکنولوژی ایتالیایی می باشند. قابل ذکر است که پروانه این پمپ ها از نوع نوریل یا پلاستیکی می باشند. همچنین ارتفاع پمپ شناور داب از دیگر برند های ایتالیایی بلند تر می باشد که یکی از معایب اصلی آن می باشد.